Skocz do zawartości
deczklav

Co to za utwór?

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni lapy w lokciach i kolana lamac takim wandalom cholernym  :evil:

A proces ten powinien być długi i możliwie bolesny, oraz dotyczyć każdej kosteczki w obrębie danego stawu...

Miałem ostatnio "przyjemność" jechać takim pociągiem- zajebiście mi się przez okno wyglądało :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni lapy w lokciach i kolana lamac takim wandalom cholernym  :evil:

A proces ten powinien być długi i możliwie bolesny, oraz dotyczyć każdej kosteczki w obrębie danego stawu...

Miałem ostatnio "przyjemność" jechać takim pociągiem- zajebiście mi się przez okno wyglądało :evil:

hmm cos sciemniasz :D watpie zebys jechal wagonem z wholecarem :D ,dla was wandalizm dla nas sztuka... .Poprostu społeczeństwo zapomniało o czymś takim jak sztuka czy malarstwo! no reed wymień chicaż 5 tytułów obrazów Moneta z pamięci???... Dawniej ludzie oglądali obrazy na równi z słuchaniem muzyki ,teraz to wszytsko zanikło i ludzie mają to głęboko w [gluteus maximus]... ,ważniejszy jest pogoń za pieniądzem. A że ktoś to robi żeby komuś pare rzeczy uświadomić aby mógł to potencjalny społeczniak zobatrzyć to odrazu jest traktowany za wandala... a jego praca jest ustawiana na równi z wulgarnymi napisami!. Tak to jest... poprostu niektórym nie da sie wytłumaczyć wartości wyższych jak malarstwo teatr czy sztuka... teraz każdy jara sie matrixem idolem ,eminemem czy resztą komercynych shitów... pożeracie to co wam dają pop kulture dla mass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tworze swoją sztuke obojętnie czy się ona komuś podoba czy nie - jest to jedna z wielu rzeczy jakie potrafie robić, ale to potrafie wyjątkowo dobrze robić. To że lubie zrobic czy popatrzeć na coś ładnego nie znaczy, że zaraz muszę cos na murze czy na wagonie to zrobić. :roll: Jeśli to OFF topic to sory :wink:

Jeśli chce ktoś zobaczyc to niech mówi jak nie to nie - nie interesuje mnie uznanie od ludzi których nawet na oczy nie widziałem, a co dopiero od ludzi których nie lubie na odległość.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tworze swoją sztuke obojętnie czy się ona komuś podoba czy nie - jest to jedna z wielu rzeczy jakie potrafie robić, ale to potrafie wyjątkowo dobrze robić. To że lubie zrobic czy popatrzeć na coś ładnego nie znaczy, że zaraz muszę cos na murze czy na wagonie to zrobić. :roll: Jeśli to OFF topic to sory :wink:

Jeśli chce ktoś zobaczyc to niech mówi jak nie to nie - nie interesuje mnie uznanie od ludzi których nawet na oczy nie widziałem, a co dopiero od ludzi których nie lubie na odległość.

Pozdro.

Nie off topic :P Mnie interesooje co tworzysz, zaprezentooj nam. Nie interesooje cie uznanie ludzi ktoorych nie lubisz a odleglosc dla tego ze malują kolejki/sciany :roll: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych ludzi i nie moge ich oceniac jakimi są bo ich nie znam, ale trzeba miec poczucie jakichś wartości, jeśli nie duchowych to chociaż poczucie wartości dóbr materialnych innych ludzi. Ciekawe czy ucieszyłoby kogoś gdyby rano oglądając swój dom zauważył jakieś graffiti na ścianie. Są inne metody wyrażania i pokazywania swojej sztuki.

:arrow: A i to co robie:

Lestat

Robione tylko ołówkiem no i gumką :wink:

Skan nie najlepszy bo nie pokazuje efektu - obrazek wisi na ścianie mojej dziewczyny i tam wygląda jak należy.

:arrow: PS jak zrobić żeby na forum było widać tylko miniaturę obrazka?? - jakoś wcześniej nie usiałem tego robić ale skan jest duży dość więc...

