Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

też o tym pomyslałem ale jak zjade z fsb o podjade z X to spadnie ogólna wydajność systemu ob proc bedzie liczył na pełnych obrotach ale system zwolni SEti to nie az taki wielki dlam nie priorytet abym mógł sam od siebie zmniejszać sobie konfort pracy . zobacze ze zmianą moze FSb i timingów i sciagne jeszcze raz txt wieczorem ot zobaczyny w kazdym razie narazie jestem 5 to nie tak zle ale do 1 brakuje mi tyko 4x tyle co mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też  o tym pomyslałem ale jak zjade z fsb o podjade z X to spadnie ogólna wydajność systemu ob proc bedzie liczył na pełnych obrotach ale system zwolni SEti to nie az taki wielki dlam nie priorytet abym mógł sam od siebie zmniejszać sobie konfort pracy

Ale zartujesz prawda ? :lol: :lol: Mhmm w ktorym miejscu odczuwasz roznice miedzy 2400 oraz 2200 ? albomiedzy 166 a 200 fsb to w takim razie moze o bawiles sie w liczenie 2M super Pi ? W ktorym miejscu spadnie komfort pracy :-o A BTW nie myslales o zmniejszeniu podpisu ? no troche jest imo za duzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę jednostkę 3,5h(statsy mam ze starego kompa dlatego jest ok.11h). POczytałem troche to forum i widzę że niektórzy używają jakiś SetiDriver. O co w tym chodzi, czy to trochę przyśpiesza liczenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zartujesz prawda ?  :lol:  :lol:  Mhmm w ktorym miejscu odczuwasz roznice miedzy 2400 oraz 2200 ? albomiedzy 166 a 200 fsb to w takim razie moze o bawiles sie w liczenie 2M super Pi ? W ktorym miejscu spadnie komfort pracy :-o A BTW nie myslales o zmniejszeniu podpisu ? no troche jest imo za duzy...

???????? normalnie nic nie powiem bo mnie teraz zatkało :mrgreen: róznica 2400 a 2200 ?? róznica miedzy 166 a 200 fsb ?? nie no rozbroiłeś mnie 8) a wszystko zalezy od ustawien i do czego uzywasz kompa ja napewno nie zauwaze róznicy przy kompresji wideo :) jesli tak to se odrazu dzisiaj ustawie fsb100 bo po co mi wyższe :D a no po to ze mam zamiar jeszcze cośna kompie robić w czasie pracy 3 virtualdub'ów a podpis mi się podoba :D jak dla mnie jest gabarytowo akurat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę jednostkę 3,5h(statsy mam ze starego kompa dlatego jest ok.11h). POczytałem troche to forum i widzę że niektórzy używają jakiś SetiDriver. O co w tym chodzi, czy to trochę przyśpiesza liczenie??

offf topic kurde zawsze jak patrze na twój potpis to mi się myli z naszym Lis'iakiem :D a co ze statystykami zrobi ktoś???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moze chodzic jak jest Error 500 - czyli blad serwera?

 

-- update: wlasnie ruszylo...

 

-- update2: i znowu zdechlo... :) ale zdazylem pociagnac dane dla SetiTeam, co prawda o godzine wczesniej niz w poprzednich dniach, ale co tam...

 

-- u3: i znowu hula :DD serwer ma chyba okres...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z wami!

 

Coprawda jedna jednostke licze ok 9h, ale to przez to ze zawsze cos robie przy kompie(tzn. nie zostawiam dluzej niz na godzine wlaczonego bezemnie) teraz jade na graficznym a puzniej przestawie sie na textowy(tylko dolicze do konca).

Zawsze bedzie z mojej strony kilka jednostek weyliczonych wiecej.

 

Pozdrawiam Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moze chodzic jak jest Error 500 - czyli blad serwera?

 

-- update: wlasnie ruszylo...

 

-- update2: i znowu zdechlo... :) ale zdazylem pociagnac dane dla SetiTeam, co prawda o godzine wczesniej niz w poprzednich dniach, ale co tam...

 

-- u3: i znowu hula :DD serwer  ma chyba okres...

kij z tym :) moze jutro bedzie smigac :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z wami!

 

Coprawda jedna jednostke licze ok 9h, ale to przez to ze zawsze cos robie przy kompie(tzn. nie zostawiam dluzej niz na godzine wlaczonego bezemnie) teraz jade na graficznym a puzniej przestawie sie na textowy(tylko dolicze do konca).

Zawsze bedzie z mojej strony kilka jednostek weyliczonych wiecej.

 

Pozdrawiam Egeba

Jak sie przesiadziesz na textowy to pojdzie to znacznie szybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie jest szybciej, w 12 min mam juz 7,86%.

A czy u was dane w seti spy zmieniaja sie dynamicznie tzn. na zywo czy tez musicie zminimalizowac do traya(lub zmienic na np preferencje) i wtedy sa nowe dane??

 

Pozdrawiam Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh..a ja jestem 27... :)

niedlugo....juz niedlugo... :)

faktycznie nie miarodajne bo ja te 2 próbki wysłałem chyba 5 sekund zanim zrobiłeś statystyke berklej ledwo dyszy nie darady wsyłać próbek cały czas próbuje i nic ale idziemy do przodu idziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mi jak np ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m www lub mp3 to mi seti spy przelancza sie w tryb idle i chyba nie liczy :evil: .Normlanie a kiedys moglem nawet grac i liczylo .JA nie wiem co sie dzieje z tym ,co chwile sie przelancza zieloną satelitke w zółtą .A moze jak jest zółta to też liczy ?? .Niech ktos mi to powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update - zielone tez liczy (otwiera druga sesje w ktorej wysyla)

jest jeszcze czerwona up-side-down - wtedy brak pakietow i brak polaczenia zeby pobrac - zgadnijcie czy wtedy liczy :P

 

A jak przelacza caly czas zielona w zolta to znaczy ze masz wlaczony auto transmit, ale nie moze sie polaczyc z serverem seti - wiec przerywa wysylanie (zolta) i zaraz probuje znowu (zielona) - i tak w kolko do skutku :D - ale w czasie tego caly czas ci sie liczy probka w innym procesie wiec spox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...