Skocz do zawartości
Jordi23

NBA Live 2004

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie na peceta tu dowód

http://www.electronic-arts.com.au/easports...?product_id=163

a i chyba już jest ponieważ tu sa linki do sklepów zattytułowanych available now :D:D:D:D

http://www.electronic-arts.com.au/easports...?product_id=163

 

wiec szukac jak nie ma to czekac pozostaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wie ktos kto podkladal ruchy i zwody do gry?

vinca carter on przynajmniej jest na okladce, w 2003 byl jason kidd na okladce i on dawal motion capture wiec wnioskuje ze tym razem carter
dzieki. mam 2k3 na ps2 i gralo sie fajowo (komp sie nie ma szans w konfrontacji) ciekawe jak teraz bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale czy Vince nadaje się do Motion Capture zwodów... :D Dunki, owszem, bo kto inny, ale zwody. Tu by się przydał Steve Francis, Allen Iverson lub "Skip 2 My Loo" Alston. A tak OT: Widzieliście paczki LeBrona James na HighSchool Slum Dunk Contest 2003? Broda nad obręczą!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alston, James... sweet zombie jesus! kiedyś znałem każdy skład na pamięć, ale dzieki naszej telewizji nie wiem już co się tam za wielką wodą dzieje. Dobre i to, że teraz na C+ będzie, no ale ja nie mam C+ to mogą mnie w d... pocałować (heh, ale w NBA 2k4 z chęcią zagram) :)

A Vince przecież takim blokiem żelbetonowym nie jest i potrafi robić fake'i i różne takie ;) Chociaż i tak wolę Kobiego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za kolejne OT: Niestety, co by dobrego o Kobe nie powiedzieć to pewnemu zawodnikowi :D z numerem...yyyyy..23? Nazwisko....yyyyy..Jordan czy jakoś tak, to do suta nie dorasta. A swoją drogą wyobraźcie sobie Motion Capture ściągany z Air Mike'a za młodych lat.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Jordan za młodych lat pewnie też nie dorastał do pięt wielu. Kobe przez ostatnie lata się poprawił, kiedyś słabo rzucał za trzy, teraz jest już ok. Chociaż na oczy nie widziałem meczu od chyba 2 lat, ale statystki mi są znajome. :) Poza tym kiedy zacząłem się interesować NBA to wszyscy naokoło kibicowali jak lemingi Bullsom, dlatego pierw upatrzyłem sobie Orlando a później w miare zaznajomienia z ligą upatrzyłem Lakersów :) Chociaż nie jestem teraz jakimś super-fanem, równie dobrze mógłbym być za Milwaukee (w Ohio jest wielu Polaków), NY albo Bostonem (hehe).

Sor za ten mega-OT.

A onTopic: szkoda, że EA nie wypuściła dema :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ze nie wypuscilo dema, szkoda a co do zawodnikow hmmm dla mnie wszyscy kobiki carterki i inne garnetki to moga Majkowi pociupciac, pomijam iversonka bo kolesia cenie i podziwiam za to ze ma 180cm i rzuca po 30pkt i wjezdza na kosz jak w maslo (za to go podziwiam) a reszta taka sobie... dla mnie majk jest bogiem (pomijam fakt ze jestem jego maniakiem ;) ), ale dla innych tez mam ostatni mecz majka w jego karierze przeciwko philadelphi (15 kwiecien 2003) , jest stary wolniejszy ale dla wszystkim tam jest bogiem, taka fete mu robia ze ..... dlatego niech mi nikt tutaj nie prubuje porownac jakiegos kobiczka do.... bo

hehe pozdro , ale off top. LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ze nie wypuscilo dema, szkoda a co do zawodnikow hmmm dla mnie wszyscy kobiki carterki i inne garnetki to moga Majkowi pociupciac, pomijam iversonka bo kolesia cenie i podziwiam za to ze ma 180cm i rzuca po 30pkt i wjezdza na kosz jak w maslo (za to go podziwiam) a reszta taka sobie... dla mnie majk jest bogiem (pomijam fakt ze jestem jego maniakiem ;) ), ale dla innych tez mam ostatni mecz majka w jego karierze przeciwko philadelphi (15 kwiecien 2003) , jest stary wolniejszy ale dla wszystkim tam jest bogiem, taka fete mu robia ze ..... dlatego niech mi nikt tutaj nie prubuje porownac jakiegos kobiczka do.... bo 

