Skocz do zawartości
metal

Picie szkodzi zdrowiu [życiu]

Rekomendowane odpowiedzi

wezcie mnie nie straszcie!!!!

'ja za 3 godziny mam impreze :)

wyobrazcie sobie zdziiwenie konbiety w sklepie, jak podhcodzi mlody czlowiek i mowi 

"dzien dobry, 5 win piorzeczkowych poprosze' =)

 

Nie widze w tym nic dziwnego :twisted: :twisted: Ooo, był zapomniał, ja tesh mam dzisiaj imrezke :twisted: Jeszcze muszą zdążyć iść do 24 dobowego :twisted: :twisted:

 

Narqa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem impreze tydzień temu :roll: Zdziwienie było jak do jakiegoś tam spożywczo-monopolowego 8) weszli 4 młodzi ludzie (w tym ja) i poprosili o 2 zgrzewy Żywca ;)

PS.Dostaliśmy GRATIS ruskiego szampana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem impreze tydzień temu :roll: Zdziwienie było jak do jakiegoś tam spożywczo-monopolowego 8) weszli 4 młodzi ludzie (w tym ja) i poprosili o 2 zgrzewy Żywca ;)

PS.Dostaliśmy GRATIS ruskiego szampana :D

 

zdziwienie? ja na twarzach ekspedientek w takich sytuacjach widze zmeczenie, ze znowu to samo;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwiązany na łańcuchu pies podwórkowy, mieszaniec wilka z owczarkiem górskim, zagryzł swojego właściciela. Agresję zwierzęcia wywołała prawdopodobnie woń alkoholu.

 

39-letni Zbigniew M. wrócił rowerem z zebrania Ochotniczej Straży Pożarnej.

;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to dziwny kolo - wiedzial, ze pies nie lubi woody a nachlany chcial sie tulic czy co??

A może chciał nią psa poczęstować :? :/ :?:

 

PS.Gdzieś to słyszałem "Nie pijesz, nie żyjesz" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się zrobiłem prawie abstynent :> Czasami piwo, ale na serio żadko, na imprezach piję soczki + ew. piwa ze 2 i styka hehe :] Wolę mieć trzeźwy umysł 8) A i wolę podjeżdżać wózkiem pod knajpę i nie pić alkoholu, a nie zabierać się "kapustą" ( szkoda kasy i wolę sobie nocą pojeździć ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...