Skocz do zawartości
turzol

Mercedes Benz WorldRace

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ta gierke od 2-och tygodni i gralem niewiele. Instaluje sie bez problemu u mnie. Sama gra jest jak dla mnie srednia. Grafa taka sobie, bryczki calkiem calkiem. O dziwo fizyka jest na wysokim poziomie. Mozna od biedy w to popykac :arrow: z racji tego ze to MESIO :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka mile mnie zaskoczyla

 

grafa ladna, chociaz modele samochodow moglyby byc lepiej wykonane

fizyka jak dla mnie spoko (jezdze tylko na kamerze z kokpitu)

extra grywalnosc !!!

 

po ukonczeniu NFS Porsche, myslalem sobie, ze fajnie by bylo zagrac w cos takiego, ale z merolami, a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna  gierka  dla dzieciakow co sie jaraja grafa i furkami :P

hyhy

Po 15 minutach wywalilem  tego shita .

Nie ocenialbym gier w ten sposob nigdy, zreszta wlasciwie to nie jest zadna ocena, napisales jedynie dla KOGO TA GRA JEST... chocby dlatego ze kazda gierka jest dla dzieciakow i mimo iz jestem too old for all games lubie grac w cokolwiek zeby sie odstresowac - nie oceniles gry pod zadnym katem natomiast napisales absurdalnie bezsensowna krytyke, np ze gra dla dzieciakow co sie jaraja furkami, a kto sie nie jara furkami? albo grafika? Zupelnie bez sensu. Jesli nie podoba Ci sie cos w grze to napisz (przede wszystkim co Ci sie nie podoba, bo zapomniales tego dodac) a nie pisz ze to nie jest gra dla kobiet w ciazy bo jakos nie ma to ani poczatku ani konca...

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie nie podoba... dobra..

Pomijam lipna "fizyke" jazdy bo to taka miala byc przeca to arcade dla dzieciakow :) Nie podoba mi sie brak ruchu na drogach , smieszna cukierkowa grafika , jakies latajace bez sensu samoloty i inne obiekty , dzwiek ... fajne jest tylko to ze mapy duze ale brak zycia na nich jest po prostu smieszny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie nie podoba...  dobra..

Pomijam lipna "fizyke" jazdy  bo to taka miala byc  przeca to arcade dla dzieciakow :)  Nie podoba mi sie brak ruchu na drogach , smieszna cukierkowa grafika , jakies latajace bez sensu samoloty i inne obiekty , dzwiek ... fajne  jest tylko to ze  mapy duze  ale  brak zycia na nich jest po prostu smieszny :)

Noooo, to teraz przynajmniej cos wiadomo, jak zagram tez sie wypowiem, ale przynajmniej teraz ma to rece i nogi! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fizyke mozna zieniac suwakiem "arcade - sim" wiec to nei jest argument

ooo hahahahah dawno sie tak nie usmialem .. az zaplulem monitor jak to przeczytalem :)) Niemiec rozwaliles mnie... suwakiem to se mozesz rozporek zapiac :) a nie "zmieniac" " fizyke" ahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fizyke mozna zieniac suwakiem "arcade - sim" wiec to nei jest argument

ooo hahahahah dawno sie tak nie usmialem .. az zaplulem monitor jak to przeczytalem :)) Niemiec rozwaliles mnie... suwakiem to se mozesz rozporek zapiac :) a nie "zmieniac" " fizyke" ahahah
rozporek to mam na guziki, ale pominmy to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi sie nie podoba...  dobra..

Pomijam lipna "fizyke" jazdy  bo to taka miala byc  przeca to arcade dla dzieciakow :)  Nie podoba mi sie brak ruchu na drogach , smieszna cukierkowa grafika , jakies latajace bez sensu samoloty i inne obiekty , dzwiek ... fajne  jest tylko to ze  mapy duze  ale  brak zycia na nich jest po prostu smieszny :)

gdybym mial kierownice, pewnie nie tknalbym tego, ale sam przyznaj, ze na klawiaturze to za bardzo sie nie da w nascara pograc :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie ja potestowalem okolo pol godziny na poczatek :lol: , owszem gierka jest arcadowa ale jak wiekszosc i szczerze mowiac to bardzo dobrze, bo ta gra nigdy nie miala byc symulatorem.

 

Widac ze ogromny nacisk polozono na odwzorowanie zalet auta, a wiec deski, bardzo realistyczne jest przyspieszenie, nie jak w innych grach, oraz bardzo realistyczne jest wrazenie predkosci, a wiec jadac 120 mam wrazenie ze tyle jade, a to nie czeste obecnie. Ogolnie rzecz biorac ta gra to taka jedna wielka kampania Mercedesa.

