Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

qqrydza- trailer napewno widziałem tylko nei pamiętam go a ściągać mi sie go nei chce, jak byś powiedział co w nim jest to pewnie wyklarowało by mi sie to :D

 

FrIkO- oczywiście, że widziałem ALE Crysis- czy to nei jest robione na dx10 ? ;) do tego super są tylko screeny, ten dotąd jedyny trailer poza twarzami i chmurami nie pokazuje nic specjalnego, UT2007 to inna sprawa rzeczywiście silnik ten wymiata totalnie lecz co tu dużo pisać tworzyło go chyab ze 100 osób głównie z myślą o odsprzedawaniu licencji innym developerom więc to trochęinna sprawa. Fakt faktem jest on bardziej zaawansowany niż x-ray

 

a i małe info dziś miał ukazać sie materiał nowy na temat gry i byćmoże nowe screeny. materiał jest póki co po rosyjsku niedługo tłumaczenie na ang i dopiero potem na pl -jeżeli będzie gotowe dam linka, niestety screenów zadnych nei ma

 

w piątek/sobotę będą targi w rosji i tam ma być pokazany nowy trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Dajcie spokoj panowie to tylko grafika ( wiem wiem wazna jest ale bez przesadzania)

Ja licze na grywalność, tryp RPG czyli rozwijanie postaci i polowanie żeby jeść oraz picie wódki żeby nieprzepromieniować. Grafika owszem ważna ale to co pokazała beta mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok jest jużang wersja raportu (część) i z najważniejszych rzeczy:

-kwestia grafiki; podobno niesamowita (czemu się nie dziwię;)) silnik DX9.0c czyli z SM3.0

-kwestia błędów (czyli powodu dlaczego przesuwana jest wiecznie premiera gry ponoć); podczas grania nie zawsze cienie działały prawidłowo, kompas czasami wskazywał złe położenie, gra zawiesiła się 3-4 razy.

 

reszta niebawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ok jest jużang wersja raportu (część) i z najważniejszych rzeczy:

-kwestia grafiki; podobno niesamowita (czemu się nie dziwię;)) silnik DX9.0c czyli z SM3.0

-kwestia błędów (czyli powodu dlaczego przesuwana jest wiecznie premiera gry ponoć); podczas grania nie zawsze cienie działały prawidłowo, kompas czasami wskazywał złe położenie, gra zawiesiła się 3-4 razy.

 

reszta niebawem

Po mojemu to nie sa bledy,ktore zajelyby tworcom czasu do roku 2007 :mur: Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to nie sa bledy,ktore zajelyby tworcom czasu do roku 2007 :mur:

Jeżeli mają dobrze udokumentowany kod źródłowy to powinni sobie poradzić. Przy takim dużym projekcie znalezienie błędu w kodzie w takich przypadkach jest bardzoo ciężkie.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gowno mi ten raport powiedzial , to samo co 2 lata temu preview na jakiejs stronie , gra nie jest dokonczona , wymaga balansu i optymalizacji

grafika jest super i bla bla bla bla , to samo mozna bylo przeczytac wieki temu , zamiast tego raportu dali by jakies demo albo gameplay frapsem

a nie pisza ciagle to samo , a najlepsze jest to ze na wszystko odpowiadaja wymijajaco , juz widze jak to wyjdzie w q1 2007

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no fakt, trochę przeginają pałę.

Może się mylę, ale jeszcze nie słyszałem żeby jakaś gra robiła taki bigos na rynku. Wyjdzie nie wyjdzie, żeby się czegoś dowiedzieć to trzeba armię zbawienia do nich wysyłać, albo oddział delta force z THQ. No normalnie chłopaki chyba za bardzo zostali napromieniowani podczas swojego pobytu w Czarnobylu i się grą po prostu przejedli :(

Niech się ten cały Oleg, czy jak mu tam, wypowie co i jak i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gowno mi ten raport powiedzial , to samo co 2 lata temu preview na jakiejs stronie , gra nie jest dokonczona , wymaga balansu i optymalizacji

grafika jest super i bla bla bla bla , to samo mozna bylo przeczytac wieki temu , zamiast tego raportu dali by jakies demo albo gameplay frapsem

a nie pisza ciagle to samo , a najlepsze jest to ze na wszystko odpowiadaja wymijajaco , juz widze jak to wyjdzie w q1 2007

z tym się zgodzę. materiał jest bardzo średni i na dobrą sprawe nie wnosi nic owego a szkoda bo okazjęmieli testować ludzie z jednej ze stron fanowskich o grze czyli osoby, które teoretycznie powinny dokładnei wiedzieć na co patrzeć i napisać 10 stron o tym co widzieli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnej chwili Stalker jest na takim samym poziomie dopracowania jak Boiling Point na premierze. Ci co grali w BP to znają plusy i minusy tej gierki którą zrobili ci sami ludzie co robią Stalkera.