hehe pozdro , ale off top. LOL

TEMU PANU TRZEBA POLAĆ! DOkładnie there is only one MICHAEL JORDAN!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche tak to wyglada :D

moja toplista ;) Vince;Duncan;mcgrady;iverson;marbury;bryant;shaq;wallace (raszid:) blazers);kidd;garnet;allen (ray teraz sonics);payton i wielu wieeelu innych :D

nie podoba mi sie zbytnio malone - dziadzia nigdy mi specjalnie nie pasowal :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre to foto wiadomo carter skacze masakrycznie, ale nie tylko to sie liczy w baskecie, gra juz troche a mial jakis tytul MVP czy obroncy roku itp (nie mowie juz o mistrzostwie NBA - bo do tego nie ukrywajac trzeba miec dobry caly zespol , chociaz nie sadze ze carter czy koby rzucili by takiego kosza a wczesniej odebrali pile Malonowi na miare zwyciestwa jak zrobil to M.J. w 1998 6 mecz z Utah). Naprawde oni wszyscy sa rewelacyjni skacza masakrycznie maja ulozony rzut sa mega gwiazdami ale JORDANEK .... panowie panowie naprawde nie ma dyskusji on jest Jedyny najlepszy i te wszystkie obecne gwiazdy wzorowali sie na nim, jak byli mlodzi chcieli byc jak on (koby nigdy tego nie ukrywal i czesto o tym mowil Iverson rowniez) i jak to wielu komentatorw i wielkich graczy powiedzialo "Michael Jordan is the greatest player ever"

pozdro to all fans of Basketball

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jordan wiadomo - legenda te sprawy, ale

Dołączona grafika

to lubie :D

Fotka fajna :) ale panowie jump to nie wszystko!! Z tym czyms trzeba sie urodzic i takich graczy jest nie wielu!! Co z tego ze Alen ma zajebiste trojki, co z tego ze Carter wysoko skacze, czy ze Malone ma super poldystans itd..... dopiero jak polaczycie to wszystko, te wszystkie cechy powstanie obraz prawdziwego koszykarza!! Liczy sie rowniez wola walki i milosc do koszykowki bo przeciez jaki bedzie zawodnik grajacy dla samej kasy? Czy bedzie zalezalo mu na wygranej?

 

Jordanowi udalo sie posiasc te cechy i nie zmienil sie przy tym dlatego uwazam go za prawdziwa osobowosi i najlepszego koszykarza wszwchczasow "grac kazdy mecz jak byl by Twoim ostatnim" to jest podejscie do gry!!!

MJ zawodnik ktory w wieku 40 lat grajac z duzo mlodszymi zdobyl srednio prawie 21 pkt na mecz!!

Zobaczymy co pokaze Kobe czy Carter ale watpie zeby byla to choc polowa tego co pozazal MJ

 

Pozdrowieniqa dla JORDIEGO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale czy Vince nadaje się do Motion Capture zwodów... :D Dunki, owszem, bo kto inny, ale zwody. Tu by się przydał Steve Francis, Allen Iverson lub "Skip 2 My Loo" Alston.

fajnie by było gdyby jakieś triczki dodali, np. coś w stylu Hot Sauce'a :twisted: By był miodzio. mam nadzieję, że poprawili trochę rzuty szczególnie za 3, bo w 2k3 to imho trochęsztucznie to wyglądało, jak koleś rzucał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wy nic nie wiecie ?

nba-live.com

ea.com

tutoriale z strony oficjalnej pokazuja masakrę

pierwsza gra w której wykorzystano normalnie 10 zawodników w sesji motion capture

ulepszono zwody mozna grać bez pilki posłaniać zawodnika ścinać uciekać

za pmocą prawego analoga offcource

oceny na zagranicznych serwisach 80-95% z naciskiem na duzo większą grywalność

przy 60%-75 za 2003

echh duzo by gadać tyle zmienili przycisk rzutu z miejsca zatrzymania i wjazdu pod kosz ,i kombinacje itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmm niewiele sie zmieniło?

