Skocz do zawartości
ParanoiK

Piwko w Warszawie ;]

Rekomendowane odpowiedzi

nei wiem, czy mam sie czuc zaproszony, ale... :)

 

czy chodzi o klub riviera-remont??

tj klub studencki?? :)

przy warynskiego 12?? :)

 

jezeli nie, to o jaki i prosze o adres :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra :D

 

gdybym przyjechal, to jak was poznam?? :)

 

bo ja bym byl w czarnym plaszczu i z mieczem (wystawaloby troche u dolu palszcza, bo pod palszczem nsoze ;p ), bo jade sie z kumplem polac troche za chwilke i bym prosto od niego pojechal :)

 

I była taka fajna panienka za ladą ;]

tymbardziej bede ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto idzie na jabola? Forumowicze z Zabrza skrzyknijmy sie gdzies w parku :lol: ;)

Metal: Jak bedziemy dalej heinekeny pili to zbankrutujemy ;]]] Mowilem zebys tyle nie pil to bys juz zalmana mial :D lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto idzie na jabola? Forumowicze z Zabrza skrzyknijmy sie gdzies w parku :lol: ;) 

Metal: Jak bedziemy dalej heinekeny pili to zbankrutujemy ;]]] Mowilem zebys tyle nie pil to bys juz zalmana mial :D lol

Dołączona grafika eeeh wiem nie jestem zbyt ekonomiczny Dołączona grafikaDołączona grafika ale staniały heinekeny bo są po 3.99 zeta Dołączona grafika

 

paranoik: dzięki, nie skorzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ten w remoncie przy stacji politechnika :wink:

Eeee, bede okazyjnie na politechnice, ale prawdopodobnie dopiero we wtorek, wiec sie nie zalapie :? Moze nastepnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto idzie na jabola? Forumowicze z Zabrza skrzyknijmy sie gdzies w parku :lol: ;)  

Metal: Jak bedziemy dalej heinekeny pili to zbankrutujemy ;]]] Mowilem zebys tyle nie pil to bys juz zalmana mial :D lol

Dołączona grafika eeeh wiem nie jestem zbyt ekonomiczny Dołączona grafikaDołączona grafika ale staniały heinekeny bo są po 3.99 zeta Dołączona grafika

 

paranoik: dzięki, nie skorzystam

Mnie swego czasu asz serce w gardle stanęło gdy wyłozylem te 4 blachy na heinejena, coś nie smaczny był, patrze na etykiete a tu: MADE IN POLAND by Żywiec S.A. Od tej pory heinekena nie pijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto idzie na jabola? Forumowicze z Zabrza skrzyknijmy sie gdzies w parku :lol: ;)  

Metal: Jak bedziemy dalej heinekeny pili to zbankrutujemy ;]]] Mowilem zebys tyle nie pil to bys juz zalmana mial :D lol

Dołączona grafika eeeh wiem nie jestem zbyt ekonomiczny Dołączona grafikaDołączona grafika ale staniały heinekeny bo są po 3.99 zeta Dołączona grafika

 

paranoik: dzięki, nie skorzystam

Mnie swego czasu asz serce w gardle stanęło gdy wyłozylem te 4 blachy na heinejena, coś nie smaczny był, patrze na etykiete a tu: MADE IN POLAND by Żywiec S.A. Od tej pory heinekena nie pijam

po kopie z glana w butelkę po heinekenie nie byłem w statnie zydenfikować etykietki Dołączona grafikaDołączona grafika ale piwko było dobre Dołączona grafika a teraz looknołem na heinekena [pushka] który stoi na biurku i tam pishe żywiec coś, to już wiem czemu takie dziwne to piwko Dołączona grafikaDołączona grafika ale ja wole z butelki bo z pushek to każde dlamnie jakieś takie dziwne jest Dołączona grafika heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze jest :> :> :> dobrze jest :> :> :> teraz wawa, to moze next time katowice :) a tam z Wodzislawia Sl. jest 30 min samochodem (160 na liczniku :) ). Tylko, zeby nie bylo numeru, ze jak zdam do wawy na studia, to wtedy imprezki integracyjne beda w Katowicach :].

 

Pozdrawiam i wypijcie moje zdrowie...

 

Ekhm... zaspiewam:

 

(...) Pijemy za lepszy... Tweak :> za kazdy... post, ktory zyje w nas... (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie idzcie bo was zbanuja:) hehehe

a moze jakis mod z wrocka takie cos zaproponuje co?

jakos nie znam moda z wrocka, ale mozna by bylo spotkac sie w piwnym gronie.

 

Mysle ze piwo po 3,5 byloby pierwszym powodem wyboru knajpy.

 

Wroblewskiego, tak jest tanie piwo.

 

Termin - mysle ze 2.01.2004 okolo 19, bo potem robi sie tloczno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he za późno, następnym razem piszcie kilka dni wcześniej to może przyde

Tobie to nawet bezalkoholowego nie sprzedadza ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...