Co łączy Boiling Pointa i Stalkera na chwilę obecną:

+ przepiękna grafika

+ rozległe tereny i ilość zadań

- potworne problemy z zacinkami, zwisami itd

- problemy z cieniami (samochody, ludzie)

Z tego co widać to programiści nie uczą się na błędach i idą tą samą drogą co w przypadku Boiling Pointa. Gdyby teraz wydali Stalkera to wyglądał by jak BP, dlatego też premierę przestawili na 2007 rok :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to h** im w oko, ja glupi myslalem ze se pogram w tym roku. Niepotrzebnie sie znowu napalilem. Duke Nukem 4ever wymiata i tak i kosi tego stalkera.

 

kolejny ambitny post - ja myślałem że forum już niżej upaść nie może, a jednak sie myliłem

przecież było juz 1000 razy mówione - premiera przeniosiona na 2007 - to juz naprawdę stare info...

 

strasznie lipny ten raport

już nawet screenów nie chcą dać na czas :/

mam nadzieje, że ten nowy trailer rozwieje wszelkie wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pain.exe ojejejejej no poniosly mnie emocje (wygwiazdkowalem przeciez zeby nie przeginac wiem ze zucanie miesem nie jest na miejscu) bo czekalem na ta gre, dobrze ze ty nie upadles i sie wznosisz ponad to wszystko i jestes jak ten bialy golabek ktory ma galazke oliwna w dziobku - wez zluzuj bo w kazdym watku moralizujesz (i jestes stronniczy)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FrIkO, @LPKorn3324

BP ma średnią grafę? Stalker o wiele lepszą?

Sądząc po Waszych grafach to z pewnością graliście na full detalach i możecie mówić, że grafa jest na średnim albo o wiele niższym poziomie co Stalker.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

W ostatnim screenie możecie zobaczyć ile FPSów ma gra na full detalach na takim sprzęcie jak mam ja.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=91

 

Ten dzień musiał kiedyś nadejść :D Dziś (przynajmniej w chwili gdy piszę te słowa) rozpoczęłą się impreza Gameland Award, która równocześnie jest oficjalnym początkiem kampani reklamowej S.T.A.L.K.E.R.a ! Całość rozpoczął występ metalowej formacji Firelake, w której gra nie kto inny jak Oleg Jaworski, która to współtworzy oficjalny soundtrack gry. W tym samym czasie prezentowano publiczności nowy trailer. Cały zapis możecie obejrzeć dzięki SOKOL'owi, video trwa 4 min 10 sek, waży 62 MB. Dodam tylko, że jest to nagranie kamerą więc raczej słabsza jakość.

 

Plik/File:

http://stalker.funday.pl/film/STALKER_GLA_VIDEO_BY_SOKOL.zip

bądź z Oblivion-Lost.com

http://stalker.myexp.de/en/index.php?site=...nt2.php&id=2014

 

Wątek na forum: http://stalker.pl/forum/viewtopic.php?t=257

i w ramach wyjaśnienia

[1] kampania reklamowa to z założenia początek półrocznego odliczania do wydania gry przynajmniej tak twierdził dotąd wydawca THQ

[2] jeżeli chcecie zobaczyć co oferuje nowy trailer to niestety jakość jest za słaba i prawdę mówiąc mało tam widać mimo wszystko jeżeli ktoś chce ściągnąć to polecam, dziś albo jutro pojawi się ten sam trailer ale już w normalnej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj w betę 2215. To co daje kopa to tekstury. No i klimat, aż czuć promieniowanie ;). O reszcie się nie wypowiadam, bo to beta i była mowa, że 50% z rzeczy które mają być zaimpletowane w ostatecznej wersji gry, po prostu tam nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co jeszcze nie widzieli a muszą zobaczyć te video dzisiaj :D - uaktualniłem newsa o 2 wersję video tzn polecam to w średniej jakości (20 MB), zdecydowanie najlepsza i najrozsądniejsza wagowo wersja na chwilę obecną

http://stalker.funday.pl/news.php?readmore=91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...