Skocz do zawartości
poloo

slyszal ktos o firmie inside produkujacej karty graf?

Rekomendowane odpowiedzi

InsideTNC www.insidetnc.co.kr (nawet jest wybór strony po polsku)

 

miałem (jeszcze mam) GF2 MX-400 64MB 128 bitowa od ich. To koreańska firma. Karta spisywała się bardzo dobrze i na moim sprzęcie jak w podpisie na pasywnym chłodzeniu, bez radiatorów i pamięci miałem 3257 punktów w 3dmarku2001. co jak na tą kartę i taki sprzęt było całkiem dobrym wynikiem. co niektórzy na tym forum mają mniej na GF 4 MX (jak trafią na 64bitowego - co jest częste)

 

nie pamiętam ale kupiłem ją chyba pod koniec 2001r albo na początku 2002r na WGK, jak byliśmy z kumplem składać mu sprzęt. W zasadzie to kupiliśmy dwie takie (jemu i mi) bo cena była atrakcyjna. I na podstawie tych dwóch nie mogę powiedzieć nic złego na temat tej firmy, wrecz przeciwnie żadnego problemu z kartami, wyniki dobre (jak na 2MX400 :wink: ) ogólnie mam pozytywne wrażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak widzę ta wcale nie jest taka wykastrowana

Gforce ti4200 8x ultra/super ultra

rdzeń 275 Mhz, mem 500/600 Mhz pamięć 128MB BGA 3,6/2,8 ns

 

ciekawe jak się kręci ta "super ultra" z pamięciami 2,8 ns i jaka cena?

 

Dołączona grafika

 

 

ta też mi się podoba

Dołączona grafika

 

czyli robią całkiem przyzwoite karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Ti4600 to ma system chlodzenia jak u Leadtek'a. Ja osobiscie nie mialem InsideTNC ale kumpel ma geforce'a 4 MX 440se 128bit i genera;nie chodzi bez problemow. Z podkrecanem to tak srednio maks chyba wycisnal 325/425. Za to ja na swoim starym no name dawalem ponad 350 na rdzen i ~500 na pamieci tylko ze moj mial infineony a jego jakis xelo czy inny szajs. Oczywiscie nie znaczy to ze nie nalezy kupowac produktow tej firmy, bo z podkrecaniem to jak wszyscy wiemy loteria jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem Gf2Ti firmy InsideTNC....a wlasciwie dwie bo pierwsza spalilem (tak to jest jak ktos leci na memorkach 510MHZ gdy defaultowo jest 400 :lol: :lol: ) ale wymienili na nowa i zadnych problemow (juz tylko na 475 bo szkoda mi jej bylo)...wiec firma ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te faktycznie są przyzwoite, tylko ciekawe po co w tej ti4200 dali radiatorek na enkoderze tv... chyba tylko dla ozdoby, bo ten układ prawie wcale się nie grzeje. Walizka to też moim zdaniem zbędny dodatek :lol:

Moze sie nie grzeje kiedy nie jest uzywany :-) pewnie podczas pracy tak, nie sprawdzaliscie tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...