A i sory że to republika

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow... I'm impressed :)

 

Co do sztuki na murach czy pociagach.. mury ktore sa szare i nieprzyjemne rzeczywiscie fajniej wygladaja gdy ktos cos fajnego na nich namaluje. Nie lubie za to tych bazgrol, ktore niestety sa w wiekszosci... szpeca tylko i nic wiecej. Nie lubie takze malowania na nowo womalowanym budynku czy scianie - to nie artyzm tylko wandalizm niszczyc prace innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm cos sciemniasz :D watpie zebys jechal wagonem z wholecarem :D ,dla was wandalizm dla nas sztuka... .Poprostu społeczeństwo zapomniało o czymś takim jak sztuka czy malarstwo! no reed wymień chicaż 5 tytułów obrazów Moneta z pamięci???... Dawniej ludzie oglądali obrazy na równi z słuchaniem muzyki ,teraz to wszytsko zanikło i ludzie mają to głęboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font>... ,ważniejszy jest pogoń za pieniądzem. A że ktoś to robi żeby komuś pare rzeczy uświadomić aby mógł to potencjalny społeczniak zobatrzyć to odrazu jest traktowany za wandala... a jego praca jest ustawiana na równi z wulgarnymi napisami!. Tak to jest... poprostu niektórym nie da sie wytłumaczyć wartości wyższych jak malarstwo teatr czy sztuka... teraz każdy jara sie matrixem idolem ,eminemem czy resztą komercynych shitów... pożeracie to co wam dają  pop kulture dla mass.

Czlowieku zastanow sie co mowisz.

Oczywiscie sztuka jest wazna i nikt temu nie przeczy, co innego niszczenie cudzej wlasnosci - to jest czysty wandalizm i nawet jakby bylo to dzielo sztuki na skale swiatowa to nie zmienia faktu ze takiego typa powinno sie wsadzic do wiezienia.

Jak juz tak kochacie malowac to malujcie na papierze lub na plutnie, a jak koniecznie sprayami to na specjalnie przeznaczonych do tego miejscach..

 

PS. Reed - popieram w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni lapy w lokciach i kolana lamac takim wandalom cholernym :evil:

 

A proces ten powinien być długi i możliwie bolesny, oraz dotyczyć każdej kosteczki w obrębie danego stawu...

Miałem ostatnio "przyjemność" jechać takim pociągiem- zajebiście mi się przez okno wyglądało :evil:

hmm cos sciemniasz :D watpie zebys jechal wagonem z wholecarem :D ,dla was wandalizm dla nas sztuka... .Poprostu społeczeństwo zapomniało o czymś takim jak sztuka czy malarstwo

no to sobie malujcie to w swoich domach idioci albo na czole czy na twarzy a nie na czyms co sie do tego nie nadaje :idea: :twisted: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od tego dobrobytu w [gluteus maximus]ch się poprzewracało. Jak podnieść głos to terror, jak spałować to państwo policyjne, jak usunąć wątek to cenzura. Poruczniku Borewicz, wróćcie!

Jeleń - nie myl sztuki z wandalizmem. Czy wzmiankowany przez cię Monet malował albo wprawiał się na czyichś drzwiach albo dorożkach?

Siur, malujcie, twórzcie Sztukę, niech maluczcy rozdziawią szpetne fizys w zachwycie. Podoba się wam i komuś jeszcze, ożywia szare blokowiska, fąfastycznie. Ale nie nazywaj sztuką i malarstwem napisu "wiencej THC" na nowym bloku albo nazwy męskiego organu rozrodczego, wytryskanej przez jakiegoś natchnionego "malarza" na przedszkolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla was wandalizm dla nas sztuka... .Poprostu społeczeństwo zapomniało o czymś takim jak sztuka czy malarstwo! no reed wymień chicaż 5 tytułów obrazów Moneta z pamięci???...

Jestem w stanie wymienić tak z 75% tytułów obrazów Moneta i kilku innych impresjonistów, a nawet zapytać, czy ty potrafisz, ale nie w tym rzecz. Ludzie, którzy są w stanie wymienić niechby i cztery tytuły wzmiankowanego Moneta rzygają, jak widzą pomalowane przez was i waszych "ziomali" pociągi. Proszę, zacznijcie malować takie rzeczy ma zasyfionych pociągach, to jeszcze wam za to zapłace:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Każdy obrazek można powiększyć klikając, a wszytko jest TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla was wandalizm dla nas sztuka... .Poprostu społeczeństwo zapomniało o czymś takim jak sztuka czy malarstwo! no reed wymień chicaż 5 tytułów obrazów Moneta z pamięci???...

