Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuje clanu chętnego do rozegrania meczu towarzyskiego 4na 4 na serverach EA na unranked.reszta spraw do dogadania. ma to byc dobra zabawa a nie pojedynek na smierc i zycie chętnych prosze o danie znaku w tym temacie.pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ludzi zamieszczających tu screeny swoich fur - czemu wy gracie bez AA?Takie sprzęty w podpisach i AA nie idzie włączyć? Bo te Wasze fury takie postrzępione , że chyba 640x480 gracie w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ludzi zamieszczających tu screeny swoich fur - czemu wy gracie bez AA?Takie sprzęty w podpisach i AA nie idzie włączyć? Bo te Wasze fury takie postrzępione , że chyba 640x480 gracie w ogóle

Skriny sa z menu a tam chyba jest na stale 800x600. Pozatym.. moze ktos woli grac bez aa... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do ludzi zamieszczających tu screeny swoich fur - czemu wy gracie bez AA?Takie sprzęty w podpisach i AA nie idzie włączyć? Bo te Wasze fury takie postrzępione , że chyba 640x480 gracie w ogóle

TY chyba nie mowiles o mmoich screenach. Bo jesli tak i jesli uwazasz moja karte graficzna za super sprzet to ja ci gratuluje i powodzenia zycze w dalszym zyciu. PS: jesli chodzi o zmniejszone detale na moich screenach robie to tylko dlatego zeby miec tych kilka klatek wiecej. wtedy jazda staje sie calkiem inna. A tak wogule to czasy sa dla mnie najwazniejsze a nie grafa, a czym wieksza plynnosc animacji tym lepiej sie jezdzi a poza tym niech cie to nie obchodzi bo penie i tak napisales tego posta zeby pochwalic sie swoim 9500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

r 9500 mam od roku dokładnie i nawet sie wtedy nim nie chwalilem, bo kumple mieli 9700.Dzis ta karta na tłiku kosztuje 600 zeta, a kumple maja grafy za 1500-2000 zeta, więc też za bardzo się nie mogę pochwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec po co ta cała rozmowa o AA i innych graficznych bzdetach, które nikomu do szczescia nie potrzebna. Za niedlugo co niektorzy grac beda tylko po to by wyliczac srednia klatek/s w ciagu godziny. Przyznaje ze gra wyglada lepiej na takich bajerach no ale ludzie nie przesadzajmy. Gra jest po to by grac a nie szturchac pingwina za kazdym razem gdy widzimy motion blur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem troch przez neta i zrobiłem sobie lise cheaterów-frajerów(więkzsośc jezdzi na sprincie):

BILLSTEIN

Blu3ScReen

Smartiz16s

Tzarst

switchLT

lebooshacen

BMWxSR20

PAPAXN

DJMAZDAPOWER

wpTimberWolf

KeViVaR

THUNDERSTM

SeatPandA

Nattereri

Aimgreek

Israel17

arbkiller

aimkalamaria

xNismaGTRx

Jawworrr

chRoNiac123

ICEMANO30

Gaverosuperm

sunny rabit

venom

mozzgg

Sn00pl00p

Voodoo1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna o co chodzi z tym patchem 1.3 - motion blur zamiast rozmazywac mi obraz przyciemnia go :-(

 

A jak używam nitro to juz wogole czarny ekran sie robi...

 

Spotkal sie ktos z takim problemem? Testowalem na sterownikach Catalyst 3.7 3.10 i Omega na 3.7 i 3.10.

Kurde mam ten sam problem!!Tylko że u mnie reset kompa ani "witaminka" nic zmieniają w tej sprawie HELP :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec po co ta cała rozmowa o AA i innych graficznych bzdetach, które nikomu do szczescia nie potrzebna. Za niedlugo co niektorzy grac beda tylko po to by wyliczac srednia klatek/s w ciagu godziny. Przyznaje ze gra wyglada lepiej na takich bajerach no ale ludzie nie przesadzajmy. Gra jest po to by grac a nie szturchac pingwina za kazdym razem gdy widzimy motion blur

Najwieksze glupstwo jakie mogl napisac gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany ... PRAWDZIWY RALIZM TO TAKI W KTÓRYM JEDNO DACHOWANIE KOŃCZY SIĘ NAPISEM "GAME OVER". A co do zniszczeń to lepiej by niebyło ich wcale... a czemu tak piszę sami się domyslcie.

Gra fajna - ale klimat najlepszy był w NFS HP2 / porsche ( ach ta kariera ) i ??? NFS 3 ... tak do dziś czasami gram w NFS3... np w "ganiaka" z kumplem na jednym kompie na trasie LOST CANYONS ( jakos tak ) w miejscu gdzie sa porozwalane kamienie.

