Skocz do zawartości
Raptor

Mała chłodnica/nagrzewnica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy możecie mi powiedzieć gdzie moge dostać chłodnice/nagrzewnice o wymiarach zewnętrznych 12x14cm lub 8-10x16-18i grubą do 3cm :?:

 

Potrzebuje taką mała żeby umieścić ją w kompie - pierwsza pod wentyl 12x12cm lub druga pod 2 wentyle 8x8 ale nie za grubą :| - bo szukam i nic takiego nie widze - jedynie kadetówka ale trochę za duża :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy możecie mi powiedzieć gdzie moge dostać chłodnice/nagrzewnice o wymiarach zewnętrznych 12x14cm lub 8-10x16-18i grubą do 3cm :?: 

 

Potrzebuje taką mała żeby umieścić ją w kompie - pierwsza pod wentyl 12x12cm lub druga pod 2 wentyle 8x8 ale nie za grubą :| - bo szukam i nic takiego nie widze - jedynie kadetówka ale trochę za duża :(

z tego co pamietam to zastawa ma taka mala ale nie jestem pewien czy jest ona z miedzi :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daewoo tico - big mama typu kadet

wymiary (nie dam glowy sobie uciac <120x<120x50mm co do czego na pierwszy rzut oka mniejsza od chevette) cena - 200zł w motoryzacyjnym , ale chyba mozna taniej :-)

chevette 200zł u autoryzowanego przedstawiciela dd w polsce .. tylko gdzie to bylo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:!:

 

z gotowych to chyba ta najprostsza na 1 wentyl od BeCooling by pasowala - tyle ze chyba cala Alu

 

http://www.aquastealth.com/product.asp?0=2...=205&1=241&3=24

 

tu fotka zestawu (wentyl 120x120x38 wiec na jego tle wyglada na kompaktowa)

http://becooling.safeshopper.com/images/bt132f4h.jpg

 

PS gdyby ktos znalazl cos takiego tyle ze cale Cu (lub chociaz rurki) i w dobrej cenie - to moglby sie podzielic informacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Black Ice Extremme :P mam taka i to jest (dla mnie) chlodniczka marzen - tylko cena :? - 400zl : /

IMHO za te cenie nie warto. Jedyna jej zaleta to to, ze kupujemy 100% nowke, ktora naprawde super wyglada.

 

Z drugiej strony mozemy kupic jakiegos sklepowego kadeta i samemu zrobic do niego obudowe bokow + przelutowac krocce. Wyjdzie taniej,a bedziemy mieli jeszcze wieksza powierzchnie oddawania ciepla.

 

Irytujace jest tylko to, ze sami nie mozemy w naszym, pieknym kraju zrobic odpowiednich chlodnic (mi powiedzieli, ze zroba taka, ale wlasnie za 400 PLN :lol: ) tylko musimy jest sprowadzac z USA. Chore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te rzeczy Black Ice dostaje 5/5.

 

W sumie kadet ma tylko zbiorniczki mosiezne, wiec tragedia nie jest. Konstrukcja bardzo podobna, a przy tym kadet jest gabarytowo wiekszy. Powienien miec w zwiazku z tym wydajnosc ciut lepsza od Black Ice. Jednak jak jest naprawde to bez testow nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Black Ice Extremme :P mam taka i to jest (dla mnie) chlodniczka marzen - tylko cena :? - 400zl : /

IMHO za te cenie nie warto. Jedyna jej zaleta to to, ze kupujemy 100% nowke, ktora naprawde super wyglada.

 

Z drugiej strony mozemy kupic jakiegos sklepowego kadeta i samemu zrobic do niego obudowe bokow + przelutowac krocce. Wyjdzie taniej,a bedziemy mieli jeszcze wieksza powierzchnie oddawania ciepla.

 

Irytujace jest tylko to, ze sami nie mozemy w naszym, pieknym kraju zrobic odpowiednich chlodnic (mi powiedzieli, ze zroba taka, ale wlasnie za 400 PLN :lol: ) tylko musimy jest sprowadzac z USA. Chore...

hehe one są robione na Filipinach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na wsio na wakacjach, to wybrałem sie na szrocik, była łada, kadecik i od groma innych. Oprócz tego przylukałem chłodnice olejową identyko jak black ice extreme, tylko z tym wyjątkiem ze była aluminiowa,a tego tesh nie jestem pewien. Jeśli jest "klon" aluminiowy to pewno moze i być miedziany gdzies na szrocie. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talbot ,stare modele corsy (kopia kadetówy tylko mniejsza) albo troche prac ręcznych nad dowolną nagrzewnicą(rozcięcie dopasowanie wymiarów i uszczelnienie(ja zrobie tak sobie mini nagrzewnice pod 92mm papsta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kadeta można ciąc tylko trza pozniej troche sie pobawić w uszczelnianie.

 

Niemiec i Torwald, moze czas wyjść na jakis szrocik. Tylko na miejscu nie mowice, ze to do watercoolingu bo cwanią sie i zaraz krzykną >50 zł, po prostu "potrzebuje" albo jakaś scieme , ze do akwarium :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mam wogole fury ;) a na tyhc szrotach na ktorych bylem mieli tylko nagrzewnice od poldka i lady ale w kiepskim stanie. I zaspiewali mi 70zl za taki wrak !! ;(

 

Sprawa nadal pozostaje otwarta...moze na allegro cos sie trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze bym i poszedl na jakis szrocik, ale podpieprzyli mi fure a szrot jest 8km za miastem i w taka pogode nie chce mi sie takiego spacerku robic :( 

 

jakby ktos mial taka nagrzewniczke na zbyciu to zapraszam na priv :]

http://www.automan.infocentrum.pl/cgi-bin/...FILE=oferta.tpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...