Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

patrze ze były kłotnie o ilość resów, a to wszystko zależy od admina...

 

bo jesli po resie zostaja staty to takim bk czy dw to jakies 72 resy i po sprawie. osobiście moim mg mialem ful staty (all po 32400) po jakichś 40 paru resach (w koncu 2450 pkt za res)

inna sprawa jak po resie staty sa kasowane i masz iles tam pkt za res (widzialem serwy z 1k, 500, 200 a nawet 50), no to wtedy sie mozna bawic, ale ja na takich nie gram serwach.

 

jak wiadomo max stat ma 32767 pkt, ale ponoć można t liczbę zwiekszyc do 50k, no ale to już nalezy do admina.

 

stawiał ktos z was swoj serw? ja tak, ale tylko na lanie, bo nie mam zew. ip.

heh bardzo łatwo się to robi, tylko kompa trzeba miec dobrego (duzo ramu zwlaszcza)

 

a gral moze ktos dark lordem? nowa postać, ktora doszla wraz z wersj 99B+, ja gralem chwile i jakos mi nieprzypadla do gustu :P

 

zawsze magami gralem

 

jak ma ktos fajny serw z regiem na www to niech da znac, bo te serwy tak szybklo padaja...

pozdrawiam

mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu Chaos dziala nadal.

 

http://chaos-mu.prv.pl

 

to juz stoi 2lata !! :blink:

ale mialo 2resy i zbliza sie 3

i stawiaja inna wersje jakas strasznie trudna.

wszysko tam jest u nich na forum.

 

NO I MU w calosci po PL ze statami i wszyskim co potrzebne

dziala 24/dobe - updaty jakie admin robi na serwie ale zadko wylacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL, cholera, myślałem że chaosMu padło :/ a tu taka niespodzianka ;] hie hie, już sie zarejestrowałem na forum itp. Jeśli to Ty rejestrujesz ludzi, to luknij do PW ;] hie hie tia... obiecałem Marrszoo te 5 zł pół roku temu ;] ;] ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam polecam serwer putiMU http://puti.no-ip.org. exp 1k drop 75% wersja 97d+99, ale trzeba sciagnać maina tylko (moim zdaniem nalepsza wersja), bo troche zmodyfikowana jest.

a no i jestem gm na tym serwie (w końcu mojego kumpla B) ), ale nie liczcie na profuty z tego. nick taki sam jak tutaj :)

pozdrawiam

misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ja pisalem (wczesniej) ze upadl MuChaos a nie ChaosMu

 

2. jak ktos chce na prawde pograc na extra serwerku to mozna tu sprobowac http://e-mu.bo.pl/ - wersja .97j | exp x250 | drop 60%

 

to wersja DarkSide z Crystal Quest, Dare Devil - serwer istnial przez 5 miechow pod inna nazwa a od okolo 2 tyg (byl res) istnieje pod obecna

serw ON zazwyczaj 11-3:20 - bywaja nocki

 

3. podstawowa zaleta serwera - admini - dojzali ludzie (a nie rozwydrzone bachory) otwarci na wszelkie sugestie

 

jak ktos chce grac to radze uwaznie poczytac regulaminy, zassac odpowiednia wersje i nie uzywac programow 3-ecich - bana dostajesz nawet za uzywanie Klikora

 

to tyle CYA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko za 100pkt.

Mam wlasne konto na ktorym mam jeszcze 2 postacie moich braci.

Niedlugo sie rozjezdzamy i chcielibysmy od czasu do czasu skoczyc na /party

Czy 3 osoby naraz moga byc zalogowane z 1 konta i grac??

