Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde, podziwiam ludzi ktorzy sie "bawia" na globalu...

 

Mnie tam po 20 minutach [ciach!]ica strzelila, jak zostalem przekrecony na handlu, 2 razy okradziony z dropa i 3 razy zabity :evil:

1301116[/snapback]

heh wole grac na ''stale'' globie niz na prv serwach ktore zostana wylaczone po miesiacu z expem x100, na ktorym 300 lvl osiaga sie po paru h gry i oczywiscie kilku resetach podczas 'zabawy' w takim wypadku gra nudzi sie po 2 dniach, noi jeszcze nielicze tego durnowatego sciagania klientow, mimo paru wad wole globala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi - dla mnie MU jest gra tak ograniczona, ze nie wybrazam sobie siedzenia w niej miesiacami. Wole od czasu do czasu wpasc na serwer i popykac troche - a do takiego grania sie global nie nadaje bo sie stoi w miejscu.

 

A nawet jak na priv serwie mi ktos droba zabierze to nie jest problem bo przedmiotow i jeweli leci duzo i moge dosc szybko odzyskac to co stracilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy Mu Online :) Mam mały problemi chodzi mi o to ze w friend pokazuje mi, że mam dostepnych przyjacół a jak chce do nich cos napisac na czacie to okazyje sie ze sa offline. Dlaczego tak sie dzieje? A wiem na pewno ze mnie z listy swoich nie wyzucili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mu-online już moim skromnym zdaniem padło. Wszystkie dobre serwery prywatne padły i nie wstają a ten piep***** Global jest do d*** ponieważ nie ma wielu fajnych map, nie ma lorda, i paru itemów z wersji .99 Gra już skończyła swój żywot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem czemu wam sie nie podoba global?? Mi osobiscie sie bardzo podoba. Gralem na paru priv. serv. i wedlu mnie jest tam za latwo. A global to pewnego rodzaju hardcor.

1345306[/snapback]

No ba :)

 

Exp leci w tempie leniwego slimaka, drop rate to przykry zart, na kazdym kroku kradna, zabijaja dla zabawy i cheatuja bez opamietania... Do tego jeszcze nie ma polowy krain, ktore sa dostepne na priv serwach.

 

Dziekuje, postoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba :)

 

Exp leci w tempie leniwego slimaka, drop rate to przykry zart, na kazdym kroku kradna, zabijaja dla zabawy i cheatuja bez opamietania... Do tego jeszcze nie ma polowy krain, ktore sa dostepne na priv serwach.

 

Dziekuje, postoje.

1345704[/snapback]

W wiekszosci sie z Toba zgadzam Costi, ze kradna, zabijaja dla zabawy i cheatuja bez opamietania. Ale ze juz exp leci leniwie to tez prawda dlatego uwazam goba za hardcor. I wedlug mnie zrobic dobra postac na globie to jest zecz bardzo trudna. A co za tym idzie wieksza przyjemnosc, nizeli zrobic ta sama postac na privie w przeciagu paru dni. A co do zlodziejstwa to mnie jeszcze nie okradli :). A gram juz 3miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie lubie ekspresowych serwerow - najlepiej sie bawilem na serwie, gdzie osiagniecie max levelu zajelo mi ze trzy miechy.

Ale nie lubie tez stac w miejscu - a tak jest na globalu, jesli nie gra sie calymi dniami.

Poza tym priv serwery daja wiecej mozliwosci - Atlans, Tarkan, Icarus, Arena, Devil Square, Blood Castle - tego wszystkiego nie zobaczysz na globalu. A nawet jakbys zobaczyl, to sie nie pobawisz za bardzo bo bedziesz po prostu za mietki (zakladam uczciwe granie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko ..

 

Zainstalowałem gierke rozpoczolem na globalu ... no i zonk .. wszystko chodzi tylko trzcionka niewyraźna nie da sie odczytać literek .. zna ktoś lekarstwo na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana rozdzielczości nic nie dała ... ustawiałem 800x600 , 1024x780 , 1280x1024 .. reinstalka gry nic nie daje :( ...

