Skocz do zawartości
fipa

Problem z LG 52x24x52

Rekomendowane odpowiedzi

To sie dzieje ciągle. Od momentu włączenia kompa i cały czas w Windows.

BO JAK tylko by było w widzie to pewnie ktoś ci tackę wysuwa (w jaki sposób wszyscy wiemy) ale jak tez przy uruchomieniu to pewnie coś zdycha . sprawdz to na innym kompie może coż z kontrolerem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie dzieje ciągle. Od momentu włączenia kompa i cały czas w Windows.

Może guzik jest jakoś wcisnięty?? (wcisnij go kilka razy) A i czy tak sie dzieje od początku ,kiedy ja kupił???

 

 

 

 

P.S Wkońcu pierwsza usterka z wypalarami LG :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik działa dobrze. A z dziurką od awaryjnego otwierania tez jest wszystko w porządku. Doradziłem mu "gwarancje". Wkońcy tak było od początku (a ma ją od wczoraj). A sprawdzałem na swoim komputerze i jest to samo. Odłączałem też moją aby pozostała sama i też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik działa dobrze. A z dziurką od awaryjnego otwierania tez jest wszystko w porządku. Doradziłem mu "gwarancje". Wkońcy tak było od początku (a ma ją od wczoraj). A sprawdzałem na swoim komputerze i jest to samo. Odłączałem też moją aby pozostała sama i też.

no to nie zostaje nic innego jaw wycieczka na serwis jesli jest na gwarancji nowa a ma ją od wczorej to niech się domaga odrazu wymiany na nowąbo majątaki obowiązek :D chyba ze pisze inaczej(ale to też nie jest na 100% oitwierdzone )bo prawo jest prawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...