Na 3 roznych kompach oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo ;] będzie wylogowywało i mówiło że jest zajęte/nieprawidłowe ;]

 

Edit: Benek, chodzi mi o to że z niewiadomych przyczyn mi przestała strona chaosmu chodzić i od tego momentu nie grałem ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam mały problem z ta grą. A mianowicie: wczoraj zainstalowałem sobie. Wszystko pięknie ładnie. Stworzyłem pierwszą postać i zacząłem grać. Dziś właśnie jakieś 45 minut temu wyszedłem z gry aby w necie poszukać sobie poradników do DK. Kiedy znudziło mi się szukanie owych poradników chciałem jescze sobie posiedzieć i pograć a tu... odpalam pokazuje sie to okno z 3 przyciskami "Option" "Connect" i "Close". Więc niby wszystko ok tak? No dobra a teraz ciekawe: zanim zdąrze cokolwiek nacisnać w polu gdzie jest napisane "Click connection button to play game" pokazuje sie na czerwonym tle biały napis "Failed connecting" i nie moge grać:( czy ktoś wie dlaczego tak się stało? Zrobiłem też reinstalke. Nadal to samo:( HELP! Spodobała mi się ta gierka:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. wylaczony serwer - sprawdz na jego www o ile tam podaja status

 

2. jak grasz na globalu to poszukaj od razu jakiegos priva fajnego (global byl fajny jakies 2 lata temu) - http://www.mu.xp.pl/ dzial MuOnline forum "publikacja serwerow"

 

3. dobry poradnik po polsku to tu http://homepage.eircom.net/~aiki/MU/

 

4. jak grasz DK/BK na privie to rowijaj tak na 0 resie - Energia:100/Vitality:50/Agility:450/sila:cala reszta - jak dodajesz pkt to stopniowo we wszytko laduj a nie wszytko najpierw w 1 potem 2 itd bo to spowalnia rozwoj postaci (z tym ze pierwsze 15 lvl tylko sila zeby sie szybko ubrac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Benek. Okazlo sie ze serwer wylaczony:) Prawde mowiac to chyba gram na Globalu :P Na serwerze Maya. Mam pytanie :) Jak podpiac sie do serwera skoro mam podane tylko IP. Np.

"Nazwa Serwera:polskie mu

Bless Bug:jest

Exp: 666x

Drop: 60%

Wersja: 97+99

Rejestracja: 3455485

Forum/strona: w budowie

IP serwera: polskiemu.no-ip.org

Komentarz: wedlug mnie najlepszy Polski serv MuOnline wbijac serv 24/7

IP dodajacego: 212.122.212.41 "

 

Co mi bedzie potrzebne jak chce tu zaczac gre? Albo moze mi doradzisz jaki server jest dorby albo ten na ktorym Ty grasz/graleś i jak podpiac sie pod niego? Z gory dzieki:)

Edytowane przez KaeMeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. do polaczenia sie z jakims privem musisz sciagnac Launchera z danej strony - bo teraz malo kto podaje IP i port -> SQL Inject i te sprawy ;) a jak podaja to najczesciej zeby sobie robic jaja z "chakierów" :P

 

2. jak chcesz zagrac na fajnym to poczekaj na reset kont na AceMu - bo teraz tam za duzo "sterydow" co dla zabawy non stop PKuja

http://acemu.lorencia.com/

sprawdzaj co jakis czas czy nie bylo resetu kont - chyba tak 1x na miech jest

ale tym sie nie zrazaj bo tam zostaja staty - wiec jak jestes maniakiem to zdazysz wszytkie 4 rasy na maxa rozwinac przed kolejnym resetem kont :P

 

3. jak cos to w tych publikacjach wypatruj czy MUPaker nie odpalili znowu - bo to jest idealny serwer zeby pograc krotko (szybko zie napakowac na maxa) i zapomniec o tej bezmyslenej grze

 

4. "moj" ostani serw wylaczyli (z roznych podwodow) i teraz nigdzie nie gram i juz raczej nie zagram - bo grac okolo 2 lat (z przerwami) w ta gre to juz za duzo - zreszta nie ten klimat co kiedys - za duzo matolow, zebrakow i innych łosiów co nie umieja grac a sama gra sie od roku (dodanie DarkLorda, Kalimy i CC) nie rozwija

 

