Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

udalo sie komus pojechac powyzej 370-400 kmh/h? jesli tak to czym i gdzie (trasa)?

a co do drifta to nawet wychodzi jak sie rozpedza przed zakretem i wmiare wczesnie wchodzi na recznym  puscic na chwile gaz potem kontra kolejna kontra i do bolu  a punkty leca :D

mi udało sie jechac 373Km/h :) Mazdą RX - 7. A w drifcie mialem 494,4201pkt...:) mam screena.

eh dalem za maly pulap bo tyle to okolo tez jechalem

dobra kto jechal powyzej 400 km/h jak dla mnie ta gra w trybie drag staje sie powolna :)

Powolna 8O przecież to są wyścigi a nie symulator lotu odrzutowcem :P jak dla samochodu ponad 300Km/h to już dużo. Pozatym w dragu liczy się głównie przyspieszenie a nie V-max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem savy z win 2ooo nie chodzą na XP'eku i nie wiem czmu a miałem juz ok 80 wyścigu (dopiero ale nie miałem przez miech kompa i nauka) i załamka czy móglby mi ktoś wysłać save z ok ~80 wyścigu ? bardzo bym prosił i był wdzieczny :)  mój mail to r_pawel@interia.pl

a w dobre miejsce wrzuciles te sejwy :?:

katalog NFS Underground powinien znajdowac sie w C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem savy z win 2ooo nie chodzą na XP'eku i nie wiem czmu a miałem juz ok 80 wyścigu (dopiero ale nie miałem przez miech kompa i nauka) i załamka czy móglby mi ktoś wysłać save z ok ~80 wyścigu ? bardzo bym prosił i był wdzieczny :)  mój mail to r_pawel@interia.pl

a w dobre miejsce wrzuciles te sejwy :?:

katalog NFS Underground powinien znajdowac sie w C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacji ;)

Tak jestem tego pewny... patrzyłem na innych kompach z róznymi windami i nigdzie ich nie wykrywa :cry: widać chyba są walnięte 8) wiec jak by ktoś mógł przesłać to bardzo prosze i z góry BIG THX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem savy z win 2ooo nie chodzą na XP'eku i nie wiem czmu a miałem juz ok 80 wyścigu (dopiero ale nie miałem przez miech kompa i nauka) i załamka czy móglby mi ktoś wysłać save z ok ~80 wyścigu ? bardzo bym prosił i był wdzieczny :)  mój mail to r_pawel@interia.pl

a w dobre miejsce wrzuciles te sejwy :?:

katalog NFS Underground powinien znajdowac sie w C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacji ;)

Tak jestem tego pewny... patrzyłem na innych kompach z róznymi windami i nigdzie ich nie wykrywa :cry: widać chyba są walnięte 8) wiec jak by ktoś mógł przesłać to bardzo prosze i z góry BIG THX :)

Ale co ci dadza cudze sejvy - dokonczyc cudza gre.... bleee

Lepeij zacznij wszystko od poczatku jak ci bardziej zalezy albo sciagnij sobie odrazu sejwa na 100% compleate (dziej sie na necie takie błakaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja największa prędkość to 389.76 :) Mazda RX-7 Unikatowa wydajność silnik, chip, Nitro. Zastanawiam się ja niektórzy robią poniżej 20s 8O bo ja mimo nawet 6 perfectów i prędkości na pograniczu blown engine nie mogę zejść tak nisko rekord 20.99. Da sie odblokować wszystkie perfomance uniqe :?: . A co do prędkości więcej poprostu się nie da na takiej konfiguracja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja największa prędkość to 389.76  :)  Mazda RX-7 Unikatowa wydajność silnik, chip, Nitro. Zastanawiam się ja niektórzy robią poniżej 20s  8O bo ja mimo nawet 6 perfectów i prędkości na pograniczu blown engine nie mogę zejść tak nisko rekord 20.99. Da sie odblokować wszystkie perfomance uniqe :?: . A co do prędkości więcej poprostu się nie da na takiej konfiguracja :)

Wszysko zalezy od tego jak wykorzystasz nitro:

- uzywaj nitro juz o 2 biegu az do 6

- Nie trzymaj przycisku od nitro tylko do pulsacyjnie naciskaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja największa prędkość to 389.76  :)  Mazda RX-7 Unikatowa wydajność silnik, chip, Nitro. Zastanawiam się ja niektórzy robią poniżej 20s  8O bo ja mimo nawet 6 perfectów i prędkości na pograniczu blown engine nie mogę zejść tak nisko rekord 20.99. Da sie odblokować wszystkie perfomance uniqe :?: . A co do prędkości więcej poprostu się nie da na takiej konfiguracja :)

