Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jak by polaczyli to by kasy nie zbili a tak to maja wieksze grono odbiorcow poprzez znizenie wymagan i tak beda wersje dla slapszych kompow wyczytalem ze dla a64 swiat ma byc wiekszy, piekniejszy, ma byc lepsza AI i pare innych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob maja wecej kasy zbic - przeciez nikt nie kupi 2 wrsji tyla ta ktora bedzie mu chodzila.

Czyli koles z dx8 kupi sowja, z dx9 swoja, a z a64 swoja. - 3 sprzedane egzeplarze.

Jak by bylo wszystko razem to winik ten sam - kazy kupi ta sama - 3 sprzedane egzeplarze.

 

A koszta przez ta wzrosa, jak chca sprzedawac 3 gra zamias jednej.

Nie mowiac juz np. o zroznicowaniu klijetow - wiekszac osob ma dx9, a64 nie wiem, ale raczej nie jest to wiekszacv (mowie o usa czy cywilizowanej emuropie gdzie ludzie gry beda kupowac)

 

Pozatym to byl by zbyt podejrzany krok z strony tworcow.

 

Co znaczy ze na a64 ma byc "wiekszy"- gra bedzie dluzsza czy bedzie widac na wieksza odleglasc. Ładniejszy ? - przeciez grafa sie karta zajmuje. Al mozliwe ze bedzie lepsze, ale przeciez to samo moga zrobic przy 32bitowkach. Wykorzystanie 64 bitowych technologi moze miec wplyw glownie na fpsy, ale to tez zalezy.

 

Tak w ogole to co by intel sobie pomyslal gdyby tak faworyzowano amd (aha... na zachodzie - czyli tam gedzie jest rynek zbytu intel ma chyba wiksza czesc graczy - ale to sa juz tylko moje przypuszczenia.)

 

Nie mowie ze tworcy na pewno nie zrobia tych wersji, ale imho to by byl glupi krok z ich strony, a zystak na tym by mogli najbardzie produceci sprzetu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może kubełek zimnej wody na głowy zniecierpliwionych czekaniem na tę grę: :? :?

 

 

 

cytat z http://www.news.fpp.pl

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

S.T.A.L.K.E.R. porażką?

 

10·12·2004 - 11:13 - [FPP]MephiR

[s.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl]

 

Mamy dla Was złą wiadomość. Dziennikarzom za naszą granicą dano możliwość zagrania w jeden z najgłośniejszych tytułów ostatnich miesięcy - S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl. Myślicie "Co w tym złego?". Już odpowiadam. Stwierdzili oni, iż Produkcja naszych wschodnich sąsiadów jest co najwyżej kiepska.

 

Do listy wad, dziennikarze zaliczyli takie rzeczy jak:

 

* tragiczny interfejs

* niedokończone twarze postaci

* brak cut-scenek

* "prawie ukończony" kod gry zasiany masą bugów

 

To jeszcze nie wszystko - uznano, że S.T.A.L.K.E.R. nie posiada ani kropelki grywalności. Totalna porażka!

 

Efekty wypowiedzi dziennikarzy widać już na stronie światowego wydawcy ukraińskiej gry - THQ - gdzie data premiery zmieniła się z maja 2005, na jesień najbliższego roku. Nie radziłbym z tego powodu płakać, ponieważ lepiej dostać grę później, niż kiepską produkcję wcześniej i co chwilę ściągać kolejne patche.

 

-------------------------------------------------koniec cytatu

 

to by było na tyle przynajmniej na jakis czas :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tech demku interfejs mi sie podobal, nie wierze ze mialby byc gorszy. Rozumiem, gdy sie nie umie zrobic lub sie nie ma pomyslu na interfejs ale skoro juz powstal to po co maja zmieniac ?

Twarze postaci niedokonczone, a na screeny wklejaja z photoshopa ?

Brak cut-scenek - wogole co to za wada ?

Jakby byl ukonczony kod gry to mozna mowic, ze cos nie tak ale jak mozna wytykac grze wade, ze ma nieukonczony kod ?

Nie posiada grywalnosci, a techdemo gralem czesciej niz w niejedna gre :)

 

Wiec w te PLOTY nie wierze !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tech demku interfejs mi sie podobal, nie wierze ze mialby byc gorszy. Rozumiem, gdy sie nie umie zrobic lub sie nie ma pomyslu na interfejs ale skoro juz powstal to po co maja zmieniac ?

Twarze postaci niedokonczone, a na screeny wklejaja z photoshopa ?

Brak cut-scenek - wogole co to za wada ?