 

Niezły bigos :angry:

Edytowane przez PoTaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie działało na 1024 spokojnie literki były juz ok

co do costi - świeta racja

heh lobek - moim zdaniem watpliwą przyjemnoscią jest robienie ''dobrej postaci'' na globie

nie jestem maniakiem nie mam czasu i checi spedzac przy tej grze 5- 12 godzin dziennie trzymajac prawy badz lewy klawisz wcisniety i pilnujac zeby stan zdrowia sie nie obnizal za bardzo... a na priv moge w pare godzin zobaczyc co oferuje gra, zabawic kilka dni np. Dark Lordem, potem wypróbowac Elfa, Dark Knighta czy Dark Wizarda

nie ma lamerstwa i jesli dobry serw to i hakerów nie ma

no i co najwazniejsze wybieram polskie serwery bądz takie na ktorych nie ma PRZEKLĘTYCH BRAZYLICZYKÓW BR VN jak zwal tak zwal wazne ze to smiecie :evil: nie dosc ze lamy to jeszcze zjeby i zlodzieje

bardzo wielu nie zna nawet angielskiego :lol:

piszesz trade albo need ? a on cos pieprzy po ''swojemu'' :D

raz jak czytałem wypowiedz jakiegos typa o tym ze (cytuje) :

''...jak ktos nie ma sily bić mobkow po 8 godzin bez przerwy no to nie ma co oczekiwac rezultatów''

pisali jeszcze ze tacy ludzie to nooby bo nie umieją nabijac przez 8 godzin expa :shock:

nie wiem - śmiac sie czy płakac :lol: :cry:

P.S.

pojecie noob jest w tej grze niepotrzebne

uzywają go tylko Ci ktorym wydaje sie ze są lepsi/PRO albo dlatego ze ta gra jest dla nich zbyt skomplikowana :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany :

 

Podaje receptę jakby ktoś miał podobny zonk ...

 

We Właściwości ekranu / Wygląd/ Efekty i tam ...

Użyj następującej metody wygładzania krawędzi czcionek ekranowych

ja miałem ClearType i to stanowiło problem .. po przejściu na Standardowe jest all OK :) ....

 

Albo poprostu wyłączyć wygładzanie trzcionek ... :D

 

No to teraz zabieram sie za granie

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wam przyznaje racje :) . Na globie jest jak jest - zreszta kazdy to wie. Kradna, chakuja, w kolo pelno lamerow, PK itp, itd. Ale jedno jest pewne glob nigdy nie padnie, a co do priv. bywa roznie :(. A co do BRAZYLICZYKÓW BR VN, to nalezalo by jeszcze wymienic FRANCOZOW. Tez takie same chamy :) Kiedys mialem na sell LEG. Armor+1+8. Iwolalem ok. 3m . A francoz jedyne satana+1m :mur: . Kolesia nie zle pogielo. Najlepsi sa skosno ocy. Tych jak sie spotka to ma sie niezwykle szczescie :) . Wystrczy sie ich zapytac czy maja cos na sell i olbo dadza ci to za free, albo sprzedadza jak za free :) . Mowie wam cool ziomale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak sie w koncu stanie bo global to beta test tak jakby

daleko jeszcze do tego ale kiedys to nastapi

btw. francuzów

mało ich widziałem na globcu, ale na Battlenecie to przyznam - zarozumialce i chamy jakich malo

zadzierają nosa jak jasna cholera

niemcy są normalni, ruscy to ziomy a francuskie cioty wiadomo.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glob w/m stanie sie platny jak przezydentem Polski zostanie Andrzej Lepper :lol: . A tak na powaznie to fakt, kiedys to moze nastapic, lecz nie tak szybko. A jak juz sie stanie platny to bedzie trzeba bedzie zrobic rewolucje. Bo ja nie pozwole na to, to zbyt dobra giera, abym nie mogl w nia pomykac :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam....mam pytanko nie wie ktoś może czy w grze da się wogule zmienić czcionki? w sensie chiałbym zmienić np: na tahoma,tak myśle że jest taki sposób bo widziałem u innych że mają pozmieniane problem w tym że nie wiem jak :/

 

dzięki i pozdrawiam.

