Skocz do zawartości
daleth

co moja wymen powiedziala.....

Rekomendowane odpowiedzi

ten.. pewnego dnia wpadam do sasiada(informatyka maniaka), jego zona mowi zebym chwile poczekal bo jest zajety ale zaprowadzila mnie do niego..

i faktycznie.. grzebal cos z TV-outem i tv... w kazdym badz razie jak powiedziala mu ze przyszedlem to nie zareagowal...

ale co najlepsze.. tak sie odcial ze jak jego dwoje dzieciakow(2, 5 lat).. bawilo sie obok, i jeden sie wychrzanil i beczy jak najety.. on nadal grzebie przy tym kompie.. doslownie zero reakcji - nawet malego zeza niezrobil zeby looknac co jest :D mimo ze zdarzenie bylo metr od niego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

Mamełe zajrzała dzisiaj do mej nory,[...] więc powodowana chorobliwą ciekawością spytała co robię. Pokazałem nosem na biurko, gdzie leżał wybebeszony komputer i powiedziałem, że robię obudowę, przez którą będzie widać te wszystkie krasnalki. Orzekła tonem pogardliwym "czubek" i poszła sobie. Strange, no? :>

Jonas, nie lam sie.

Majne kobieta tez przez dlugi czas podobnie mnie komplementowala.

Jednak w koncu to zaakceptowala i doszlo wrecz do tego ze zapraszala kolezanki zeby pochwalic sie "naszym" kompem :roll: (drobny szczegol to to ze prawie kazda z nich ma cos okolo PII nigdy nie otwierane ;))

Zeby je zas calkiem zmiazdzyc dodaje : bo on (tzn ja) to jest takim moderatorem w internecie :lol:

Kolezanki wymiekaja :P :lol: :lol: :lol:

Niedawno mialem okazje (niechcaco) to slyszec, ledwie powstrzymalem niekontrolowany uplyw moczu na widok powaznych min jej kolezanek, z ich twarzy normalnie bilo zrozumienie tematu :mrgreen:

Ehhhhh ...................... kobiety :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to żeś mie rozbawił reed :lol:

 

Mie tam każdy krytukaje za podkręcanie, modyfikacje, i wydawanie kasy na kompa, od Ojca, aż po dziewczyne. HEHEHEHE ale bronie się tym że to moje hobby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed ty jestes jakis terrorysta czy co??? chcesz mnie zabic?? zakrztusilem sie polopiryna :/ buahahahahahahhahaha

 

b3ton: uslyszalem od mojej ex dokldanie to samo :]

ayem, bo trzeba bylo polpirynke eS zasysac :wink: :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to żeś mie rozbawił reed  :lol: 

 

Mie tam każdy krytukaje za podkręcanie, modyfikacje, i wydawanie kasy na kompa, od Ojca, aż po dziewczyne. HEHEHEHE ale bronie się tym że to moje hobby :P

Też się tak tłumaczę(hobby), a btw moja kobieta się na mnie wkurzyła, jak pracowałem 1,5 wakacji i za tą kase kupiłem kompa a jej nigdzie nie zabrałem :lol: Powiedziała, że jestem "psychiczny" wydając tyle kasy na kompa, a ja jej na to, że: inni kupują samochody, zbierają znaczki, a ja kupuję kompy :D Takie HOBBY :lol:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dialog kumpla i jego kobiety imprezka juz po paru piwach....

 

Kobieta: Ty to nie potrafisz sie bawić bez alkoholu !!!! (+ mały foch)

Kumpel: Potrafie, ale <span style="color:red;">[ciach!]</span>a, po co sie męczyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek tekst Tatusia, jak jeszcze z rodzicami mieszkałem: "Po co otwierasz tę obudowę. Czy sądzisz ,że jak otworzę telewizor to też lepiej mu będzie i przez to sam z siebie canal+ odkoduje?"

Na teksty żony już przestałem reagować. Jak dojdzie do spięcia to prawie zawsze słyszę: "Idź sobie do tego twojego metalowego pudła, równie pustego i bezużytecznego jak twoja mózgownica".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wentylator na mojej płycie głównej czadowo "miga".

2 dzień mam kompa zostawiam jak zawsze odpalonego na noc. Bok komputera skierowany jest w strone drzwi od przedpokoju.  

Około 4:30 w nocy budzi mnie babcia "Marek komputer ci sie pali !!!". Ja przestraszony biegne i se myśle "Ku*** nowy komputer i sie jara !!!". Przychodze patrze a tu te diody babcie przestraszyły. Myślałem że nie wytrzymam nie mogłem zasnąć już.  

 

 

Eh szkoda gadać ale sie babcia nauczyła troche budowy kompa pokazałem co i jak w nim jest nastepnego dnia :D

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Nie no to jest tekst...

