Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny DNF jak można tak graczy robić w chu... po co te wszystkie filmiki obiecanki itp. Jeśli ta gra nie wyjdzie do wakacji 2006 to może sie okazać, że w 2007 będzie porażką na miarę Doom 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wogóle nie jestem zdziwiony.

 

Stalkerowi nie grozi zostanie porażką na miarę Doom3, ponieważ ta gra... nigdy nie wyjdzie :lol:

Co jakiś czas będą się pojawiały filmiki, bety i inne pie.....ły, a co niektórzy naiwni gracze będą święcie przekonani, że Stalker lada moment sie pojawi i będzie mega hitem :D :D

 

po prostu zapalmy świeczkę nad śp: stalkerem (*)

Edytowane przez Buck Tuddrussel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palcie sobie swieczki, nawet grob mozecie zrobic :) jestem swiecie przekonany ze stalker i tak wyjdzie. projekt jest za duzy i zbyt bliski ukonczenia zeby go teraz porzucic. a to czy bedzie hitem itp mnie nie obchodzi bo w ta gre i tak zagram :) czekam na nia od paru lat i bede czekal nadal ;) pozdrawiam

ps. nie traccie nadzieji. a poza tym zeby stalker okazal sie klapa na miare doom 3 to musial by wyjsc za dobre 2 lata kiedy taki ogromny swiat jaki bedzie w stalkerze bedzie na porzadku dziennym w gierkach. pomijajac juz inne cechy stalkera typu "otoczenie" zyjace wlasnym zyciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogromny swiat jaki bedzie w stalkerze bedzie na porzadku dziennym w gierkach. pomijajac juz inne cechy stalkera typu "otoczenie" zyjace wlasnym zyciem

tylko ile z tego zostanie :huh:

 

btw jak by wyszedl z rok temu to ty byla najlepsza gra mulit, cos na miare bf2 dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Buahaha,a mowili,ze co by nie bylo to wyjdzie w 2006 obojetnie ile by nie bylo zrobione tej gry.Czemu wobec tego nie do3maja tego co mowia? Ja bym tak wolal zdecydowanie.Zreszta wole zobaczc produkt w takim stanie jakim jest i zrobiony na czas niz "lepszy" opozniony,bo z reguly ten "lepszy" jest tak jak napisalem - w cudzyslowiu,wiec prosze,nie gadajcie bzdur,ze lepiej niech zrobia dopracowany blablabla bo to juz jest meczace.Zrozumcie poraz ostatni ludziska drodzy,ze przenoszenie premier nie wychodzi grom na dobre bo i tak ich nie poprawia i tak.Far Cry jest przykladem,co to jest dobra i nie przeniesiona gra.Powtarzam - kazda przeniesiona gra jest i bedzie kleska.Mega,ale to mega i jedyny wyjatek to HL2.Mam jednak nadzieje,ze tworcy przyjda po rozum do glowy i zrobia tak jak mowili,czyli obojetnie w jakim bedzie stanie - wydadza gre w roku 2006 , i ttzymajcie lepiej za to kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clarifying rumours on S.T.A.L.K.E.R. - 30/01/2006

 

 

To clarify the concerns of some fans regarding S.T.A.L.K.E.R.-related rumours to have appeared recently on the net, GSC Game World believes it necessary to explain the following:

The project is on the stage of beta approval and is being actively developed in close cooperation with the publisher.

The team has undergone certain reductions, particularly in the art section, due to all the graphics-related works being almost complete (out of 40 people 5 were dismissed). None of the leads, programmers and moreover, testers may not be reduced at any time.

Regarding the technology leak, none of the designers gone has the rights to the game’s engine (all the S.T.A.L.K.E.R. technologies, including the X-Ray engine and S.T.A.L.K.E.R.-2 engine belong to the company). Even if the current or next-generation engine would appear on the net, their legal use is impossible. GSC does not intend to sell its technologies in the nearest time, so as does not intend to postpone the release of S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl due to rumours of that kind.

