Skocz do zawartości
BLANTMEN

Nokia Game 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zaraz ... strzeli

Juz 10 raz rzedu wygrywam, tzn kolesie zduciekaja odrazu 8) albo pod koniec gry. I jak tu przejsc na wyzszy poziom :? Powino byc ze jak wygrasz x razy przez walkower to i tak idziesz poziom wyzej a nie jak ja musze calyczas sziedziec na najnizszym. Bylem juz na 2 to trzeba z 2,3 razy normalnie wygrac. Czy wy tez macie takie przygody?

 

Update:

Hehe juz by bylo lekko 20 wygranych pod rzad, ale jak widza ze juz nie maja szans wygrac to wola uciec z gry. Przecierz jak przegraja to nic sie nie dzieje. Mogli by wrescie zagrac do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zastanawiem jak ludziki wyciagaja po 3x sekund we flobording, moj rekord to 1:01

 

To samo sie tyczy tej gry w porcie, mam max 1800ptk, bo koles ucieka i jest lipa.

 

Moze ktos zyczliwy powi skad wytrzesnac haslo do tej trzeciej gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord w tej grze intro to 29 sek.

To że oni mogą uciekać to jest duży bład ze strony Nokii. Powinno się im konta blokować. 3 razy uciekną i koniec gry. Albo poprostu każdy ma 10 prób i pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG2003 jest narazie chyba najgorsza z serii... poczawszy od problemow z ladowaniem storny uw eilu osob - mnie to naszczescie nie dotknelo - przez idiotyczne gry w stylu bakterii skonczywszy na zawiezaniu sie gier. To mnie dotknelo szczegolnie. Jakas plaga - moge grac od 22:00 do rana ale w dzien nie pogram bo mam za slabe polaczenie.

 

Na razie mam miejca powyzej 30 w polsce w kazdej grze oprocz powalonych żelków (bakterie) dzisiaj dluga noc... jak nie nabije 23-24 tys to jeszcze jutro... jezeli jutro sie nie uda to chyba po mojej grze... narazie 90 w polsce. Gdybym mial 24k w BB to bylbym w pierwszej 10...

 

OK. Ide grac - do rana jeszcze daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w SUBBER juz teraz chyba kilkaset osob jest na pierwszym miejscu, ja niestety nie pogram chyba dzisiaj... abo mam: Error: Invalid move albo totalna zwiecha :D

 

Kocham NG tak... coraz bardziej.

 

Ale jutro moze sie cos zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...