Babcie jednak mają mistrza... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wąsata mamełe zobaczyła przed chwilą urodzoną w wielkich bólach kanapkę z Pentium 2, składającą się w dużej mierze z pleksy. Komentarz: "A czemu to tak zrobiłeś? Wygląda jak w prosektorium albo jak eksponat na biologię" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja żona często mówi tak:

"ty powinieneś się z tym komputerem ożenić ,a nie ze mną....."

"może byś tak raz mnie popieścił z taką czułością ,jak ten swój komp....."

"ty jesteś zboczony....komputer sprawia ci większą satysfakcję niż seks...."

a jak raz odpowiedziałem ,że owszem ,to miałem miesiąc szlabanu na łóżko...."idź kompa przeleć.."- brzmiała odpowiedź....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu wpisywałem w komórce pin kod, a że wtedy komórki były czymś niespotykanym, moja przyglądała się uważnie co robię. Po wpisaniu pinu wypaliła: "ale masz trudny pin, cztery gwiazdki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja żona często mówi tak:

"ty powinieneś się z tym komputerem ożenić ,a nie ze mną....."

"może byś tak raz mnie popieścił z taką czułością ,jak ten swój komp....."

"ty jesteś zboczony....komputer sprawia ci większą satysfakcję niż seks...."

a jak raz odpowiedziałem ,że owszem ,to miałem miesiąc szlabanu na łóżko...."idź kompa przeleć.."- brzmiała odpowiedź....:)

hihihi, skądś to znam :D :D :D :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu wpisywałem w komórce pin kod, a że wtedy komórki były czymś niespotykanym, moja przyglądała się uważnie co robię. Po wpisaniu pinu  wypaliła: "ale masz trudny pin, cztery gwiazdki".

Nie wiem czy sie smiac czy plakac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu wpisywałem w komórce pin kod, a że wtedy komórki były czymś niespotykanym, moja przyglądała się uważnie co robię. Po wpisaniu pinu  wypaliła: "ale masz trudny pin, cztery gwiazdki".

Pozwol że zapytam blondynka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ogranicza się do działań dywersyjnych, ostatnio podłączyła odkurzacz do UPSa, po tym zabiegu jest w krainie gdzie nigdy nie ma skoków napięcia i zaniku zasilania :)

Ona, Odkurzacz czy UPS? :wink: :lol:
8O :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi mama powiedziala tylko "wiesz, ze jak popsujesz to ci nowego nie kupie!" ja mowie 'wiem" a ona "no.. to dobrze.."

Tata juz nic nie mowi. Jak ostatnio zobaczy okno w budzie to tylko szeroko otwarly mu sie oczy! :D

A kobieta juz calkiem jazy! Ale zawsze mnie hamuje przed wydatkami na kompa, w sumie jest to bardzo dobre.

u mnie podobnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to potraficie poprawić humorek :lol:

 

Jakieś 3 lata temu kumpel do mnie z tekstem:

-Ej weś mi pożycz 3dfxa na dyskietce

No to ja w śmiech

- 3dfx to taka karta co sie wkłada do komputera ją, dyskietka Ci nie wystarczy

- weś ty mi nie wciskaj kitu jak niechcesz pożyczyć to nie

Zafochał się i poszedł.. a ja humor poprawiony miałem wtedy na jakieś 2 tygodnie. Potem żesmy go w klasie 3dfx nazywali :wink:

 

Druga sytuacja:

Siedze sobie rozmawiam z kumplem ( tym razem innym) i on do mnie czy mam program do podkręcania ramu no ja mu mówie ze jest funkcja w biosie do tego i próbuje mu wytłumaczyć co to jest szyna fsb itd. A on do mnie:

- Coś głupoty opowiadasz mój kumpel wgrał taki jeden program do biosu i podkręcił 64 ramu do 192 (uptade: oczywiscie chodzi o pojemność)

Nie wyobrażacie sobie jaki ja wtedy miałem z tego polew.... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zona (po wykonanym modzie) mowi do mnie tak no i ci sie cieszysz

wyglada cygansko ale cyganie to sie chociarz zlotem obwieszaja a z tego za 2 lata to i tak lipa bedzie!!!!

Lampy niebieskie nie sa w modzie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu wpisywałem w komórce pin kod, a że wtedy komórki były czymś niespotykanym, moja przyglądała się uważnie co robię. Po wpisaniu pinu  wypaliła: "ale masz trudny pin, cztery gwiazdki".

Pozwol że zapytam blondynka ?

Nie, szatynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ReDi > Mój kumpel podobnie kilka lat temu: "przegrasz mi TEMP na dyskietkę bo do niego muszę rozpakowac pliki, a jego nie ma i nie chce zainstalować się gra" ;) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnego pieknego jesiennego poranka, moj stary widzac mnie zakladajacego nieprzemakalna kurtke z tkaniny na oko przypominajacej ortalion rzekl: "O, tak zimno a ty biegasz w tym blaszanym kondonie."

