Skocz do zawartości
Szymoon

szarpidruty zdobywaja rynek i popularnosc - o muzyce

Rekomendowane odpowiedzi

:twisted: Death metal, power metal, thrash metal, hard core, hard rock , rock jeśli chodzi o gatunki muzy to takie coś :twisted: heh... Moja ulubiona kapela to PanterA a po za tym to Vader, Kittie, Slipknot, Slayer, Cannibal Corpse [dopiero nie dawno zaczołem słuchać i jest spoko], Superjoint Ritual, [trochę] MurderDolls, Down, Smashing Pumpkins i takie tam... :D

lubie też posłuchać Kazika, Kultu, Dżemu, Wilków ...

A jeśli chodzi o ulubionych wykonawców z danych kapel to nie mam jakiejś hierarhi [kurde co za słowo jak to się piszę ?!? :D heh ] w stylu 1.2.3. itd. poprostu szacunkiem i uznaniem daże:

 

>>> Diamond Darrell [gitara PanterA, piękne solówki i wogóle styl grania]

>>> Philip Anselmo [wokal PanterA]

>>> ... i resztę ludzi którzy odwalają [odwalali] kawał dobrej roboty w swoich kapelach ktróych możemy teraz słuchać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze dla zachety dam kilku artystow (mozna posluchac czasem fragmenty piosenek w roznych sklepach internetowych np. www.merlin.com.pl)

The Eagles - calkiem fajne melanchonijne (a przynajmniej hotel california) piosenki

The Moody Blues - nagrania wczesniejsze bija spokojem, dobra muzyka jak wczesniej sluchalo sie mozcnego wokalu(i nie mam tu na mysli jakiegos metalowca na haju ktory wrzeszczy)

Aretha Franklin - klasyka, niektorym sie moze podobac, niektorym nie.

 

 

A tak, zeby cos z tego topica jeszcze zrobic (oprocz wczesniej juz wspomnianego produktu ubocznego trawienia). Co sadzicie o roznych kapelach, muzykach, zespolach krajowych. To znaczy czy w ogole cos wnosza do swiatowego rynku muzycznego, czy sa tylko malymi muzykami, ktorzy spiewaja w jezyku ojczystym (i to ich jedyny plus) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Piotrek_1983 ja też szczerze ci powiem- kij ci w oko złamasie :twisted:  Ja też cię nie lubię gnoju :)  8)

hmmm, a ja nie loobie ciebie piotrek mhaaaaa

a niektoorzy dresiarze sa spox, w kazdym razie ty jestes jednym z tych dresooff, ktoorych nie loobie :DDDDDDDDD

 

slayer-kocham cie za ten test 8) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja słucham techno i trance.

 

Ostatnie fajne kawałki to:

 

Lovestern Galaktika Projekt - Move for Freedom

Kai Tracid - Trance and Acid

i wiele innych...

Ah piotrek co za muzyka wysokich lotow :) to nawet do ciebie pasuje :)

wsiadasz do poloneza puszczasz trance i jestes gosc !

Powiem ci tak Libero : słuchałem wielu rodzaji muzyki, począwszy od klasycznej (chodziłem też do szkoły muzycznej), przez Rock ( I i II klasa liceum byłem bywalcem Rockotek), a teraz się odmieniło i słucham techno oraz Trance. Uważam że trzeba wszystko poznać i dopiero wtedy dokonać wyboru. Twoja opinia że każda osoba słuchająca "rytmicznej" muzyki to dresiarz jest błędna. Wielu moich znajomych słuchających techno to wybitne jednostki - bardzo mądre, nieagresywne osoby. Powinieneś przeprosić Piotra za taką powierzchowną opinię wyciągniętą z rodzaju słuchanej przez niego muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, zapomnialem, o Bobie Marleyu. A tak na marginesie, to kazdy slucha takiej muzyki jak lubi. nawet jesli innemu wydaj sie to dziwne. Jesli jestes "Metalowcem", ktory uwaza, ze np. Hip Hop jest do kitu, to wyobraz sobie, ze taki "HipHopowiec" czuje to samo do metalu. I tak samo twardo mysli ze ma racje. poza tym, nie podobaja mis ie podzialy "Metalowiec" "hiphopowiec". Ja z muzyka mialem zawsze do czynienia. Moj ulubiony zespol Queen pierwszy raz uslyszalem w wieku 6 lat. Pierwsza kasete dostalem na 7 urodziny. Słucham ich do teraz, a mam 16 lat. Lecz to nie przeszkadza mi w sluchaniu Hip Hopu, Bluesa i Reggae. Mam chwile gdy chce posluchac jednego lub drugiego wykonawcy. Troche sie zamotalem, ale ja tak zawsze, Nie mam talentu do pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ja podziwiam cale zespoly, a nie wokalistow, bo wokalista sam muzyki nie tworzy. wymienie tu cztery podziwiane zespoly:

- Linkin Park

- KoRn

- P.O.D

- System of a Down

Drugi i czwarty owszem :) Ale pierwszy i piąty taki sobie - psują się głównie przez rapowanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ja podziwiam cale zespoly, a nie wokalistow, bo wokalista sam muzyki nie tworzy. wymienie tu cztery podziwiane zespoly:

- Linkin Park

- KoRn

- P.O.D

- System of a Down

Drugi i czwarty owszem :) Ale pierwszy i piąty taki sobie - psują się głównie przez rapowanie :/

:arrow: Lisek, ja tu piatego nie podawalem 8) a co do Linkin'a i P.O.D, to kazdy moze wyrazic swoje zdanie, a mi tam rapowanie nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Lisek, ja tu piatego nie podawalem 8)  a co do Linkin'a i P.O.D, to kazdy moze wyrazic swoje zdanie, a mi tam rapowanie nie przeszkadza...

No tak, znow mi sie palce pomyliły :-))

A co do P.O.D. to podoba mi się "Youth Of The Nation", reszta to taka... komercyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Lisek, ja tu piatego nie podawalem 8)  a co do Linkin'a i P.O.D, to kazdy moze wyrazic swoje zdanie, a mi tam rapowanie nie przeszkadza...

No tak, znow mi sie palce pomyliły :-))

A co do P.O.D. to podoba mi się "Youth Of The Nation", reszta to taka... komercyjna.

:arrow: komercyjna - ... to daje mi duzo do myslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dimmu Borgir, Emperor, Lux Occulta, KAT, Type O Negative, Kult, Iron Maiden, Black Sabbath, Queen.....

 

Czasami mrocznie, czasami lżej, zawsze rockowo (lub metalowo)....

 

....a techno?.... słuchałem kiedyś (daaawno temu) :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie wzgardze tez starym, polskim punkiem....

Sedes, Hurt, Defekt Muzgó, Dezerter, Smar SW, Zielone Żabki :)

 

A i _starego_ Big Cyca lubie czasem posłuchać (Wojna Plemników rulz) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Massive attack 

Depeche mode 

Prodigy

Tricky

Moby

Roni Size 

The Chemical Brothers 

i wiele wiele innych wykonawców .... i raczej mam otwartą nature na inne rodzaje muzyki.

Nie będę ukrywać, że jestem fanem Depeche Mode :D

 

Lubię także zespoły jakie tu kolega wymienił i wiele innych... :) No oprócz Roni Size bo tego nawet nie znam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...