 

http://www.stalker-game.com/index_eng.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że to najpewniej TQ jest tutaj ty frajerem jaki rozdaje karty. Zauważcie ze zawsze jak było zebranie zarządu THQ dotyczące finansów to zawsze stalker byl przekładany i zawsze tłumaczono to tak jak i tym razem za niskimi wynikami sprzedaży inych gier. Mimo wszystko tym razem przeszli samych siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty musisz przyjac do wiadomosc, ze skoro hydro tak twierdzi, to tak jest i juz [;

ja tam nie patrze kiedy stalker wyjdzie, ale za to mam nadzieje, ze to bedzie dobra gra, i naprawde w [gluteus maximus] mam ile jeszcze beda ta gre przekladac, wazne zeby wyszla ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta a w 2007 sie obudza i stwierdza ze engine (grafika) nie odpowiada standardom, i przeloza na koniec 2007, zeby dodac "poprawki" a pozniej to juz czysty DNF, do 2007 roku to mozna by sklecic od podstaw nowa gre, bazujac na ktoryms z aktualnych silnikow, a nie dodawac "poprawki" ...

Edytowane przez emes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, polecieli chłopaki z zielonej Ukrainy z motyką na Słońce. Tak to jest jak się chce być najlepszym na Świecie z kulą u nogi w postaci niskiej samooceny po ZSRR-owskiej i chęci dowartościowania się :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest już mowa o nowym silniku dla stalker2.

Na tiscali w news'ie o przełożeniu stalker'a jest pliczek do pobrania z rzekomej konferencji trwający ponad godzinę. Nie chciało mi się już tego słuchać i wyszukiwać wzmianki o tej grze o godzinie 03:00. Może to tylko mistyfikacja bo jeśli nie i wydawca fucktycznie ma plany wydać ją w 2007 to albo są bardzo pewni, że stalker trzyma tak wysoki poziom i inne gry nie są w stanie jej zagrozić albo sam już nie wiem(nie będę tu snuł domysłów) albo najzwyczajniej w świecie walą nas w rogi.

Jeśli wydawca pogrywa z twórcami stalker'a to Oleg powinien się troszkę podkórwić i wypuścić wszystko do sieci. Zresztą po co zapewniać na oficjalnych stronkach o ukończeniu gry a za chwilę informować o przesunięciu jej na 2007. Nikt niestety nie siedzi u nich w głowach i nie wiadomo tak naprawdę co się tam dzieje. Jaja i tyle, przeglądając screen'y to graficznie gra zadowoliłaby nie jednego wybredniaka w takim stadium jak była pod koniec roku 2002.

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=2458&a=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

a ty musisz przyjac do wiadomosc, ze skoro hydro tak twierdzi, to tak jest i juz [;

ja tam nie patrze kiedy stalker wyjdzie, ale za to mam nadzieje, ze to bedzie dobra gra, i naprawde w [gluteus maximus] mam ile jeszcze beda ta gre przekladac, wazne zeby wyszla ;]

Nie rozumie do czego zmierzasz :angry: Wybacz,ale napewno wiekszosc sie ze mna zgodzi,zeby juz lepiej niz zrobia produkt taki jaki jest niz ciagle przekladac i zrobic z tego tytul forever,a kiedy jakims glupim cudem sie ukaze to wypuscic gniota ,a dlaczego? bo bylo przekladane,pogodz sie z tym chlopie bo mnie juz denerwujesz tymi textami :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przyjac do swojej wiadomosci, ze nie wszyscy tak mysla.

To że nie wszyscy tak myślą to chyba jasne, ale o gustach się nie dyskutuje poza tym chodził mi tu bardziej o to że gra znacznie odbiega od tego co było w zapowiedziach panów z ID.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie wszyscy tak myślą to chyba jasne, ale o gustach się nie dyskutuje poza tym chodził mi tu bardziej o to że gra znacznie odbiega od tego co było w zapowiedziach panów z ID.

o to właśnie chodzi, może D3 aż tak zły nie był, jednak z szumnych zapowiedzi ... powstała poprawna (?) gra, nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. nie traccie nadzieji. a poza tym zeby stalker okazal sie klapa na miare doom 3 to musial by wyjsc za dobre 2 lata kiedy taki ogromny swiat jaki bedzie w stalkerze bedzie na porzadku dziennym w gierkach. pomijajac juz inne cechy stalkera typu "otoczenie" zyjace wlasnym zyciem