Jakby byl ukonczony kod gry to mozna mowic, ze cos nie tak ale jak mozna wytykac grze wade, ze ma nieukonczony kod ?

Nie posiada grywalnosci, a techdemo gralem czesciej niz w niejedna gre :)

 

Wiec w te PLOTY nie wierze !

na jakim techdemku?! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tech demku interfejs mi sie podobal, nie wierze ze mialby byc gorszy. Rozumiem, gdy sie nie umie zrobic lub sie nie ma pomyslu na interfejs ale skoro juz powstal to po co maja zmieniac ?

Twarze postaci niedokonczone, a na screeny wklejaja z photoshopa ?

Brak cut-scenek - wogole co to za wada ?

Jakby byl ukonczony kod gry to mozna mowic, ze cos nie tak ale jak mozna wytykac grze wade, ze ma nieukonczony kod ?

Nie posiada grywalnosci, a techdemo gralem czesciej niz w niejedna gre :)

 

Wiec w te PLOTY nie wierze !

na jakim techdemku?! 8O

Ostatni rok byles na marsie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie filmiki były kul to co oni chrzanią - twarze nie dokonczone :lol:

to moze wydadzą gre z brakujacymi texturami ?? hohoh

grałem w alphe i powiem ze fajniej sie grało niz w dooma 3 :D

taki fajny movement realistyczny był...

poza tym news.fpp.pl to gooofniany serwis wiec skad oni biorą te info to ja nie wiem jakis denne zrodłą mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mysle ze jest to celowy zabieg naszych sprytnych sasiadow. Gra STALKER zrobila juz sporo szumu i pokladane sa w niej spore nadzieje. To jest ogromne obciazenie dla autorow. Zobaczcie na przykladzie Doom3, gra byla mocno rozreklamowana ale jak sie pojawila to spotkala sie z wielka fala krytyki, poniewaz czesc graczy spodziewala sie cudow a tu sie okazala ze Doom 3 jest "tylko" bardzo dobry.

Zauwazcie tez sytuacje z Far Cry. Nagle pojawia sie gra, o ktorej nie bylo wiele wiadomo i gracze sa mile zaskoczeni bo dostali nagle kolorowa grafike ze spora dawka efektow graficznych i slicznymi teksturami, to nic ze bez klimatu, ale czy ktos ten klimat wczesniej zapowiadal? Nie! Czyli nie ma problemu.

 

Byc moze teraz autorzy STALKERA stwierdzili ze przesadne reklamowanie gry i przechwalki nie wyjda im na dobre. Pisze to dla tego ze trudno mi jest uwierzyc w ta krytyke pod adresem STALKERA.

 

Lepiej byc nastawionym na cos kiepskiego i mile sie rozczarowac, niz czekac na fenomen i potem szukac dziury w calym. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znana juz jest data premiery tej gry ???

Jakiśczas temu czytałem że wiosna 2005 ,z tego co widać na screenach gra

już prawie gotowa ,ponad rok temu odpalałem AlphaDemo na Radku 9600Pro

wszystko w 1024x768 chodziło miodzio ,a detali było tyle samo co w HL-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy  znana juz jest  data  premiery tej  gry  ???

Jakiśczas temu  czytałem  że  wiosna  2005  ,z tego co widać  na  screenach  gra

już  prawie  gotowa  ,ponad  rok temu  odpalałem  AlphaDemo  na  Radku 9600Pro

wszystko w  1024x768  chodziło  miodzio  ,a detali  było tyle samo co  w  HL-2

1209914[/snapback]

wyobraź sobie że ja to opalałem na 4mx i wszystko hulało :blink:

niech sie nie spieszą, wole dobry produkt niż takiego dooma3 albo hl2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby byly jeszcze jakies nowe info to moze bysmy cos tutaj pisali.

Narazie pokazuja same screeny, ktore sie powtarzaja.

W alphe gralem z rok temu i wtedy szczeny szukalem pod stolikiem.

Teraz po HL2 i DIII juz takiego wrazenia nie robi i bedzie musial sie STALKER pokazac z innych stron niz tylko ciekawa grafa i lokacje.

 

A odp. na swoj problem znajdziesz w tym watku.

Masz fajna szukajke, ktora przeszukuje nawet temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie sciagnalem alphe stalkera i mam drobny problem.... gra uruchamia sie bez obrazu tzn. moge chodzic, strzelac, slysze tylko odglosy a na ekranie wlacza sie jakis "power management" monitora.... jesli wiecie co z tym zrobic to piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...