Skocz do zawartości
BLANTMEN

Sweet Noise & Peja

Rekomendowane odpowiedzi

a wg mnie to i tak chodzi tylko i wyłącznie o kase. Chłopaki wiedzą, że taka mieszanka może się spodobać (choć w gruncie rzeczy temat już jest oklepany) i będzie z tego kasa. Prawda jest taka, że Sweet Noise grając taką muzę jak kiedyś, nie wiele osiągnęli by na obecnym polskim rynku muzycznym. Zbyt mało tendencji w polskim społeczeństwie do muzy prezentowanej przez dawny Sweet Noise. K...wa, bieda w Polsce panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to jest najwieksza komercja pod sloncem. Nie nawidze sweet noise, dla mnie to sa cwoki nie znjace sie na muzyce... oni robia metal ?? Oni robia chałe !! Jak peja wogule mogl sie zgodzic na zrobienie tak przypałowego kawałka... i jak widze tego frajera z SW, ktory na jednym teledysku jest wysmarowany błotem a na drugim ma bluze z kapturem to mnie na chaft zbiera .... smierdzi komerchą ... juz sie wczesniej wqwilem na Sw z Jopek ale teraz to juz przegiecie... całkowity syf !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystko bierze sie z tąd, ze w tej naszej kochanej :roll: Polsce jest bieda jak cholera, która uderza nawet w środowisko muzyczne. Przykładów można znależć w cholerę. Np. Dlaczego Sweet Noise gra z jakimś tam Peją??? Bo nie ma kasy. Dlaczego T. Love obecnie wali taką chałę?? Bo tez nie maja kasy i grają pod ludzi. A Kukiz??? Dlaczego nie ma juz Piersi?? Bo mało kto by to kupił, a bzdurne przypiżdżajki z Borysewiczem założę się, że napewno lepiej idą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego kawałka jeszcze nie słyszałem (nie znam tytułu, a nie chce mi się szukać), ale słyszałem że fajny jest.

Słucham teraz SN - Dzisiaj mnie kochasz.... z AM Jopek :wink: i mi sie to podoba i to bardzo, wali mnie natomiast czy jest to komercha czy nie, nie interesuje mnie tez dlaczego akurat tak czy tak jest to zrobione i z jakich przyczyn. Natomiast jest dla mnie ważny sam utwór i to jak go interpretuje. Mam nadzieje że mnie zrozumieliście.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wali mnie natomiast czy jest to komercha czy nie, nie interesuje mnie tez dlaczego akurat tak czy tak jest to zrobione i z jakich przyczyn. Natomiast jest dla mnie ważny sam utwór i to jak go interpretuje. Mam nadzieje że mnie zrozumieliście.

Pozdro.

Dokladnie.. nierozumiem ludzi ktorzy sluchaja muzy bo niejest lub jest komercyjna.. co za roznica? podoba sie to slucham.. nie, to dowidzenia.

Ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komercha... nie slyszalem tego i nie chce slyszec. dla mnie metal mozna laczyc tylko i wylacznie z muzyka symfoniczna (patrz: wiekszosc kawalkow z dwoch ostatnich plyt Dimmu Borgir). w ogole nie uznaje Sweet Noise za metal, Dimmu Borgir to jest dopiero metal, albo ś.p. Immortal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alez prosze bardzo!

 

mozna tworzyc muzyke, ktora sie lubi i walic to, czy osiagnie sie sukces (vel black label society) i go nawet osiagnac!

czyli ossiagnac komercyjny sukces, nie grajac pod ten wlasnie sukces!

 

a mozna grac pod publike, czyli grac tak zwana komerche i albo sukses osiagnac, albo...nie....

 

sw nigdy nie lubilem, ale teraz, to juz dla mnie toto puka w dno od spodu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee pierwsze trzy plyty (zwlaszcza "Respect" i "Ghetto") dla mnie dobre, potem syf! a tego nie slyszalem i po wypowiedziach czuje ze by mi sie nie podobalo

 

bo to jest tak jak spiewal Kazik Staszewski: "jak bardzo sqrwisz sie by sprzedac swa muzyke...", niestety... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sie wczesniej wqwilem na Sw z Jopek ale teraz to juz przegiecie... całkowity syf !!

Akurat w tym zestawieniu to Jopkowa jest najbardziej oryginalna (ma swój styl) i chłopaki muzycznie do pięt jej niedorastają niestety....

Plagiat!!! MTV po polsku i tyle.

Dimmu Borgir to rozumiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo oto link do mp3:

http://www.members.lycos.co.uk/vienio1/SWE...AKI%20DZIEN.bmp 

 

jak dla mnie to ten kawalek jest biedny... ja sie na muzyce metalowej nie znam ale wydaje mi sie ze ta muzyka jest "za malo metalowa". Super duet byl Aeorosmith z RUN DMC!!!

kur**

 

jakiej metalowej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...