Jestem w stanie wymienić tak z 75% tytułów obrazów Moneta i kilku innych impresjonistów, a nawet zapytać, czy ty potrafisz, ale nie w tym rzecz. Ludzie, którzy są w stanie wymienić niechby i cztery tytuły wzmiankowanego Moneta rzygają, jak widzą pomalowane przez was i waszych "ziomali" pociągi. Proszę, zacznijcie malować takie rzeczy ma zasyfionych pociągach, to jeszcze wam za to zapłace:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Każdy obrazek można powiększyć klikając, a wszytko jest TUTAJ

teraz na drugi dzień gdy znalazłeś to w internecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wiencej THC" na nowym bloku albo nazwy męskiego organu rozrodczego, wytryskanej przez jakiegoś natchnionego "malarza" na przedszkolu.

człowieku mylisz ludzi!!!!!!!!!!!!!!!! nie kojarz tego z graffiti! to jakiś wandal zrobił a nie writer!!!. Co do wandalizmu to dlamnie to nie jest zaden wandalizm... moze dla was bo nie lubicie sztuki i nie chcecie jej w społeczeństwie! bo dla mnie takie coś :

 

Dołączona grafika

 

czy np. to

Dołączona grafika

 

jest dużo więcej warte i 1000x ładniejsze niż zwykła granatowa płaszczyzna czy matowy zielony pasek.! To samo bardziej mi sie podoba taki mur : http://www.flixy.hip-hop.pl/warszawa/hofy/...igi/page_04.htm niż zwykły szary jak każdy inny!. Uważacie to za wandalizm ponieważ tak jak mówiłem nie intresujecie sie tym i nie chcecie tego! ,dlatego każecie rozwijac sie w domu... ale nie :D nie ma bata :P ,nikt tej całej kultury tysięcy writerów nie uwiąże na smyczy nie bójcie żaby! ,sztuka jest była i będzie niezależnie czy wam sie podoba czy nie ,a że jest w dzisiejszym świecie porpagowana przez młodych ludzi z wyższymi wartościami niż tych ,którzy popadli w schemat komercji i kultury dla mass. Grzechu co do towjego obrazka to popraw mu brode i zarys czaszki bo jest strasznie mangowaty! . pozatym więcej kreatywnośći!!! ,odrysować coś to każdy potrafi,ale z głowy jest już ciężej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to namaluj sobie coś takiego na swoim samochodzie mądralo jeden albo w domu na ściamach ale wewnątrz ja uwarzam za sztuke np rysowanie samochodów gwożdziem łmoem fajnie nawet z malucha uda mi sie zrobić kabrio myślisz że włascicielom podoba sie to co tobie ?? czemu zmuszasz kogoś do swego gustu ?? jak by ci ludzie chcieli aby domy były pomalowane to by zatrudnili graficiarzy (znam wiele takich przypadków) ale ci co nie chcą wara od ich własności to jakbym zabrał ci kompa i zrobił z niego rzeźbę nowoczesną oczywiście wziołbym kompa bez twojej wiedzy i pytania i co teraz powiesz ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu co do towjego obrazka to popraw mu brode i zarys czaszki bo jest strasznie mangowaty! . pozatym więcej kreatywnośći!!! ,odrysować coś to każdy potrafi,ale z głowy jest już ciężej

Mówiłem, że skan robi swoje nie koniecznie na lepsze. W rzeczywistości wygląda duzo lepiej i troche inaczej- równiez te elementy o których mówisz.

:arrow: Więcej kreatywności mówisz - hmm moja dziewczyna chciała żebym narysował akurat ten uchwycony moment z filmu więc co miałem zrobić? :lol:

:arrow: Każdy potrafi odrysować :?: :lol: :lol: nie rozsmieszaj mnie - nie każdy i nie piernicz głupot - pomyśl troche, a jak lubisz się wymądrzać to narysuj to lepiej odemnie - wtedy uznam że jesteś dobry, bo narazie tylko krytykujesz.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wiencej THC" na nowym bloku albo nazwy męskiego organu rozrodczego, wytryskanej przez jakiegoś natchnionego "malarza" na przedszkolu.

człowieku mylisz ludzi!!!!!!!!!!!!!!!! nie kojarz tego z graffiti! to jakiś wandal zrobił a nie writer!!!. Co do wandalizmu to dlamnie to nie jest zaden wandalizm... moze dla was bo nie lubicie sztuki i nie chcecie jej w społeczeństwie!