Dobre ;) Moja się obudziła tak się zacząłem brechtać (miać ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moja kobieta rozumie, ze o/c to przyszlosc :> i kiedys powiedziala mi (chlip chlip), po co sugerowales mi, zebym kupila P4 1,9 (Villamete), skoro tego nawet na 2GHz sie nie da puscic :[ (serio nawet o 100Mhz sie nie da podkrecic : ) :) jest slodka i rozumna :> tylko ja kiedys zagrzalo jak z lozka wyszedlem i poszedlem sprawdzic ile mam pkt w 3dmarku po podkreceniu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak juz jest problem z kompem to szybko rozwiazywany, bo rozwiazujemy razem, uwielbia mi pomagac skladac kompy,

 

np jak mam kilka kompow dziennie do zrobienia ja hardware skladam ona instaluje soft... i tak na zmiane...

 

lub jak kupie nowa czesc to sama proponuje ze jak rozkrece obudowe to mi powietrzem sprezonym przedmucha wnetrze z kurzu :D

 

madra kobieta i taka kochana, lecz o niej nie mozna zapominac :D trzeba sie odwdzieczac za jej dobro ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ogranicza się do działań dywersyjnych, ostatnio podłączyła odkurzacz do UPSa, po tym zabiegu jest w krainie gdzie nigdy nie ma skoków napięcia i zaniku zasilania :)

Ona, Odkurzacz czy UPS? :wink: :lol:

Żona ma się dobrze , i otrzymała sądowy zakaz zbliżania się do komputera na odległsc mniejeszą niż 2 metry :lol:

A ostatnio stwierdziła ze prymityw jestem bo jest XXI wiek a ja chłodze kompa wodą

 

A co do

A moja żona często mówi tak:  

"ty powinieneś się z tym komputerem ożenić ,a nie ze mną....."  

"może byś tak raz mnie popieścił z taką czułością ,jak ten swój komp....."  

"ty jesteś zboczony....komputer sprawia ci większą satysfakcję niż seks...."  

a jak raz odpowiedziałem ,że owszem ,to miałem miesiąc szlabanu na łóżko...."idź kompa przeleć.."- brzmiała odpowiedź....

To chyba kobiety mają zaprogramowane gentycznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczoraj gralem w undergrounda i jechalem wyscig na 6 okrazen, oczywiscie hardkor jechalem z gosciem leb w leb ostatni wiraż nagle wchodzi mama i hasełko "Oj, przepraszam" i oczywiscietenj ostatni wiraz przed metą wzialem na prosto :evil: a wogóle to najlpesze bylo jak pokazalem matce projekt budy to wypadlo hasełko "pociąć to ty możesz, ... deski w tartaku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oh lol :> ja mam na odwrot :> jak moja boska Wymen do mnie mowi, to robie rekordy na kompie, bo nie mysle o tym, zeby dobrze grac :> :> :>

 

W ogole :> granie na kompie to prawie jak religia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to,że marudzą jak się przy kompie dłubie, ale odciągnij taką jak w coś gra.... :D Moja żona ostro zapodaje NFS:U. Zresztą NFSHP2 szybciej ode mnie skończyła. Na szczęście Collin jej się nie spodobał :lol:

Ale najlepsze było to co zrobiła w robocie. Sama się nie przyznała, dopiero od kumpeli sie dowiedziałem. Otórz na zmianie jej koleżanki padła Winda. Zadzwoniła do Marty, że jej komputer nie działa, padł system i co ona biedna ma zrobić, bo jak szef przyjdzie to będzie draka i takie tam, czy jestem w domu by przyjechać jej pomóc. Oczywiście ja byłem w robocie. A moja luba wiele sie nie zastanawiając wzięła mój " komputerowy zestaw reanimacyjny"z którym jeżdżę do klientów "po godzinach" i POJECHAŁA POMÓC 8O . Kiedyś uczyłem ją podstaw "rzemiosła" i w gruncie rzeczy nie miałem większych złudzeń ,że będzie pamiętać coś z tego. A ona, mało tego że postawiła XPeka i skonfigurowała go do stanu używalności, to jeszcze zrobiła backup Ghostem :!: Od tego czasu, baaaaardzo uważam na to co mówię o chęci wymienienia czegoś w kompie, bo niestety nie mogę byc pewien, że jakis nowy zakup uda się przemycić tak by sie nie zorientowała. Mimo tego, że jest trochę "obcykana" to do kompów podchodzi czysto użytkowo i kompletnie nie potrafi zrozumieć czemu spędzam na dłubaniu przy nich tyle czasu ( patrz kilka postów temu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...