Skocz do zawartości
elmo

Soul Reaver 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś grał w Soul Reavera 2 na Windowsie 2000??

 

Bo mnie grafika się na nim ostro kaszani - praktycnie scian w budykach niema, etc. :(

Mam Win2k+SP4 PL, det. 45.23

 

Oki, sprawdziłem wina sterowników,

na 45.23 - zapierdziela ale nie ma scian, etc.

na 30.82 - dziła strasznie wolno, pojedyńcze błędy graficzne

 

bedę musiał zainstalować sobie Win98 :oops: z det.12.xx :P

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktokolwiek tutaj w to grał,, ale kto pyta nie błądzi mówią :) Mam problem z przejściem. Jestem po drugiej podróży w czasie, przy zamarzniętym jeziorze, jak mam się dostać do Stronghold?

 

pozdrawiam

elmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktokolwiek tutaj w to grał,, ale kto pyta nie błądzi mówią :) Mam problem z przejściem. Jestem po drugiej podróży w czasie, przy zamarzniętym jeziorze, jak mam się dostać do Stronghold?

 

pozdrawiam

elmo

Z tego co pamiętam powinieneś mieć "dziurę" w tym jeziorze, lub ew. miejsce do "użycia" Soul Reavera. Patrz pod nogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam powinieneś mieć "dziurę" w tym jeziorze, lub ew. miejsce do "użycia" Soul Reavera. Patrz pod nogi :D

Właśnie czytałem w solucji że ma być dziura w jeziorze, ale u mnie kurcze nie ma ( w obu światach - fizycznym i zmarłych) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam powinieneś mieć "dziurę" w tym jeziorze, lub ew. miejsce do "użycia" Soul Reavera. Patrz pod nogi :D

Właśnie czytałem w solucji że ma być dziura w jeziorze, ale u mnie kurcze nie ma ( w obu światach - fizycznym i zmarłych) :(

Na pewno jest - przypomniałem sobie. Sam miałem z tym problem i męczyłem się ale jakoś w końcu znalazłem. Wracając z poprzedniej lokacji przed sobą masz takie wielgachne drzwi - skręć w lewo i kieruj się pod tamtą ścianę. Nie jestem pewien, ale na pewno nie zaszkodzę :wink:

 

Pozdrawiam - zajebista gra (fabuła wymiata), ale osobiście wolałem jedynkę. Teraz tylko czekać na 3-kę (Blood Omen II to nie Soul Reaver :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam powinieneś mieć "dziurę" w tym jeziorze, lub ew. miejsce do "użycia" Soul Reavera. Patrz pod nogi :D

Właśnie czytałem w solucji że ma być dziura w jeziorze, ale u mnie kurcze nie ma ( w obu światach - fizycznym i zmarłych) :(

Na pewno jest - przypomniałem sobie. Sam miałem z tym problem i męczyłem się ale jakoś w końcu znalazłem. Wracając z poprzedniej lokacji przed sobą masz takie wielgachne drzwi - skręć w lewo i kieruj się pod tamtą ścianę. Nie jestem pewien, ale na pewno nie zaszkodzę :wink:

 

Pozdrawiam - zapupista gra (fabuła wymiata), ale osobiście wolałem jedynkę. Teraz tylko czekać na 3-kę (Blood Omen II to nie Soul Reaver :D)

Oczywiście że jedynka była lepsza, ale dwujka równiez jest wypaśna - poprostu inna. A o trójce jeszcze nic nie wiadomo. ale za to juz niedługo ma wyjść LoK: Defiance !!! Raziel i Kain w duelu to będzie HIT!!!!

 

Aha czy warto kupić Blood Omen 2 bo słyszałem, że nie trzyma poziomu inniych gier z serii LoK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki rozwiązałem problem :) poprostu za predko chciałem do Stronhold wejść, najpierw musiałem się spotkać z pewnym wampirem w miasteczku za bagnami tam tez bylo jezioro stad ta pomylka w zwiazku z dziura :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam powinieneś mieć "dziurę" w tym jeziorze, lub ew. miejsce do "użycia" Soul Reavera. Patrz pod nogi :D

Właśnie czytałem w solucji że ma być dziura w jeziorze, ale u mnie kurcze nie ma ( w obu światach - fizycznym i zmarłych) :(

Na pewno jest - przypomniałem sobie. Sam miałem z tym problem i męczyłem się ale jakoś w końcu znalazłem. Wracając z poprzedniej lokacji przed sobą masz takie wielgachne drzwi - skręć w lewo i kieruj się pod tamtą ścianę. Nie jestem pewien, ale na pewno nie zaszkodzę :wink:

 

Pozdrawiam - zapupista gra (fabuła wymiata), ale osobiście wolałem jedynkę. Teraz tylko czekać na 3-kę (Blood Omen II to nie Soul Reaver :D)

Oczywiście że jedynka była lepsza, ale dwujka równiez jest wypaśna - poprostu inna. A o trójce jeszcze nic nie wiadomo. ale za to juz niedługo ma wyjść LoK: Defiance !!! Raziel i Kain w duelu to będzie HIT!!!!