 

 

p.s.Jakby ktoś chciał pograć party to szukać mnie na wigle nick to MadSearch ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji... na globalu wlaśnie odpalili atlans ;)

nie ma też już wkurzającego dc buga;

dodali aqua beam dla wizarda;

jest w końcu set dla mg;

crystal sworda też widziałem;

wykasowali dino;

dodali możliwość zakładania sklepów (bardzo wygodne , tylko za zeny, więc teraz znów zeny wróciły do łask )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dodali 1/5 (jak nie mniej) tego, co na priv bylo juz od dawien dawna, wylaczajac sklep...

 

W dodatku Crystal Swordy leca w Tarkan, wiec to co widziales to pewnie jakis wesolek, ktory sobie cheatem odblokowal pozostale krainy.

 

Globala musieliby zrobic calkowicie od nowa - udostepnic wszystkie krainy i eventy, poprawic nieco rates (szczegolnie dropa - ale troche, nie mowie, zeby zrobic tempo priv serwow) i przede wszystkim zabezpieczyc ta gre jakos przed hackami. Inaczej zabawa tam jest IMHO strata czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

przynajmniej 10 -30 X wiekszy exp

i drop ze 25 % wiekszy niz ten ktory teraz jest

ale i tak juz zakonczyłem moją watpliwą przygode z MU

pograłem na globcu, zobaczylem wszystko na prywatnych serwerach i baj baj MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam wszyskim. Też gram w Mu- Online. Mam Dark Wizarda na 34 lvl-ku, Elfa Agility na 38 lvl-ku i Dark Knighta na 28 lvl-ku(DK jest PK). Jak by ktoś potrzebował pomocy zapraszam za tydzień w piątek na Maye serwer 3-eci. Moge pomódz zarówno w itemach jak i w lvl. ZAPRASZAM SERDECZNIE (nr.gg:5638873(nick elfem <kind>pl)) Pisze że dopiero za trydzień bo mam kare na granie. Kto potrzebuje pomocy niech napisze na gg. aaa. Ktoś się pytał o polska stronkę oto i ona. www.mu.abc.pl (poradnik)

(załącznik to postacie mojego kolegi na serwerze prywatnym) (później dodam screeny mojej postaci)

Edytowane przez <kind>pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

zobaczylem wszystko na prywatnych serwerach i baj baj MU

...

czyli co widziales Icarus2, Exile, ChaosCastle, Kalime

 

grales DarkLordem bez bugow

 

uzywales tych nowych czarow dla SM (nie chodzi o Blasta czy Inferno) - np Nova (czasem inaczej sie nazywa) chodzi o ten wybuch atomowy co kladzie wszystko co widac

 

uzywales KundunStafa excelentowego albo DeathBlade ze skillem :blurp: (wymiekaja nawet EvilGhosty)

 

itd

 

szczesciaz :rolleyes:

 

ja mimo ze na 1 z serwerow mialem 230 resetow wszytkiego jeszcze nie widzialem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P:P:P

heh serwery na których to jest są płatne :P

a ja za taką kaszane nie bede placil

dark lordem grałem

tylko ma zablokowane pare rzeczy w tym i ''orzełka''

heh

NOVA - uzywałem wielokrotnie :P

imho wcale nie takie dobre juz wole inferno bo szybsze

kundun staffa exe dostałem od qmpla na marcixMU

zreszta juz nie gram i basta :D

chocby dodali 10 nowych postaci i mase itemów :D

juz nie jestem chory na MU :D

wygrałem z tym ! yeeeehaa ! :) :D :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...