Skocz do zawartości
ModdingKing

ProjectX Blue Vision by Thorn *56k WARNING!!!

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynam wpadać w paranoje :D po nocach śni mi się mod :D a wyszło to na dobre bo wyśniłem rozwiązanie na moje rosterki byle nie być podobny do G-Gnome i mam już pomysł !!!

o spoko :) jak Ci sie po nocach sni to bedzie WYPAS :D :D moge sie zalozyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie...

Ten napis spoko wyszedł :)

Może być zajedwabista buda, ale nie bede zapeszal :wink: :D :D :D

Żeby tylko funduszy Ci nie brakło (odpukać) :wink:

 

Ps.

Masz może zamiar walnąć tam jakieś UV? Pasowałoby... IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Masz może zamiar walnąć tam jakieś UV? Pasowałoby... IMHO

Lampki choinkowe :P

akurat klimat by na swieta mial :D :D :D
:D Miałem raczej na myśli pomalowanie niektórych elementów niebieską farbą reagującą na UV - spoko to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Masz może zamiar walnąć tam jakieś UV? Pasowałoby... IMHO

Lampki choinkowe :P

akurat klimat by na swieta mial :D :D :D
:D Miałem raczej na myśli pomalowanie niektórych elementów niebieską farbą reagującą na UV - spoko to wygląda

2x katoda UV bedzie bo WC reaguje na UV oraz kilka innych elementów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by wygladalo jakby wszystkie napedy i dyski byly w przezroczystych, a najlepiej swiecacych pod wplywem UV obudowach.  :D

no fajnie by to wygladalo :D ale wes takie cos zrob :| kupa roboty, ciezkiej roboty :twisted: ale czego sie nie robi :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze z napedami cd, dvd, i fdd to nie bylo by trudne. W sumie to napedy sa chyba na tyle znormalizowane ze powinny byc takie gotowe obudowy jak do zasilaczy.

gorzej z twardzielami to raczej niewykonalne... chociaz polak potrafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2x katoda UV bedzie bo WC reaguje na UV oraz kilka innych elementów :D 

Tak też myślałem :D

Ale mam nadzieje, ze to nie jest ten twój super-hiper pomysł, który wszystkich wprawi w zdumienie :P :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polak potrafi

a poza tym Thorn jest zdolny :D
hdd, dvd i cdrw bedzie przerobione nie martwcie się :D

 

a na żywo jak będziecie chcieli zobaczyć efekt końcowy zapraszam do Gdańska bo tam zabieram obudowe :D

W jaki sposób masz zamiar przerobić hdd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele spraw się zmieniło po świętach z modem weszły nowe 2 pamysły no i całkowita zmiana zasilacza na HUNTKEY HK400xp

Dołączona grafika

który jest chyba jednym z najcichszych zasilaczy na rynku ! no i co najważniejsze dla mnie kolor ZŁOTY :D nastąpi jeszcze trochę zmian projectu ponieważ chcem odejść od idei G-Gnome jeszcze dalej niż myślałem ale o tym już wkrótce bo zapowiada się bardzo ciężki week w pracy nad modem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zapowiadłem mały up ! 8 godzin dzisiajszej pracy :D

No to można powiedzieć, że Project Blue Vision powstaje na nowo a to za sprawą nowego zasilacza ufundowanego przez firmę HUNTKEY za co dziękuję jeszcze raz !. Po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, że naprawdę za bardzo zbliżyłem się do Projectu Orac3. Więc trzeba było jakoś temu zaradzić i dlatego powstał box-plug, który ukazuję na zdjęciach od początku prac do końca ale na pewno jeszcze będę musiał zrobić mały up tego po malowaniu .

 

Do wykonania pluga zastosowałem DIBOND jest to płyta spieniona pokryta aluminium dla wzmocnienia lecz bardzo łatwa w obróbce. Po kilkunastu pomiarach doszedłem w końcu do pożądanego kształtu i zaczęła się robota czego skutkiem są zdjęcia

 

 

 

]Dołączona grafika

Resztę zdjęć można zobaczyć TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle (bo nic innego nie moge z wrażenia) Bardzo koorwa wyiebane w kosmos :!:

w pełni sie zgadzam :D

tak <span style="color:red;">[ciach!]</span>ne jak twoj pojemnik po sledziach na pompe :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...