Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie, mozecie mi powiedziec jak czesto wylaczacie kopma? bo ja to to na noc raczej wylaczam, tylko czasem jak sciagam cos duzego to dopiero raniutko go wylaczam i spie dalej :D macie jakies doswiatczenia w zwiazku ze stabilnascia po... no jakims tygodniu, albo paru dniach? jeszcze nigdy tak nie meczylem swego kompika, zawsze moze sobie odpoczac jak mnie poprosi :P i jak nic waznego nie robie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego kompa wylaczam tak co drugi dzien, ale tylko na noc. No chyba ze zsaysam cos z netu wiekszego to chodzi dluzej :) A w ciagu dnia pracuje non stop. Ale w grucie rzeczy to ja na nim nic specjalnego nie robie "irc, stronki, itp" wec nie ma prafa sie krzaczyc ;)

 

Po prostu rob mu resy po instalkach czy to gier czy progsow i bedzie dzialal oke :) Przynajmniej ja tak robie i wszystko dziala bez zarzutu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam włączony 15h na dobe, a jak sciągałem dużo to pracował przez 5 dni - nawet windowsa nie restartowałem... (dodam że mam cały czas SETI włączone) Mam kumpla który ma kompa włączonego non stop od roku ( jedynie jak wyjeżdża gdzieś na dłużej niż 5 dni to wyłącza) i działa super. Poza tym serwer w mojej sieci LAN działa cały czas od 0,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego rzadko wylaczam bo mam na nim udostepnianie SDi niedlugo dostane p200s to zamotam na nim [brzydkie określenie na linuksa]a

a tak to moj chodzi spoko 5 dni wraz z moja praca typu gry stronki winamp a pozniej restartuje dziada bo to tylko windors ktory sam sie mota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu wylaczam czesto takze nie ma tu o czym mowic ale w pracy mam pare kompow ktore chodza miesiacami i nic sie nie dzieje. I nie mowie tu o serwerach specjalnie do tego przystosowanych ale o zwyklych pecetach. Takze przynajmniej z mojej strony moge stwierdzic, ze nie wylaczanie kompa przez cale miesiace nic mu nie szkodzi. :D Tylko , ze one chodza pod Linux-em, windoza nie wytrzymuje tak dlugiego okresu bez reboot-u i sie zamula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wpadam z kompem do koompla na sesje bo nie mam netu "pod reka", to komp moze chodzic bez resa ne ME ok 4-5 dni (zwykla sesja non stop ssanko + 8 - 10 h gaming + latanie po www =24h ), na XP pociagnolem 2 tyg. a potem musialem sie od koompla wyprowadzic i sys jeszcze przez dluuuugi czas sluzyl mi z max. wydajnoscia. ME natomiast rzucal sie po takiej sesji od razu na "niebiesko" :(((((. zaznaczam ze komp w tym czasie nie byl poddawany o/c z racji temperatury otoczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój chodzi prawie na okrągło, przez ostatnie 7 mcy wyłączyłem go może z 4 razy, więc zawsze wtedy widzę napis typu "aktualizowanie sterowników" hehe :lol: :lol: :lol:

no ale należy mu się pożądny reinstall systemu bo zaśmiecił się okropnie.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mozecie mi powiedziec jak czesto wylaczacie kopma? bo ja to to na noc raczej wylaczam, tylko czasem jak sciagam cos duzego to dopiero raniutko go wylaczam i spie dalej :D macie jakies doswiatczenia w zwiazku ze stabilnascia po... no jakims tygodniu, albo paru dniach? jeszcze nigdy tak nie meczylem swego kompika, zawsze moze sobie odpoczac jak mnie poprosi :P i jak nic waznego nie robie ;)

Jeden dziala nonstop od niepamietam jak dawna a drugi dziala nonstopa le jest gdzies 1-5 razy (czasem czesciej) resetowany (zmiany softu, driverow, testy itd.) W nocy dziala (pliki leca, muzyka, tv). Rano wstajesz power wciskasz i idziesz znowu spac? :) Nie lepiej w harmonogramie zadan link do pliku .bat z zawartoscia : C:WINDOWSRUNDLL32.EXE user,ExitWindows ? :) Acha zapomnialem o stabilnosci. Ten 24h to Linux wiec tutaj nie musze nic pisac. Ten na ktorym pracuje WindowsME , nie resetuje go jesli sam tego nie chce :) i wkladam miedzy bajki teksty o niestabilnosci tego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...