Jedna osoba pisala cos o tym ze komputrer caly czas wygrywa w tym samym czasie lub ez przegrywa jakos tak, popieram to zauwazylem to samo.

NFS underground poza bajerami w stylu TUNING & TUNIG niema nic specjalnego - EA mogla równiedobrze wypuscic nie gre a EDYTOR tuningowania samochodzikow i stworzyc strone ( cos w stylu COMPARE 3DMARKA ) gdzie kazdy zamieszczal by na swoj swposob ZMODOWANE AUTKO. Oczywiscie wspomne tutaj o mozliwosciach gdybysmy dodali opcje wlasnych textur np z ADOBE.

OCENA 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Mam sprzet Barton 2500@2800( tylko :cry: ) Fic Radeon 9500Pro Twinmos 2*512DDR 400 WD 80GB Asus A7N8X Deluxe WinXP Proffesional - Directx 9,1 i jak wlacze opcje motion blur to mam czarny ekran.. Sory mozliwe ze juz byla odpowiedz na to ale przez modem : :cry: :cry: nie moge przeczytac wszystkich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Mam sprzet Barton 2500@2800( tylko  :cry: ) Fic Radeon 9500Pro Twinmos 2*512DDR 400 WD 80GB Asus A7N8X Deluxe WinXP Proffesional - Directx 9,1 i jak wlacze opcje motion blur to mam czarny ekran.. Sory mozliwe ze juz byla odpowiedz na to ale przez modem : :cry:  :cry:  nie moge przeczytac wszystkich stron.

 

Wina sterów, ja mam tak samo.

Może w catalistach 4.3 naprawią:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Mam sprzet Barton 2500@2800( tylko  :cry: ) Fic Radeon 9500Pro Twinmos 2*512DDR 400 WD 80GB Asus A7N8X Deluxe WinXP Proffesional - Directx 9,1 i jak wlacze opcje motion blur to mam czarny ekran.. Sory mozliwe ze juz byla odpowiedz na to ale przez modem : :cry:  :cry:  nie moge przeczytac wszystkich stron.

A wiec z ten problem rozwiazuje patch 1.4 bo w niektorych kartach byly zacmnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , jesli chodzi o black-screen przy nitro to nie wina sterów tylko patcha 1,3 :>...Jesli chodzi o gre to jest miazga, nie widzialem jeszcze wyscigów o takiej szybkości :) a dzwięki to już mistrzostwo świata :)

Nie moge sie doczekac 2 części :twisted:

....pozdrowienia dla ekipy PLNFS i całej reszty maniaków 1/4 mili :).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Directx 9,1...

Nie znam sie zbytnio ale DirectX 9.1 chyba jeszcze nie wyszedł, najnowszy to chyba 9.0, ale jak sie myle to wybaczcie.

 

A co do tematu to gram na konsoli PS2 bo komp za stary, a na konsoli wiem że wszystkie efekty moge mieć włączone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Directx 9,1...

Nie znam sie zbytnio ale DirectX 9.1 chyba jeszcze nie wyszedł, najnowszy to chyba 9.0, ale jak sie myle to wybaczcie.

 

A co do tematu to gram na konsoli PS2 bo komp za stary, a na konsoli wiem że wszystkie efekty moge mieć włączone.

9.0b bodajże, a na konsoli nie włączysz FSAA i Anizo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Directx 9,1...

Nie znam sie zbytnio ale DirectX 9.1 chyba jeszcze nie wyszedł, najnowszy to chyba 9.0, ale jak sie myle to wybaczcie.

 

A co do tematu to gram na konsoli PS2 bo komp za stary, a na konsoli wiem że wszystkie efekty moge mieć włączone.

9.0b bodajże, a na konsoli nie włączysz FSAA i Anizo :wink:

Może nie włącze, ale przynajmniej wiem że jedyny problem może mi sprawić konsola to zwis albo nie czyt płyt, a tak wiem przynajmniej że mi gra płynnie bedzie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Directx 9,1...

Nie znam sie zbytnio ale DirectX 9.1 chyba jeszcze nie wyszedł, najnowszy to chyba 9.0, ale jak sie myle to wybaczcie.

 

A co do tematu to gram na konsoli PS2 bo komp za stary, a na konsoli wiem że wszystkie efekty moge mieć włączone.

9.0b bodajże, a na konsoli nie włączysz FSAA i Anizo :wink:

Może nie włącze, ale przynajmniej wiem że jedyny problem może mi sprawić konsola to zwis albo nie czyt płyt, a tak wiem przynajmniej że mi gra płynnie bedzie chodzić.
mi chodziło oto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...