PS

jak zaczniesz gre na serwerze gdzie sie szybko mozna rozwinac to poczytaj o speed bugu zeby nie bylo potem problemow ze np elfowi dales ponad 21000 AGL i przestal dzialac MultiShot itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Benek. Rozejrze sie napewno. Ale z tym wszystki jest troche je...roboty;/ ZNalazlem sam jakis server Zawszia.. posciagalem to co potrzeba. Zainstalowalem odpalam... pokazuje sie okno do wpisania konta i hasla.. wpisuje naciskam ENTER i .... wychodzi do puliptu :( Konto jest w 100% zalozone bo na stronce moge sie zalogowac... a i jeszcze lepszy bajer ... forum tego serwa przestalo mi dzialac. tzn nie moge na nie wejsc;/ jak to wszystko sprawia takie problemy to na starcie moze sie zniechecic:) Pozdrowka:P

Edytowane przez KaeMeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam radka 9550@9600 a wczesniej miałem gf fx 5200 i wszystko smigało lecz teraz gdy włączam byle jakie mu nawet global to wystarczy, że pochodze pare chwil i nagle zwis czekam 5 sec czarny erkan i swiatelko to zielone na montorze zmienia sie na pomarancozwe tak jakby komp byłby wyłączony ale jest włączony i mu chodzi tlyko ze ma zwisa. czy wie ktos moze na jakich sterownikach mu działa na radku ??? lub jak rozwiązać ten problem ??

 

Czasem też wyskakuje żeby wysłac raport o błędach ale wysyłałem 2 miesiące temu i nic :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

 

Pomocy mam dk na 106 , dw na 116 , elfa na 90 i dk na 70 to nie może się zmarnować !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry zalecany jest p3 500, 64mb ram a ja u siebie (2,1ghz, 1gb, 9550) mam na otwartym polu jakies 20-25 fps... :blink:

Pozatym w miescie, gdzie jest troche ludzi mam ~7fps. Wasup ?

Chyba taka gra powinna smigac ~100fps. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czekaliście na aktywację konta na Mu.Chsos ?? Ja czekam czwarty dzień...

Niech mi poda stronke jakiegos fajnego serva niekoniecznie polskiego z zużym dropem żeby sobie szybko level natrzaskać, najlepiej czynny 24/dobe.

Edytowane przez piotralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ja gram Dark Wizardem i mam 6lvl a gierka fajowa gram na serwerze Wigle 2 .... bardzo chetnie se pogram z kims w party mam nick sprezynek . moj brat chcialby sie zpytac od kogo albo jak zdobyc peleryne i od jakiego lvl on ma 13lvl i gra na maja 3.... gra on Dark knightem pod nickiem rudy14cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad "grą w gre" :) tego typu... i nie wiem w co zacząć... sporo jest tego ale widze ze w MU gra pełno ludzi. widzialem na allegro chodzą konta do MU i można dostac na prawde niezłą kase! ile trzeba grac zeby osiagnąć taki poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kupuj konta na Allegro. Dzis kupisz, a jutro sie okaze, ze ktos Ci wyczyscil postac (np. znajomy sprzedawcy, ktory tez dostal dane do konta).

 

Poza tym sprzedawane konta sa zazwyczaj na serwerach globalnych, ktore potrafia co najwyzej odstraszyc od grania - exp leci zenujaco wolno, a serwery pekaja w szwach od zlodziei, chamow i zwyklych burakow na 1-hit hacku, ktorych jedyna rozrywka jest zabijanie innych.

Do tego na globalu nie ma polowy krain.

 

Zdecydowanie polecam jakis prywatny serwerek ze sporym expem - zabawa jest duzo lepsza. MU rozkreca sie dopiero na wyzszych poziomach, poczatki sa po prostu nudne (slaby sprzet, malo dostepnych krain). Na prv serwerach mozna sie bezstresowo pobawic "pralka" (jeweli w brod), pojsc do Devil Square i Blood Castle, pozwiedzac nowe krainy...

Do tego admini czasami robia eventy, co troche urozmaica gre. I w duzym stopniu odpada problem chamstwa i zlodziejstwa - przedmioty sa na tyle latwo dostepne, ze krasc nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...