 

Uważacie to za wandalizm ponieważ tak jak mówiłem nie intresujecie sie tym i nie chcecie tego! ,dlatego każecie rozwijac sie w domu... ale nie :D nie ma bata :P ,nikt tej całej kultury tysięcy writerów nie uwiąże na smyczy nie bójcie żaby! ,sztuka jest była i będzie niezależnie czy wam sie podoba czy nie ,a że jest w dzisiejszym świecie porpagowana przez młodych ludzi z wyższymi wartościami niż tych ,którzy popadli w schemat komercji i kultury dla mass.

Człowieku zaślepia Cie twój własny system wartości i gusta. Nie ma w tobie kszty obiektywizmu. Rozmawialem z jednym z "was" (cześć czarnuchu :) ) i zgodzilem się, że czasem wygląda to ok, ale na wszystko jest odpowiednie miejsce. Dziwicie się, że wszyscy sie na was w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iają, ręce by wam łamali itd. Wszystko bierze się stąd, że "upiększacie" cudzą własność. Jeśli wasza "sztuka" komuś się nie podoba to musi sam ją usuwać za swoję, bądź podatników pieniądze.

I sam sobie Jeleniu odpowiedziałeś! Ludzie uważają to za wandalizm bo ich to nie interesuje i nie chcą tego na włanych ścianach!

Co do wartości artystycznej waszych "paneli" :) wciskacie wszystkim, że to sztuka itp. Ok, ale uszczęśliwiacie wszystkich na siłę, bo nie wszyscy mają ten sam gust... wiesz niektorym podobają się krasnale w ogrodach. Chciałbyś mieć coś takiego przed domem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam twoje posty Jelen i przypomniał mi sie jeden gościu z programu Idol - miał bodajże ksywe Bodo - taki dziwny dość typek troche pedalsko mówił IMO, ale nie o to chodzi. Uważał siebie za wielkiego artyste, ale jakos nie było tego widać choc i tak obstawiał przy swoim obojetnie co kto mówił.

Sztuka jest częscią kultury, a dla mnie kulturą nie jest bazgranie jakichś symboli na ścianie domu jakiegoś człowieka więc nie uważam tego za sztukę. :!:

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. gdy doszedlem do postu reed'a wiedzialem ze ten temat bedzie prowadzil to "wojny" o to czy graffiti to sztuka czy wandalizm - ten temat nie tego mial dotyczyc

 

po 2. byl juz kiedys taki podobny topic o drapaniu szyb przez writerow - poszukajcie go zobaczcie ze do niczego dobrego on nie doprowadzil ...

 

po 3. do wszystkich interesujacych sie / tworzacych graffiti - nie ma sensu sie tu wypowiadac - juz dawno zauwazylem ze na tym forum wiekszosc to ludzie sluchajacy rocku, metalu czy innych podobnych dzwiekow - nie przekrzyczycie ich a argumenty i tak beda prowadzily do zwyzywania hh

 

dla jednych sztuka dla innych wandalizm - rozni ludzie , rozne gusta

 

po 4. deczlkav to prawdopodobnie fragment "dirty handz 2" - sciagnij soundtrack z tego filmu i moze trafisz na ten utwor - choc moge sie mylic ... ;)

 

Ps. jak masz moze w sowjej kolekcji MIB czy MIB2 to daj znac na PW :) - u mnie tylko fragmenty z tych produkcji z PUNK ROCK STYLE na czele :twisted:

 

no i czekamy na MIB3 i SACTK ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)porpagowana przez młodych ludzi z wyższymi wartościami niż tych ,którzy popadli w schemat komercji i kultury dla mass(...)

jedyny moj komentarz to: :lol: :lol:

 

UPDATE: albo cos dodam.. Mam znajomego ktory tez ma podobne zdolnosci plastyczne.. poprostu maluje w podobnym stylu.. ale gdzie? w zeszytach,

ma dosc pokazna sterte duzych zeszytow, zamalowanych po brzegi.. a to jakimis znaczkami a'la te Wasze na wagonach albo innymi grafikami.. i bardzo fajnie mu to wychodzi.. a jakos nie potrzebuje wagonow ani innych 'plaszczyzn' nienalezacych do niego..

 

 

i powiedz mi Jelen czemu jest tak bardzo malo osob doroslych ktore maja takie oglady jak Wy? bo dorastaja i zaczynaja atrzec bardziej obiektywnie.. a nie sluchac tylko swojego widzimisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...