 

Wiec nie jest to typowa gra, widac kilka bugow, ktorych nie dopracowano, mnie to jednak nie przeszkadza.

 

Np mozna wjechac w morze i po nim jechac :lol:

 

Faktem jest tez ze przegieciem sa te samoloty i helikoptery.

 

Ogolnie jestem pod pozytywnym pierwszym wrazeniem i wiem ze jest to gra przy ktorej troszke posiedze dla zbicia czasu. Byc moze moje zdanie sie polepszy byc moze pogorszy. Ladna grafika, troszke miejscami zle dopasowane elementy, ale generalnie jest dobrze.

 

W porownaniu do np takiego Need for speed HP2, w ktorym auta nie mialy nawet deski, a widoki kamer byly dwa, to bylo zalosne. Jeszcze te kompletnie wyssane z palca trasy, a przeciez byla to gra Electronic Arts, producenta ktory wlasciwie moglby byc prekursorem tego typu gier... Dlatego Mercedesa oceniam dobrze.

 

Jednak wiem ze nie jest to gra dla maniakow symulacji. I np ktos taki jak ja lubiacy i jedno i drugie i potrafi zaakceptowac oba gatunki, nie bedzie zawiedziony, maniacy symulacji moga sie o niej zle wypowiadac.

 

Gdybym mial ocenic te gre dalbym jej miedzy 6-7/10 punktow (to wysoko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta giera nawet podoba, czasami jak mi się nudzi to sobie w nią pykam.

Denerwuje mnie tylko jeden fakt dlaczego przy widoku z kokpitu przy skręcaniu nie rusza się kierownica? Szukałem w opcjach grafiki ale nie mogę nic znaleźć, a nie chce mi się wieżyć żeby to było normalne w tej grze.

Acha i jeszcze jedno, przeszedłem już wszystkie misje i co mam teraz robić?? Mam tylko trening i pojedyńczy wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tę gierke tne już od dłuższego czasu i mnie się podoba, powiem że nawet bardzo.

Nie jest to może sumylator najwyższych lotów, ale nie o to przeciez tu chodzi.

Od dluzszego czasu czekalem na godnego nastepce NFS Prosche 2000 i.... uwazam ze wlasnie znalazłem!

Niektorzy moga posadzac gre o zwykla reklame Mercedesa, zgoda. Tylko nie jest to reklama byle jakiej firmy.

Nie kazdemu musi podobac sie stylistyka Mercedesa, ale... nikt nie moze powiedziec ze te auta nie mają swojej tradycji, renomy, prestiżu. Poprostu samochody z najwyższej półki, koniec kropka.

Tyle jeżeli chodzi o samego Mercedesa-Benza.

 

Wg mnie jak na arcadowke gra się po prostu swietnie. Proporcje realizmu są dobrze wywazone (wlasnie tak jak to bylo w Porsche 2000), zachowanie sie aut na drodze tez.

Kuleje troche interaktywnosc z otoczeniem (betonowe krowy, przenikanie przez drzewa :lol: ), ale coz nie mozna miec wszystkiego.

Auta takze sa dobrze zrozncowane technicznie; np. po przesiadce z S-klasy to takiego CL Sportcoupe zupełnie inaczej się prowadzi. Nie tak jak w NFS HP2, ze kazdym samochodem jezdzi sie tak samo (a to przeciez arcadowka wlasnie tego typu...)

Sama grafika, tez OK. Ci co maja te gre i karte z obslugą min. DX8 niech zwrócą uwagę jak zajefajnie zrobiony jest asfalt... po prostu CUDO (pixelshadery robia swoje). Pod tym wzgledem Race Driver wysiada.

Co do minusow, to jak juz ktos stwierdzil; slabo przemyslane menu, łatwo mozna sie zgubic...

 

Ogólnie grę oceniam na 8+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta giera nawet podoba, czasami jak mi się nudzi to sobie w nią pykam.

Denerwuje mnie tylko jeden fakt dlaczego przy widoku z kokpitu przy skręcaniu nie rusza się kierownica? Szukałem w opcjach grafiki ale nie mogę nic znaleźć, a nie chce mi się wieżyć żeby to było normalne w tej grze.

Acha i jeszcze jedno, przeszedłem już wszystkie misje i co mam teraz robić?? Mam tylko trening i pojedyńczy wyścig.

U mnie kiera sie rusza, a poza misjami masz jeszcze CHAMPIONSHIP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem o co chodzi, gdybym miał jeszcze jakiegoś ripa to mógłbym to sobie tym tłumaczyć ale mam pełną dwupłytową wersję.

W RACE PLANING mam tylko to:

TRAINING

SINGLE RACE

MISSIONS

NEWS

RACE SCHEDULE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...