Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

to twoje miejsce na swiecie wsrod userow :) ja mam ok 90000 - 10000 wychodzi przy 10000 pakietow :D

 

A co do seti to moim qmplom nie chce sie poswiecac dla dobra sprawy - skoro niezaleznie mi to powiedzieli tzn ze cos w tym musi byc :( - bo tak mialbym kolesia XP@24h :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwalniania kompa przy seti to na 100% prawda jak ma sie niewiele ramu. Na moim turbo ptyszardzie :) z podpisu ktory robi jako mini serwer mialem odpalone seti. Przy 64 mb ramu po jednym dniu straszliwie mulilo kompa odkad nie wlaczam seti jest jak najbardziej ok .. widac znaczna poprawe w plynnosci :) (w2k na 64mb ram :DDD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male pytanko: dlaczego na stronie http://setiathome.ssl.berkeley.edu/stats/t...eam_173783.html pokazuje mi ze mam 27 przeliczonych jedmostek jesli w Seti pokazuje ze przerobil 29  :?:  :?:  :?:   :?

te sa aktualizowane co jakis czas a te co podal K-R-I-X sa na biezaco update'owane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male pytanko: dlaczego na stronie http://setiathome.ssl.berkeley.edu/stats/t...eam_173783.html pokazuje mi ze mam 27 przeliczonych jedmostek jesli w Seti pokazuje ze przerobil 29  :?:  :?:  :?:   :?

te sa aktualizowane co jakis czas a te co podal K-R-I-X sa na biezaco update'owane

teraz wszystko jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja jako nowy witam Was :]

Krix przeskoczyłeś mnie , to oznacza wojnę ;]

Dzis Ty, jutro YoSHi :wink: Rywalizacja w teamie wyjdzie druzynie na dobre wiec do okopow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szo znaczy ta zielona gwiazdka przy moim nicku ? , a i na dniach skladam kompa na bartoniku ( mam nadzieje ze jakies 2300 Mhz bedzie pomykal ), komp nie bedzie mial stalego dostepu do netu i w zwiazku z tym pytanie czy jest jakis soft do pobieranai kilku Unitow na raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szo znaczy ta zielona gwiazdka przy moim nicku ? , a i na dniach skladam kompa na bartoniku ( mam nadzieje ze jakies 2300 Mhz bedzie pomykal ), komp nie bedzie mial stalego dostepu do netu i w zwiazku z tym pytanie czy jest jakis soft do pobieranai kilku Unitow na raz ?

seti driver ma taką opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szo znaczy ta zielona gwiazdka przy moim nicku ? , a i na dniach skladam kompa na bartoniku ( mam nadzieje ze jakies 2300 Mhz bedzie pomykal ), komp nie bedzie mial stalego dostepu do netu i w zwiazku z tym pytanie czy jest jakis soft do pobieranai kilku Unitow na raz ?

seti driver ma taką opcje

ewentualnie setistash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak juz trzecia mowi to cos w tym jest - ja mam 256MB DDR to moze nie zauwazam ale jak ktos ma 128 albo 64 to moze to robi - prosze o glosy w tej sprawie.

I maja racje czesciowo. Jesli sie robi cos malo wymagajacego typu przegladanie www, word, excel, filmy czy takie tam to nie ma _zauwazalnej_ roznicy, chyba ze komp to jakis p166 albo cos tego pokroju ;)

Za to w grach widac ze zwalnia, bo mimo ze proces ma najnizszy priorytet to jednak daje sie podczas grania we znaki, zauwazam to nawet na swoim kompie i podejrzewam ze kazdy to ma (bo to jest rodzielane jakby procentowo, wiec na szybszym kompie seti zabierze troche wiecej), zreszta wlaczcie sobie gre wymagajaca duzo fps (jakis Q czy cos...) to zobaczycie. Rozwiazanie jedno, wylaczam seti na czas grania, a ze ostatnio rzadko gram to moge prawie caly czas liczyc.

 

Co do dziennych podsumowan to nie mialem neta przez tydzien, wiec nie mialem jak wysylac, pozatym specjalnie nikt nie przejawial jakiegos zainteresowania nimi :P Oczywiscie wiedzialem, ze nie bede mial neta wiec zrobilem sobie zapas unitow i liczylem offline, takze Hipo i twin przykro mi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...