Skocz do zawartości
gnz

Need For Speed: Underground

Rekomendowane odpowiedzi

To najlepiej zrób sobie porównanie z rozdziałką 4:3 to zobaczysz o czym mówię. Po szerokości widać tyle samo, ale po wysokości widać mniej.

Jakoś nie widzę by to przeszkadzało ... oddalasz kamerę i po ew. problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ja zawsze jeździłem z najbardziej oddaloną kamerą. Nie mówię też że musi to przeszkadzać, ale osobiście nie widzę sensu "powiększania obrazu" skoro widać mniej niż w przypadku 4:3. Ja preferuję paski, nikomu nie nakazuję, stwierdzam tylko fizyczny fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no - OK - kwestia gustu.

 

Ale wg. mojego gustu ( :) ) to w 4:3 mamy do wyboru "TPP" albo kamera blisko (trochę za blisko - auto duże to plus ale mało widać) albo daleko (trochę za daleko, auto za małe) , a w 16:10 mamy przy wersji bardziej oddalonej kamery złoty środek.

 

ps. z tego co pamiętam to w 16:10 grało mi się po prostu lepiej niż w 4:3 i nie niszczyły tego nawet jajowate zegary ... ważne że proporcje świata 3D są prawidłowe.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam taki problem. Nie wiem czy to wina karty, ustawień w grze, czy u każdego tak jest, ale np. jak jadę autem i patrzę do tyłu to wystają mi przednie koła z karoserii

 

zdjęcie:

 

Dołączona grafika

 

Niby drobiazg, jednak czasem można zobaczyć nawet 3/4 koła

 

Mam tak w każdym samochodzie ale tylko i wyłącznie podczas wyścigu.

Gram na rozdziałce 1280x800 (karta 8800GT) Ma ktoś tak u siebie?

 

ps. zainstalowałem patcha 1.40 ale i tak nic nie dał.

Edytowane przez exec2142

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...