Skocz do zawartości
Q

Samochodowe marzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

:o Moim marzeniem jest mieć właśne PORSCHE 911 GT 2

 

Silnik :twisted:

Liczba cylindrów 6

Pojemność skokowa 3.600 cm3

Moc (DIN) 340 kW (462 KM)

Przy obrotach 5.700 obr/min

Max. moment obrotowy 620 Nm

Przy obrotach 3.500-4.500 obr/min

Stopień sprężenia 9,4 : 1

 

Prędkość maksymalna 315 km/h/

Przyspieszenie

0-100 km/h 4,1 s

Przyspieszenie

0-160 km/h 8,5 s

Elastyczność

(80-120 km/h) 4,7 s

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Nie najgorszy :lol: jest też RS6

Dołączona grafika

4.5 do setki i 450 KM... miodzik :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie marzy Nissan Skylin czy jak to sie pisze oczywiscie po uprzednim tuningu jakies 1100KM by styknelo :-)

inne marzenie Toyota Supra ta z filmu Szybcy i Wsciekli

 

 

 

Nissan Rollezzzzz :!: :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, zebym sobie posty nabijal, ale moim marzeniem jest ciut bardziej uzyteczna bryka (no offence Q ;) ). Na takich kolkach mozna sie wszdzie poturlac ;)

 

Brabus E V12

(V12 Biturbo) :D

 

471 kW / 640 hp @ 5,100 rpm

1026 Nm @ 1,750 rpm

 

0 - 100 km/h: 4.2s

0 - 200 km/h: 12.9s

V max: 340 km/h (ograniczona elektronicznie ;) )

 

Cena: 298 000 Euro :D

link: http://www.speedycars.net/wallpaper/other_brabus.html

(uwaga foty 1600x1200)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rout to nie jest topic "Samochodowe marzenia W POLSCE"

Jakby bylo mnie stac na moje marzenie, to na pewno w Polsce nie zobaczylibyscie mnie ;)

U nas to mozna miec co najwyzej bryke (wg. mnie) za ok. 50k pln bo lepszych szkoda na takie syfiaste drogi (mowie o nowkach z salonu).

No chyba, ze ktos kupuje, zeby w miescie sie pokazac i wyciaga kolka z garazu (jesli takowy posiada), zeby do jakiegos hipermarketa czy tez w niedziele do kosciola pojechac i sie pokazac innym jaki to on jest cool ;)

Osobiscie sporo jezdze i na prawde zal mi samochodu jak bujam sie po drodze, ktora gdziekolwiek na zachod od Odry uznana zostalaby za zagrazajaca zyciu ludzkiemu. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten post jest z 3 kwietnia 2002 roku.Więc już jest dawno nie aktualny. Pomyśl znamim napiszesz oki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, zebym sobie posty nabijal, ale moim marzeniem jest ciut bardziej uzyteczna bryka (no offence Q ;) ). Na takich kolkach mozna sie wszdzie poturlac ;)

 

Brabus E V12 

(V12 Biturbo) :D

 

471 kW / 640 hp @ 5,100 rpm

1026 Nm @ 1,750 rpm 

 

0 - 100 km/h:  4.2s

0 - 200 km/h:  12.9s

V max: 340 km/h (ograniczona elektronicznie ;) )

 

Cena: 298 000 Euro :D

link: http://www.speedycars.net/wallpaper/other_brabus.html 

(uwaga foty 1600x1200)

GT2 ma do setki 4.1 :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde 8O Ciekawe o ile dlugosci samochodu, GT2 byloby przed tym Brabusem przy sprincie spod swiatel ;)

Dla mnie jako kierowcy liczy sie elastycznosc, dlatego mam wielki RE5PECT do momentu wynoszacego >1000Nm (chociaz GT2 ze swoimi 620Nm tez nie jest zle ;) ).

Teraz jezdze samochodem z bardzo skromnym momentem 135Nm osiaganym przy prawie 5000rpm (uroki wyzylowanych silnikow benzynowych).

Takim to sie nie poszaleje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim marzeniem jest bmw z serii 7 a tak bardziej przyziemne to dziadek na 18 da mi swoja wolge ( na chodzi i 100% sprawna ) i moim marzeniem jesty dobrze ja wyposazyc do normalnej jazdy ulicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AUDI RS6

BMW M5

FERRARI 355 i 360

LAMBORGHINI MURCIEALAGO

AUDI A8L

MAYBACH 62

 

Willę z garażem w Monaco z takimi samochodami

Twój emblemat to właśnie Audi A8L tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AUDI RS6

BMW M5

FERRARI 355 i 360

LAMBORGHINI MURCIEALAGO

AUDI A8L

MAYBACH 62

 

Willę z garażem w Monaco z takimi samochodami

Twój emblemat to właśnie Audi A8L tak? Znajomy mojego ojca ma ten samochód i ma taką samą felgę.

Felga jest z zwykłego (jeżeli tak można nazwac ten samochód) Audi A8 a A8L to wydłużóna wersja A8 która się dopiero pojawi i będzie kosztować ok. 650 tys pln

 

Jak byłem na prezentacji u Rowińskiego i Wajdemajera to kilka nowych A8 widziałem i jedną z tymi felgami

mniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie to to co na avatarze :)

Kto sie zna to wie co To Omega Lotus / Lotus Carlton :) Auto tzw cichociemne , kocham takie bryki :) Posiadacze prosiaków 911 sa w zagrozeniu bowiem przyspieszenie od 0-100 to 4.8 sek :) Po lekkim tuningu (robia take rzeczy głownie w Szwecji gdzie stac ich na utrzymanie)

Legitymuja sie moca 500 koni , prosiaki GT2 ,audi rs6 ida w tył :) .

Jak chcielibyscie sie wiecej dowiedziec na temat tego auta . Polecam sciagniecie przez kaze(nie znalazlem zadnych torrentow) odcinka programu top gear gdzie jest fajna recenzja tego oto cuda . Wystarczy wpisać Omega Lotus albo Lotus Carlton.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hem, pytacie o taki do ocierania się, dyszenia i traktowania jak miejsce kultu, czy raczej taką furmankę do jeżdżenia po okolicznych wsiach?

Bo jak miejsce kultu to DeLorean, ten z drzwiami do góry. A do jeżdżenia to kaszlak albo pirse VW Polo, to kanciate. Bo po co mi większe? W zasadzie to czasem przydałby się VW Transporter, bodajże drugiej generacji, typu combo (DVD+... tfu, pięć miejsc na ludziów i skrzynia ładunkowa) albo mikrobus na 8 osób. Tym drugim moglibym z moją Księżniczką pojechać nad morze bez płacenia za domek :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...