Wszysko zalezy od tego jak wykorzystasz nitro:

- uzywaj nitro juz o 2 biegu az do 6

- Nie trzymaj przycisku od nitro tylko do pulsacyjnie naciskaj...

rozpedz samochud tak do 348(tak zeby ci zostalo troszke nitro).i tak jedz az do drugiej przecznicy od konca i dodaj reszte nitro.gdzies na 16 stronie masz filmik raptora jak robi 19.23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem savy z win 2ooo nie chodzą na XP'eku i nie wiem czmu a miałem juz ok 80 wyścigu (dopiero ale nie miałem przez miech kompa i nauka) i załamka czy móglby mi ktoś wysłać save z ok ~80 wyścigu ? bardzo bym prosił i był wdzieczny :)  mój mail to r_pawel@interia.pl

a w dobre miejsce wrzuciles te sejwy :?:

katalog NFS Underground powinien znajdowac sie w C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacji ;)

Tak jestem tego pewny... patrzyłem na innych kompach z róznymi windami i nigdzie ich nie wykrywa :cry: widać chyba są walnięte 8) wiec jak by ktoś mógł przesłać to bardzo prosze i z góry BIG THX :)

Ale co ci dadza cudze sejvy - dokonczyc cudza gre.... bleee

Lepeij zacznij wszystko od poczatku jak ci bardziej zalezy albo sciagnij sobie odrazu sejwa na 100% compleate (dziej sie na necie takie błakaja)

No niby tak co to za frajda z tymi cudzymi sejvami :twisted: chyba jednka zaczne gre od początku jednak to juz nie bedzie tak rajcowało i boje sie że ra mi sie znudzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszytkich posiadaczy Radeon 8500 (możliwe że dzieje się to samo w Radeonach 9100) zainstalowałem sobie NFS:U na najnowszych Catalyst 3.10 ustawiłem wszystko na full i grafika sie chrzani a gdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m dopalacz to wgule ekran sie robi czarny (w catalyst 3.9 tego nie miałem)wiec nie instalowac Catalyst 3.10 do NFS:U.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chetnie bym sie dowiedzial jak sie robi screen shooty?bo nie wiem...

PrtScr - Print Screen - prościej chyba nie można.

Przełąnczasz sie do windy -> Paint -> ctrl + V -> zapisujesz jako Jpeg i po robocie ;)

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Raptor dobrze zrozumiales.Gierke przeszedlem juz dawno temu i mialem ochote poczuc MOC.Dlatego odblokowalem sobie wszystkie unikaty (9 nie 6!!!-walnolem sie)przez save edytor.

tak tylko dla zabawy.:)

Normalnie jak razem wiemy unikaty sa 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chetnie bym sie dowiedzial jak sie robi screen shooty?bo nie wiem...

PrtScr - Print Screen - prościej chyba nie można.

Przełąnczasz sie do windy -> Paint -> ctrl + V -> zapisujesz jako Jpeg i po robocie ;)

 

POZDRAWIAM.

Niestety to nie działa. Musisz użyć programu FRAPS, wpisz w google'u, pierwszy lub drugi wynik do ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy gadacie tutaj o jakims upgrade skrzyni biegow....ale gdzie mozna wykonac taki upgrade bo w customize ride/performance/ nigdzie nic nie znalazlem...:(

taki upgrade dostajesz po "wykonaniu zadania"...a scislej mowiac po wyscigu z jakas osobistoscia w tamtym swiatku...i wlasnie masz do wyboru rozne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy gadacie tutaj o jakims upgrade skrzyni biegow....ale gdzie mozna wykonac taki upgrade bo w customize ride/performance/ nigdzie nic nie znalazlem...:(

taki upgrade dostajesz po "wykonaniu zadania"...a scislej mowiac po wyscigu z jakas osobistoscia w tamtym swiatku...i wlasnie masz do wyboru rozne

Nie zupełnie, Unike upgrade dostajemy tylko po Time trialach (Sprint - tylko bez przeciwników, na czas) "zleconych" przez Samantę (Visual) i TJ'a (Performance).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Raptor dobrze zrozumiales.Gierke przeszedlem juz dawno temu i mialem ochote poczuc MOC.Dlatego odblokowalem sobie wszystkie unikaty (9 nie 6!!!-walnolem sie)przez save edytor.

tak tylko dla zabawy.:)

Normalnie jak razem wiemy unikaty sa 3.

Doszło, doszło i bardzo dziekuje :) jestem dłużnikiem :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...