Skocz do zawartości
przeciwnik

Wyszły nowe stery do nforca 3.13 !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

mam te nowe drivery 3.13 i zadnych problemooff.win odpala szybko,clone widzi napedy,kopiowanie z fat32 na ntfs bez zarzutu.

 

mam tylko jedna watpliwosc obciazenie proca w/g HDTach'a : 11% to normalne ???

 

pozdro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge tych sterow nawet zainstalowac.

Rozpakowauje tylko plik do okreslonego folderu i potem gdy powinno isc dalej jest echo - tak jakbym nic nie nacisnal.

Nawet jak daje setup.exe to nic sie nie dzieje.

Sciagalem juz z 3 mirrorow i to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge tych sterow nawet zainstalowac.

Rozpakowauje tylko plik do okreslonego folderu i potem gdy powinno isc dalej jest echo - tak jakbym nic nie nacisnal.

Nawet jak daje setup.exe to nic sie nie dzieje.

Sciagalem juz z 3 mirrorow i to samo.

a cokolwiek innego mozesz zainstalowac?

zobacz w uslugach -> instalator windows -> sciezka do wykonywalnego powinno byc cos takiego "C:WINNTSystem32MsiExec.exe /V". spotkalem sie z przypadkiem gdzie to bylo zmienione na plik ktorego nie bylo :!:

zaden program nie mog byc zainstalowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalowalem te stery z nowym systemem i wszystko chodzi elegancko, ide sw zainstalowalem, uwazam ze bardzo przydatna opcja i dziala poprawnie

ostatnio dysk mi sie przestawil na dma 2 z dma 5, probowalem wszystkiego za cholere nie chcial sie przestawic, nawet format i zainstalowanie na nowo windy nie pomoglo, dopiero te stery nvidii z ide sw, wchodze w zakladke IDE i mam do wyboru wszystkie mozliwe dma - cos pieknego system zapiernicza jak skyline w nfs underground :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam, że w tych sterownikach ( jak i poprzednich, oprócz 2.03 na których wszystko działa dobrze ) jest cały czas zepsuty dźwięk kanału centralnego, podczas odtwarzania plików stereo. Nie wiem dlaczego panowie programiści nvidii w końcu się za ten problem nie zabiorą.

 

Więcej na ten temat:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=48460&highlight=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po smiertelnym trudzie zainstalowania tych sterow stwierdzam, ze to shit jakich malo !!!

1. Swieci mi nonstop dioda w obudowie od HDD chociaz nic nie skrobie.

2. clone i nero nie chca nagrywac.

3. Zle dziala calt panel zazadzajacy sound stormem (nie ma kilku zakladek).

4. Winda odpala sie tak samo.

Wracam albo do oryginalnych z cd dolaczonych do plyty albo zobacze jeszcze 2.45 remix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kaeres - wszystko wskazuje na to że zaistalowałeś IDE SW z tego pakietu. Po drugie, naprawdę spodziewałeś się skrócenia czasu ładowania windy :) ? U mnie szybciej załadowała się tylko raz - po restarcie świeżo po instalacji.

Też z nich zrezygnowałem (wracając do 2.45), bo gryzły się coś z anywirem nortona - czekałem około minuty (!!!) od pokazania się pulpitu do pełnej 'gotowości' systemu. Z resztą ten problem już ktoś wyżej miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku postach kolesie opisali, ze jest krocej z odpalaniem windy. Ja tego u siebie nie odnotowalem wiec pozwolilem sobie wytknal to jako wade w moim przypadku.

Nawet 2.45 remixy sprawiaja mi podobne problemy.

Powracajac do standardowych z cd dolaczonej do MoBo odrazu wszystko wrocilo do normy.

 

Gdzie sie sprawdza wogole jakie mam zaistalowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ODRADZAM odinstalowywanie starych sterów w Panelu Sterowania - u mnie skonczylo sie to smiercia windy i odtwarzaniem partycji z ghosta .. a ponoc nvidia zaleca deinstall .. a moze gdzies nie docztalem ze tak nie wolno ?

ja robilem kiedys uninstall chyba wersji 2.45 i zniknela mi z systemu karta graficzna :-) (tzn z menadzera urzadzen) i reinstall.

 

ale nforce reset to bardzo fajne narzedzie ktore wymienia stery nvidii na domyslne microsoftu (w razie gdyby ktos nie wiedzial). potem tylko driver cleaner i mozna stawiac nowe :-)

To normalne że znikneła ci karta graficzna :) :) :) :) przecież przy usuwaniu sterów nforce usuwa ci się AGP a jak wiadomo razem z nim karta grafiki :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw odinstalowalem stare stery i kicha - posypały się wszystko inne stery na szczescie nie bylo tego tak duzo ale musiałem od nowa instalowac - łącznie jakias godzinka dodatkowej roboty grrr) wię costrzegam ( jaki inni) NIE ODINSALOWYWUJCIE STARYCH

a tak w ogole to dobre są nie ma trzeszczenia iwszystko ladnie smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym problemie przy wątku o płycie 8rda/+, ale w sumie to chyba bardziej tego wątku dotyczy.