dziwne bo mam tony filmików z gameplayem i widać różnice diametralne

moze nieporafisz obslugiwać graczy bez piłki itd

ile grałeś 5 minut czy dlugo???

ile grałeś w 2003?

podobnie na zagranicznych forach mowią że zmienilo się duzo na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj no dobra moze sie pospieszylem - gralem wczoraj z wieczora z 5 minut :) dzisiaj z pracy klepie - potem jeszcze zaszarpie. ale w sumie zla nie jest chociaz prawda taka - ze wiele sie juz w temacie zrobic nie da . a w 2k3 troche rypalem na PCcie - wqrwialem sie bo po 70 % rozegrancyh meczy w sezonie zjebalo sie cos w saveach :(( aj te "kopie" :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wy nic nie wiecie ?

nba-live.com

ea.com

tutoriale z strony oficjalnej pokazuja masakrę

pierwsza gra w której wykorzystano normalnie 10 zawodników w sesji motion capture 

ulepszono zwody mozna grać bez pilki posłaniać zawodnika ścinać uciekać

za pmocą prawego analoga offcource

Mam nadzieję, że oglądałeś AND1 Mix-Tapes Volumes 1-6 [6 jeszcze nie znalazłem, qrcze, podobno godzinke trwa :shock:, poprzednie cześci 18-40min.] i wiesz, że ja nie mówię o motion capture, jako takim, ze porpawiono rzeczywistość poruszania się, choc to także jest bardzo ważne. Ja mam na myśli takie tricki jak bomerang :shock:, Hurricane. Skip 2 My Lou, H.S. czy ludzie z The Notic wymiatają. Jest nawet gierka o Mix-Tapeach, Street Hoops, cz jakostak, ale też nie mogę znaleźć. Na samym końcu Mix Tape'a vol. 5 była zapowiedź, jakby ktoś nie oglądał :)

 

NBA już niedługo będzie, trzeba zacząć szukać... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie że mixtapy ogladalem potrafię robić większość tych trików

a co do gry to te zwody nie będą zawate w grze bo nie są one wykonywane w lidze częśc z nich to poprostu kroki ,część nie daje nic w grze na serio i dlatego bedą zawarte w grach typu streetball a tegoroczna nba stara się kandydować do symulacji nba (imho z tego co widziałem zaczyna dorastać do tej rangi po strasznie arcadowej 2003)

z tricków widziałem wyrzuceniepilki przed siebie i zabranie(nipotrafie lepiej wytłumaczyć),crossovery lepsze ,mozna rzucić piłkę o obrecz i dobić

,aleyupy kończone layupem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie spokojnie giera bedzie wymiatac i to napewno... Co do and1 i noticow nie gadaj kolego ze robisz wiekszosc tych trikow bo nie wierze (choc jest to mozliwe) bo musial bys trenowac i trenowac, zapewne robisz 20 no moze 30% tego co oni znam sie na koszykowce naprawde dobrze (gram juz od 16 lat, obecnie jestem w skladzie druzyny z Politechniki Poznanskiej a jak zapewne sie nie orientujesz (chociaz kto wie) PP w sezonie 2002/2003 zdobyla pierwsze miejsce w AZS LAK(liga akademicka koszykowki) i wiem jak to jest z tymi trikami, sa trudne do zrobienia i trzeba nad nimi naprawde duzo pracowac, a fakt ze wcale nie sa przydatne w prawdziwej grze juz nie wspominam wiec po jakiego mieli by te akcje wkladac do LIVA od tego jest NBA street notabene tez Electronic Arts. To wszystko to ladnie wygladajace (pomijam ze co druga akcja to podwojny kroki czy kopanie pilki noga) akcje na ktore napala sie wiara. Prawdziwa koszykowka jest gdzies indziej, choc nie powiem ze czasami lubie sobie wlaczyc notica (and1 zszedl na psy od czesci 4 w gore a 6 to juz wogole zenada) szczegolnie 2 czesc i popatrzec jak chlopaczek co ma moze 12 lat kozluje jak by gral juz w kosza od wielu wielu lat

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...