No coz. Jak narazie Stalkerowi znacznie blizej do wyjscia za 2 lub nawet 3 lata niz do pojawienia sie w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że beta 2215 z włączoną dynamicznie zmieniającą się pogodą (szczególnie deszcz z burzą) i z ustawieniami na max czyli z rozdziałką 1280x1024, włączonym AA, Anizo x16 i SuperSample x4 normalnie ściera na proch wszystkie gierki jakie są na rynku włącznie z FEAR'em. A przecież to tylko DX8, jak będzie 9 to będzie już rzeczywisty świat. Normalnie tak się tą grafą podnieciłem, że aż mi zaparło dech w piersiach, a wierzcie mi na grafice się znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa trzeba tylko zdobyć mały pliczek :D

No dokładnie :) Ustawiasz sobie deszcz i poniżej 5.0 i pięknie się zmienia pogoda z deszczu z piorunami w piękny zachód słońca i noc. Szczególnie zachód słońca jest cudowny, jak budynki przybierają piękne pomarańczowe kolory. A w nocy jest fajny klimat :)

http://rapidshare.de/files/8224930/gamedata.xp1.html

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki LCC :) domyslam sie ze ten zalaczony plik to ten potrzebny plik do pogody. zaraz go sprawdze. a czy sa moze w necie jakies "dodatki" do tej bety stalkera typu jakies wieksze mapy albo dodane potworki z AI??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie :) Ustawiasz sobie deszcz i poniżej 5.0 i pięknie się zmienia pogoda z deszczu z piorunami w piękny zachód słońca i noc. Szczególnie zachód słońca jest cudowny, jak budynki przybierają piękne pomarańczowe kolory. A w nocy jest fajny klimat :)

http://rapidshare.de/files/8224930/gamedata.xp1.html

No trochę popłynąłeś :wink: ale jest dokładnie tak jak piszesz.

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

...jak włączyć aa i anizo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki LCC :) domyslam sie ze ten zalaczony plik to ten potrzebny plik do pogody. zaraz go sprawdze. a czy sa moze w necie jakies "dodatki" do tej bety stalkera typu jakies wieksze mapy albo dodane potworki z AI??

Nie spotkałem się z tym, ale chyba nie ma bo nie ma w niej fizyki.

Co do jakości grafiki to w pliku "user_net.ltx" tak jak już wcześniej napisałem można zmienić "r__supersample 1" na "r__supersample 4" wtedy bardzo drastycznie spadną klatki jednak realizm dostanie takiego kopa, że normalnie nie trzeba już jechać do Czarnobyla żeby poczuć ten niespotykany klimat opuszczonych blokowisk, zakładów no i samego reaktora - normalnie miasto duchów.

 

Fajnie będzie jak do orginała dograją klimatyczną muzykę, wtedy jak się będzie zapylało w nocy to podobnie jak w FEAR można będzie się zlać w majtele :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wcześniej jakoś sceptycznie byłem nastawiony do STALKERa, ale po waszych opowieściach się napaliłem na tą grę :) Jeśli rzeczywiście będzie miała taki klimat, to czekam na nią z niecierpliwością... Screeny też w miarę wyglądają, niebo, ptaki, budynki wyglądają bardzo realistycznie. Najważniejszy jest właśnie ten klimat, wtedy gra nigdy nie jest nudna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze za to pytanie nie dostaje ostrzeżenia w postaci %

otóż na kompie z podpisu beta 2215 odpala sie ale ....

mam taki problem

opisany jest w tym topicu

http://stalker.pl/forum/viewtopic.php?t=20...r=asc&start=120

pierwszy post od góry

 

z tego co mi wiadomo to tylko posiadacze radeonów 9200,9000,9000PRO mają taki problem

czy naprawde nie da się nic z tym zrobić?

może jednak komuś działa na ww radkach ? na jakich sterach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest już "r__supersample 4" i przyznam, że sprowadza na ziemię. Nie pod względem graficznym co wydajnościowym a jak ktoś już wcześniej napisał to tylko dx8.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Może ktoś wyczaruje jeszcze ciekawy config, jest tam wiele ciekawostek do edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...