 

Aha czy warto kupić Blood Omen 2 bo słyszałem, że nie trzyma poziomu inniych gier z serii LoK?

Blood Omen II jest jeszcze bardziej zręcznościowa niż Soul Reaver 2. Mi się podobała :wink:

A defiance :D ... Też czekam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tematu dzis zainstalowalem na nowym sprzeciez wczesniej gralem celek 600 na gf2 mx i bylo oka teraz mam fiotowy obraz jedynie fimiki chodza w grze nie wiem czy to wina sterwonikow mam omegi 3.7 jescze na org spr i to samo moze trzeba patcha nie wiem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tematu dzis zainstalowalem na nowym sprzeciez wczesniej gralem celek 600 na gf2 mx i bylo oka teraz mam fiotowy obraz jedynie fimiki chodza w grze nie wiem czy to wina sterwonikow mam omegi 3.7 jescze na org spr i to samo moze trzeba patcha nie wiem sam.

jaki masz system bo na winxp i w szczegolnosci win2000 sa rozne problemy, u mnie (bo iedze na win2k) pomoglo zainstalowanie patch'a 1.02 i nowych sterownikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze. Mam mały problem z Soul Reaver 1, a widzę, że jestem wśród fanów :D Heheh. Zanstalowałem tą grę, włączyłem, troche pograłem, wyłączyłem. Następnego dnia chce ją włączyć i ni cholery. A to nie chce się włączyć okno z grą, a to znowu wyrzuca mnie do windowsa jak tylko chce wczytać gre. Co jest grane??

 

 

(odp.Soul Reaver!!! :D hehe )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze. Mam mały problem z Soul Reaver 1, a widzę, że jestem wśród fanów :D Heheh. Zanstalowałem tą grę, włączyłem, troche pograłem, wyłączyłem. Następnego dnia chce ją włączyć i ni cholery. A to nie chce się włączyć okno z grą, a to znowu wyrzuca mnie do windowsa jak tylko chce wczytać gre. Co jest grane??

 

 

(odp.Soul Reaver!!! :D hehe )

i znowu sie pytam czy czasem nie masz win2000 lub xp - bo sr1 ma szczegulne problemy z tymi systemami

Mała pomoc dla posiadaczy tych systemów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam XPeka, ale jeszcze nie testowałem gry na tym systemie. Problem w tym, że działo się to wtedy kiedy miałem jeszcze Win98 :( Jak tak się dzieje to co mam na to poradzić bo za bardzo nie rozumiem tej "pomocy" ? (sorry ale z angielskim u mnie kiepściutko :oops: :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomozcie,moze ktos zna jakas strone z opisem do tej gry(po polsku)?juz wszedzie szukalem i stracilem juz wszelka nadzieje ze kiedykolwiek ja znajde,dlatego prosze o pomoc,bez solucji nie mam szans na przejscie tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez solucji nie mam szans na przejscie tej gry.

to ja wykasuj .. jaki sens grac z solucja .. ja rozumiem opisy do gier o rozmiarach FINAL FANTASY ale ta gra to tylko zwykle logiczne myslenie ..

pograj jeszcze w LOK: Defiance .. to sie w paru miejscach za przeproszeniem obes.rasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez solucji nie mam szans na przejscie tej gry.

to ja wykasuj .. jaki sens grac z solucja .. ja rozumiem opisy do gier o rozmiarach FINAL FANTASY ale ta gra to tylko zwykle logiczne myslenie ..

pograj jeszcze w LOK: Defiance .. to sie w paru miejscach za przeproszeniem obes.rasz ...

reagujesz zbyt nerwowo

zarzucasz mu ze jest niezbyt blyskotliwy

a moze on poprostu nie ma czasu na dluzsze granie

ja np przelazlem przygodowke w ktora normalnie gra sie z tydzien w jeden dzien . dlaczego ? gdyz nie mialem czasu a bardzo chcialem zobaczyc gre i jej zakonczenie

poza tym autorowi postu sugeruje

 

www.google.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamproblem z ową grą :( Po zainstalowaniu odpala się, filmik działa ... ale to jedyne co działa :( Po nim mam zielony obraz i tylko słychać co siędzieje ... Mam GF'a4 Ti4200. W czym tkwi problem ? Sterowniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

problem z SR2.

Jestem w Kuźni Światła.

 

Wg słów solucji "Udałem się wzdłuż korytarza. W pewnym momencie zatrzasnęły się bramki i zostałem zaatakowany przez strażników. Gdy posłałem ich z powrotem do diabła zdobyłem duże lustro. Umieściłem je na pustym stojaku w głównej sali."

Niestety mimo że widzę lustro nie mogę go wziąć. Do tej pory nie miałem takich problemów w grze. Może potrzebna jakaś łatka?

Mam oryginalną grę i ciężko się frustruję, że utknąłem ...

 

Dzięki za wszelką pomoc :)

 

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...