Skocz do zawartości
Milo

Sin 2 - Sin Episodes

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietacie może jeszcze taka gierke SIN (Troche temu dali pełną wersje w CDA).Swojego czasu był to jeden z lepszych FPP (klimat,grafika,punkty trafien) i prosze pańtwa chyba powraca ten naprawde ciekawy FPP pierwsze screenshotsy

 

http://www.ritualistic.com/screens.php/sin2/Sin+II/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare dobre czasy.... Blood 2, Sin, Half life - w te gry grałem jeszcze na kompie u brata :)

Sin wymiatał, mogłem grać w niego godzinami- a 2 ładnie się zapowiada, fajna grała.

Jest już data premiery? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie(grafika) pokazana na screenach jest beznadziejna co ty srekal34 nie ma co tu porównywać do Dooma 3 i HL2. Szkoda, że Blood 3 nie wychodzi ta gierka moim zdaniem była najlepsza z tej trójcy co wyszła na święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to są pierwsze modele postaci (zobaczcie co pisze w prawym górnym rogu "SIN2 Protoype") na ocene grafiki przyjdzie czas jak wyjdą jakies pierwsze w pełni oficjalne i mniej wiecej dokończone screeny.Po drugie nie patrzy sie tylko na grafe bo gra składa sie z duzo innych elementów.

 

PS.Zakładając ten temat nie chodziło mi zeby powalic was grafiką tych postaci tylko o sam fakt że kontynuacja całkiem niezłej gierki z przed lat jest w produkcji a na dowód tego dałem pierwsze screeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tej gry nienawidzialem !!!

To byl szal na SIN, Blood2, HL.

W kazdej gazetce byly recenzowane naraz te trzy gry.

W Blood2 gralo sie swietnie, w HL wiadomo, ale w SIN nie chcialo mi sie.

Zero klimatu, kijowa grafa (w porownaniu do tych poprzednich juz wtedy smiac mi sie z niej chcialo), wczytywanie poziomow po 2 min !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gram w sina do dzis z kumplami przez neci i az milo slyszec ze wkoncu sie cos dzieje z kontynuacja tez jak dla mnie bardzo dobrej gierki

 

ps. dziwne by bylo gdyby kontynuacja nigdy nie powstala bo kto przeszedl SIN'a i dodatek Wages of Sin to wie jak sie skonczyla gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO szkoda ze nic z tego nie wyszlo. 1ka miala pare ciekawych rozwiazan (np. akcje z pokladu helikoptera) wiec z checia bym popykal i w sequela.

wcale nie jest powiedziane ze sie na 100% nie ukaze, jak narazie to gra jest prawie skonczona z tym ze nie moga znalezc developera :( mimo iz jedynka byla dosc duzym hitem w tamtych czasach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś przy niejsię dzieje. Ritual szuka grafików do pracy, obok widnieje screen Elexis ;)

Poza tytm wkońcu dzisiaj przeszedłem tą nędzną grę (SIN). Grafika tragiczna, pełno bugów, wygląd postaci żałosny. I patrzę tu przez pryzmat gier z tamtego okresu ( 1998). Nawet zarchiwizować mi się nie chciało jej, bo tak drętwej fabuły, kiepskich poziomów dawno nie widziałem. No i jeszcze problemy z dźwiękiem ( co jakiś czas "chszzzzzz" :?)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w to grałem i skończyłem dawno temu. Giera bardzo mi sie podobała. Jak żadna inna. Później kupiłem Vortexa2 no i trzeba było to na czymś wypróbować. Wiedziałem, że SIN obsługuje nowy format Vortexa 2 z pozycjonowaniem dzwieku. Akurat przez przypadek dowiedziałem się o Sinie w gazecie i kupiłem CDAction specjalnie dla tej gierki. I powiem Wam jedno. Taki dzwięk jak tam usłyszałem to teraz na Audigy nie słyszę. No i to pozycjonowanie. Jak stałem w starym pomieszczeniu z desek to nie mogłem ochłonąć z wrażenia. Dzwięk zmeczonych desek i ich skrzypienie był wszędzie. Z przdu, z tyłu, u góry czy na dole. No coś niesamowitego. Tego się opisać nieda. :) A grafa w sinie wcale zła nie była. Dla mnie ok. jedyna wada na tamte czasy to ładowanie leveli. Koszmar!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grafa w sinie wcale zła nie była. Dla mnie ok. jedyna wada na tamte czasy to ładowanie leveli. Koszmar!!! B)

Tak, i klatkowala na kazdym owczesnym sprzecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez przesady, vortex byl bardzo ciekawa alternatywa dla SB ale bez przesady ;)

1454008[/snapback]

Nie przesadzam. Do Vortexa2 kwadrofonie zrobiłem ze zwykłyh głośniczków komputerowych a dla Audigy kupiłem o niebo lepszy zestaw 5.1 no i niestety gry wykorzystujące EAXa nie mają pozycjonowania (bynajmniej ja nie słyszę) tylko dodawany jest pogłos symulujący środowisko. Zadnego wrażenia audigy nie robi. A grając w SINa na vortexie zamiast walczyć to chodziłem i przysłuchiwałem się różnym dzwiękom. Naprawde nie przesadzam. ;)

 

Tak, i klatkowala na kazdym owczesnym sprzecie...

1454008[/snapback]

Gwarantuję Ci, że nie miałem żadnych przycinek. O ile dobrze pamiętam te czasy to miałem wtedy Rive TNT i AMD K6-2 300@350Mhz (wierny AMD od początku :-P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i klatkowala na kazdym owczesnym sprzecie...

1454019[/snapback]

no chyba troche przezadzasz, bo ja gralem na Rivie 128ZX na high i gra chodzila plynnie.

tak ze nie wiem co ty miales za grafe w tamtych czasach

 

 

ps. a widzieliscie to: http://www.ritual.com/sin2

czyzby cos je jednak dzialo z kontynuacja? choc jest to juz od dluzszego czasu

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwila moment przecież o grzechu 2 było juz wiadomo dosc dawno (jakies kilka miesięcy)

jedynka jakoś mi nie przypadła do gustu :roll:

jw. brak klimatu, debilne poziomy i nie wiem jak u was ale mnie bolały oczy jak w to grałem - bolały mnie po wielu grach na enginie quaka 2 (oprócz soldier of fortune i paru innych)

blood 2 ? wole jedynke :D hardkor był z tym dynamitem i widłami :twisted:

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...