Skocz do zawartości
Milo

Splinter Cell: Pandora Tomorrow

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, po pewnych zabiegach udało mi się zagrać w to demko mp. IMO jest ono trochę nie dopracowane, za duże wymagania :), jakoś dziwni mi się gra, jest sporo widocznych różnic aniżeli w sp, grałem sam dla potestpowania, teraz idę poszukać jakieś gry na necie :)

 

P.S. Wie ktoś jak włączy tryb FPP (bo na screenach widziałem że można) i jak wyświetlić ilość klatek :?:

 

update: Chyba nie da rady snarazie pograć na multi bo trzeba się rejestrować a jak się chcę zarejestrować to nie daje rady się połączyć z ich serwerem (najwidoczniej zapchany :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duze wymagania ?

Grafa lepsza niz w Far Cry dx8 i do tego plynniejsza.

FPP to chyba tylko w trybie celownika lub lornetki.

 

grafa napewno nie lepsza od far cry . I w sumie jak tak troche pogralem to nie to co jedynka , jednak pierwsza czesc byla lepsza ... no chyba ze dalej bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI - mam takie jedno pytanko - wiem ze moja karta graf jest niewspierana w tej grze (tak samo jak w PoP) i chciałbym was sie zapytac czy istnieje jakis sposób za pomoca którego mógłbym te gre uruchomic :/ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duze wymagania ?

Grafa lepsza niz w Far Cry dx8 i do tego plynniejsza.

FPP to chyba tylko w trybie celownika lub lornetki.

 

grafa napewno nie lepsza od far cry . I w sumie jak tak troche pogralem to nie to co jedynka , jednak pierwsza czesc byla lepsza ... no chyba ze dalej bedzie lepiej

Masz PS2.0 wiec nie mozesz za bardzo stwierdzic.

Wg. mnie grafa w Splinterze jest lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum jednak przeglądam już od jakiegoś czasu:) Mam pytanie związane z demem MP. Czasem (a raczej bardzo często) podczas łączenia wywala mnie do windowsa. Czy ktoś tez spotkał się z takim problem i czy umie na to zaradzić jakoś lub czego to może być wina. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HI - mam takie jedno pytanko - wiem ze moja karta graf jest niewspierana w tej grze (tak samo jak w PoP) i chciałbym was sie zapytac czy istnieje jakis sposób za pomoca którego mógłbym te gre uruchomic :/ ??

Niestety narazie chyba nie, 3danalize ustawiony tak jak do pop nie daje rezultatów, chyba nadszedł czas na grafe z shaderami :? ehh...

 

Ps. trochę mnie to wmordejezyło, że nawet emulator nie działa, dziwne że jednym się chce zrobić dobrą grę m.in. pod względem graficznym z najmowszymi efektami nawet z dx9 (nfsu, cmr3,4, ect.) ale dziłającą dobrze na starych kartach, a tu taki zonk :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duze wymagania ?

Grafa lepsza niz w Far Cry dx8 i do tego plynniejsza.

FPP to chyba tylko w trybie celownika lub lornetki.

 

grafa napewno nie lepsza od far cry . I w sumie jak tak troche pogralem to nie to co jedynka , jednak pierwsza czesc byla lepsza ... no chyba ze dalej bedzie lepiej

Masz PS2.0 wiec nie mozesz za bardzo stwierdzic.

Wg. mnie grafa w Splinterze jest lepsza.

wlasnie dlatego ze mam ps 2.0 nie musze grac z okrojona grafika ... wiec FC jest ladniejszy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie dokladnie przeczytales moja poprzednia wypowiedz i wciales tylko slowo, ze w F-C jest lepsza.

W DX8 nie jest lepsza.

ale to gra DX9 wiec DX8 sie nie liczy ...

Ale Kaeresa karta wspiera tylko dx8 wiec on porownuje jako dx8.

 

osobscie nie wypowiem sie gdzie grafa jest lepsza bo widzilem tylko menu farcry, bo przy probie uruchomienia dem wylazila do windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i juz mam gierke spoko klimat jak zwykle duzo sie nie rozni od poprzedniej czesci ale to narazie poczatek gry moze pozniej bedzie lepiej

kurcze malo czasu a tu takie gry SC:Pandora, Far Cry, PES 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i juz mam gierke spoko klimat jak zwykle duzo sie nie rozni od poprzedniej czesci ale to narazie poczatek gry moze pozniej bedzie lepiej  

kurcze malo czasu a tu takie gry SC:Pandora, Far Cry, PES 3

Znajdz mi gdzies dodatek bardziej godny swojego poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi ten splinter cholernie haczy..  zarówno single jak i multi...  :evil:

Heh ja mam to samo stymze "haczy" do za duzo powiedziane. Framerate przy 1280x1028 i High Details spada do 25-20fps przy normalnym widoku. Przy nightvision i thermovision smiga jak szalona. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo - z tym że do tej pory siedziałem cicho, bo myślałem że już moja grafa nie teges... ale jak widzę to skoro na 9700 też tak jest.... Aż dziwne że nikt nie zwrócił wcześniej na to uwagi. Sprawdzałem na 1024 High, później zjechałem detalami na Med i chodzi dokładnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cos jest wyraznie nie tak :evil: Jest dokladnie tak jak mowisz - na medium jest to samo. Gra sama w sobie smiga - to widac - jedynie na normalnym widoku zwalnia bardzo :evil: Dziwnie to wyglada...

Nie sprawdzalem na innych sterach (tylko na Omegach 4.3).

Tymczasem czekam na jakiegos patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi ten splinter cholernie haczy..  zarówno single jak i multi...  :evil:

Heh ja mam to samo stymze "haczy" do za duzo powiedziane. Framerate przy 1280x1028 i High Details spada do 25-20fps przy normalnym widoku. Przy nightvision i thermovision smiga jak szalona. WTF?

u mnie nie "haczy" tylko ze gram w 1024/768 - high - stery omegi na cat 4.1 ...

 

a co do samej gry to duzo slabasza od jedynki , gry od ktorej nie moglem sie oderwac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i juz mam gierke spoko klimat jak zwykle duzo sie nie rozni od poprzedniej czesci ale to narazie poczatek gry moze pozniej bedzie lepiej 

kurcze malo czasu a tu takie gry SC:Pandora, Far Cry, PES 3

Znajdz mi gdzies dodatek bardziej godny swojego poprzednika.

poczekaj na DOOM 3 i H-L 2 :)

a pilka od konami co nowa to coraz lepsza :P

wiadomo ze jak pocinalismy w pierwsza czesc a w 2 dali tylko jakes pare bajerow to nie bedzie tego samego klimatu i grywalonosci

przyklad dam na sobie MGS na PSX zagrywalem sie tylko z konsoli iskrzylo a w MGS 2 mam ale nie gram jakos mnie nie wciaga nie ma tego czegos co 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie nazywal jej jako nowa gra ani mision packiem. W sumie bardziej tym drugim. Ma wszsytki cechy jakie powinien miec mision pack: poprawiona grafa (ale nadal ta sama), jeden czy dwa nowe ruchy bohatera, nowy scenariusz z misjami.

Z tego co sie orientuje to sequele sa w sumie budowane jezeli nie od podstaw to przynajmniej sa zgola inne od swoich poprzednikow aby nie zazucic im wlasnie wtornosci (roznie to bywa, np. fifa itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...