Skocz do zawartości
$l@ven

Która klawiatura ?

Rekomendowane odpowiedzi

A mianowicie:

 

Logitech Deluxe Access

Samsung PS/2 Multimedialna

 

Innych konkretnych typów nie znalazlem, chodzi mi czy warto doplacac wiecej i kupic lepsza. Jest taka Logitech Internet Navigator Keyboard za cena jej mnie przeraza :/. A roznica w necie do wersji SE w Media Markt jest duza, mianowicie 79zl, wiec juz napewno tyle nie dam.

Doraźcie ile warto jest zapłacić za klawiature.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzes The Great

hmmmmmm, wedlug mnie lepszy bedzie logitech, sam takiego posiadam i jest wypasiony jak za taka cene, samsund jjest malo ciekawy i nie wiem jak z wykonaniem :). Za klawiature moglbym dac max ok 250 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za podobne pieniądze proponuję Ci Logitech Office Internet Keyboard (oem w brązowym pudełku - brak info na stronie Logitecha). Do dostania za około 70-75 złotych. Klawiaturka kablowa na PS2, kolor biały z szarą, dołączaną, podkładką pod nadgarstki. 12 dodatkowych klawiszy multimedialnych. Bardzo fajna, mam i sobie chwalę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj wybor to Samsung - to kawal solidnej klawiatury z dobrym wykonaniem, szczerze mowiac jedyne co bylo w stanie ja zniszczyc, to rozlane piwo :lol: , jest bardzo trwala, nie wiem jak ten Logitech Deluxe Access, ale nie wyglada na takiego i robi raczej wrazenie delikatnego, po za tym ma dziwne te klawisze (kwestia gustu). Przyciski multimedialne sa porozrzucane po calej klawiaturze. Samsung natomiast jak widac to stary dobry standard + bardzo dobrze i logicznie ulozone przyciski w prawym gornym roku. No i cena 85 vs 60 (samsung), moim zdaniem samsunga (tez jako Fujitsu-Siemens) znajdziesz i tak taniej. Internet Navigatora nie skomentuje, bo nie ma takiej sily na tej planecie zeby mnie zmusila tyle dac za keyboard'a :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: zdecydowanie Logitech. mialem od nich juz 3 rozne klawiatury i wszystkie byly bardzo dobrymi produktami. osobiscie polecam cos tanszego - Logitech Deluxe w wersji OEM za 45 zl (http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7178).

Ej, to czemu miales juz 4 logitechy??? Ja tam 1 Samsunga w zyciu nie wymienilbym na 4 Logitechy (taka mala prowokacja hihi)

 

A tak na powaznie to mowa o multimedialnej, wiec to chyba ma znaczenie tutaj przy wyborze, generalnie Logitech daje 36 miesiecy gwary a Samsung 12, Logitech robi swietny sprzet, ale z tych 3 wypisanych wybralem Samsunga, a jesli wybor ma sie rozszerzyc to oj... :roll: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: zdecydowanie Logitech. mialem od nich juz 3 rozne klawiatury i wszystkie byly bardzo dobrymi produktami. osobiscie polecam cos tanszego - Logitech Deluxe w wersji OEM za 45 zl (http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7178).

Ej, to czemu miales juz 4 logitechy??? Ja tam 1 Samsunga w zyciu nie wymienilbym na 4 Logitechy (taka mala prowokacja hihi)

 

A tak na powaznie to mowa o multimedialnej, wiec to chyba ma znaczenie tutaj przy wyborze, generalnie Logitech daje 36 miesiecy gwary a Samsung 12, Logitech robi swietny sprzet, ale z tych 3 wypisanych wybralem Samsunga, a jesli wybor ma sie rozszerzyc to oj... :roll: :lol: :lol: :lol:

:arrow: nie 4 tylko 3. klawiatura po 2 latach lekko sie wyraba, ale to nie byl powod wymian. najpierw mialem Logitech'a na kablu i po jakims czasie zapragnolem miec bezprzewodowa klawiature. kupilem wiec Logitecha na radio. skladam teraz drugiego kompa i tam wlasnie powedruje Logitech na radio, a do obecnego konfiga wskoczy (juz zakupiony) Logitech Deluxe na kablu. mrtnt - wszystko jasne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie dzisiaj kupiłem wysyłkowo taki zestawik: http://www.sklepwgk.pl/opis.php?id=MSMULTIOPVALP  -jak dla mnie bomba.Jeśli potrzebujecie kompletu klawa+mysz to lepiej nie wybierzecie. Napewno nie będziecie żałować.  :P

hehetakie rzeczy to microshit robi dobre mam myszke ( COM RULEZZZ) wlasnie microshitu ma juz 6 latek i caly czas chodzi coprawda eeew porownaniu do np takiego a4tech jest troche ciezka i wolna ale i tak ją lubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mianowicie:

 

Logitech Deluxe Access

Samsung PS/2 Multimedialna

 

Innych konkretnych typów nie znalazlem, chodzi mi czy warto doplacac wiecej i kupic lepsza. Jest taka Logitech Internet Navigator Keyboard za cena jej mnie przeraza :/. A roznica w necie do wersji SE w Media Markt jest duza, mianowicie 79zl, wiec juz napewno tyle nie dam.

Doraźcie ile warto jest zapłacić za klawiature.

Z tych dwu, to naprawdę to, co dyktuje Ci poczucie estetyki. obie klawery są bardzo porządne, ale samsung jak dla mnie designem to w latach 80-tych jeszcze jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiaturki samsunga sa bardzo solidne.

sam mam klasyczna. przezyla juz kilka przepierek, chodzi cicho i pewnie. w srodku zamiast plytki drukowanej i mechaniki przyciskow ma 3 warstwy folii ze sciezkami i wytloczke gumowa (kto rozkrecal ten wie)

z drugiej strony logitech - tez renoma - wiec jak pisal dijkstra - pozostaje ocena wizualna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak, ze co 2 lata klawe musiosz wymieniac bo: brudzi się, robi się głośna i twarda, tak wiec nie ma co przepłacać, bierz tego logitecha - cena atrakcyjna i jakos zadowalająca.

co dwa lata trzeba wymieniac? hmm... a wiesz co to jest czyszczenie kklawiatury?

 

klawiatrue mozna rozkrecic i najzwyczajniej w swiecie wyprac...

 

glosna? twarda? to chyba dlatego wlasnie, ze nigdy nie przeplacales

 

uzywam CHICONY od 1996 (moze nawet 1995) roku wyglada i sluzy mi jak nowa.

 

co do pytania to wybralbym logitech... ale mozna go troche taniej kupic... jakies 20 zika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze od siebie btc przez ~8latek mam druga sztuke poprzednia stracila czucie w jednym przycisku po 7 latach!

 

co do tracera i minta to nt jakosci ich produktow powiem ..  czemu  od razu nie mediatech??   ;-)

no wlasnie, Mint the freshmaker, moze sie zdarzy tam 1/1000 fajnej serii ale lepiej nie polecac tego, tak na wszelki wypadek :lol:

 

Ze wszystkich klawiatur wlasnie ten Samsung przypadl mi najbardziej do gustu, a jego cena! hoho, powiedzmy sobie szczerze ze te 60 jest dosc wygorowane :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...