A mianowicie:

Wczoraj zainstalowałem drivery 3.14 remix i po tej instalcji nie reaguje mi suwak master od dźwięku - powinien on być nadrzędny i wyciszać dźwięk nawet jak na innych suwakach mam maxa. A on tylko się przsuwa i nic to nie daje. Jak zmieniam suwak na wav-ach to wsio jest o.k.-zmienia mi głośność. Ale to nie jest rozwiązanie - miał ktoś podobny problem?

Można jakoś ustawić w pasku przy zegarze zamiast suwaka master ten od wav-ów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym problemie przy wątku o płycie 8rda/+, ale w sumie to chyba bardziej tego wątku dotyczy.

A mianowicie:

Wczoraj zainstalowałem drivery 3.14 remix i po tej instalcji nie reaguje mi suwak master od dźwięku - powinien on być nadrzędny i wyciszać dźwięk nawet jak na innych suwakach mam maxa. A on tylko się przsuwa i nic to nie daje. Jak zmieniam suwak na wav-ach to wsio jest o.k.-zmienia mi głośność. Ale to nie jest rozwiązanie - miał ktoś podobny problem? 

Można jakoś ustawić w pasku przy zegarze zamiast suwaka master ten od wav-ów ?

Sprobuj jeszcze raz zainstalowac stery, bo mam te same i u mnie spoko dziala regulacja "master" :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym problemie przy wątku o płycie 8rda/+, ale w sumie to chyba bardziej tego wątku dotyczy.

A mianowicie:

Wczoraj zainstalowałem drivery 3.14 remix i po tej instalcji nie reaguje mi suwak master od dźwięku - powinien on być nadrzędny i wyciszać dźwięk nawet jak na innych suwakach mam maxa. A on tylko się przsuwa i nic to nie daje. Jak zmieniam suwak na wav-ach to wsio jest o.k.-zmienia mi głośność. Ale to nie jest rozwiązanie - miał ktoś podobny problem? 

Można jakoś ustawić w pasku przy zegarze zamiast suwaka master ten od wav-ów ?

Sprobuj jeszcze raz zainstalowac stery, bo mam te same i u mnie spoko dziala regulacja "master" :idea:
Wszystko najpierw odinstalowałeś? Wszystkie stery od dźwięku i nForce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym problemie przy wątku o płycie 8rda/+, ale w sumie to chyba bardziej tego wątku dotyczy.

A mianowicie:

Wczoraj zainstalowałem drivery 3.14 remix i po tej instalcji nie reaguje mi suwak master od dźwięku - powinien on być nadrzędny i wyciszać dźwięk nawet jak na innych suwakach mam maxa. A on tylko się przsuwa i nic to nie daje. Jak zmieniam suwak na wav-ach to wsio jest o.k.-zmienia mi głośność. Ale to nie jest rozwiązanie - miał ktoś podobny problem? 

Można jakoś ustawić w pasku przy zegarze zamiast suwaka master ten od wav-ów ?

Sprobuj jeszcze raz zainstalowac stery, bo mam te same i u mnie spoko dziala regulacja "master" :idea:
Wszystko najpierw odinstalowałeś? Wszystkie stery od dźwięku i nForce?
Stery te instalowalem na "swiezego XPeka" i nie ma problemu, ale wczesniej zainstalowalem je na wczesniejsze stery (official 2.45) i tez nie bylo zadnych problemow ani objawow takich jak twoje...

Po prostu sprobuj jeszcze raz zainstalowac te remixy na te co juz masz :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery te instalowalem na "swiezego XPeka" i nie ma problemu, ale wczesniej zainstalowalem je na wczesniejsze stery (official 2.45) i tez nie bylo zadnych problemow ani objawow takich jak twoje...

Po prostu sprobuj jeszcze raz zainstalowac te remixy na te co juz masz  :idea:

Kombinowałem wczoraj na wszelkie sposoby - odinstalowałem wsio, zainstalowałem znowu - cały czas to samo. W końcu odinstalowałem same stery od dźwięku i zainstalowałem oryginalne sterowniki c-medii i jest. O.K. Mam teraz remix w remixie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne że znikneła ci karta graficzna :)  :)  :)  :)  przecież przy usuwaniu sterów nforce usuwa ci się AGP a jak wiadomo razem z nim karta grafiki :)  :)  :)

piszac "zniknela" mialem na mysli ze zniknelo urzadzenie "karty graficzne" z listy menadzera urzadzen. ponowna instalacja sterow do nforce nie pomagala. system pracowal w trybie vga i nie potrafil odnalezc wpisu w pliku .inf czyli tak jak gdyby tej karty FIZYCZNIE nie bylo w komputerze. pomagala reinstalacja albo przywracanie systemu.

poza tym o ile mi wiadomo jesli zainstaluje stery do grafy bez sterow do plyty to karta bedzia pracowala w trybie pci-mode :) ale moge sie mylic.

tak czy owak nforce reset to fajne narzedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...