Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

"STALKER z NV40

Niedawno słyszeliśmy, że wraz z premierą NV40 gracze w boxie razem z nią znajdą wyczekiwanego Dooma 3. Teraz z obozu NVIDII dochodzą kolejne wieści, lecz tym razem chodzi o inny tytuł. Z kartą dostępna ma być strzelanina fpp S.T.A.L.K.E.R, która dzięki rewelacyjnemu engineowi wyświetlać ma średnio aż 3 milliony polygonów na klatkę. Do tego oczywiście będzie dedykowana GeForce FX i nowej NV40. Tak więc czy dostaniemy z kartą aż dwie gry ? Karty FX zawodzą jeśli chodzi o wydajność DX9, ale NVIDIA dba by gracze dostali jak najlepsze tytuły zoptymalizowane pod swoje karty. Zapewne jednak każdy gracz wolał by, aby walka toczyła się wyłącznie na polu hardware i gry były zawierały specyficzne optymalizacje nie tylko pod układy jednej firmy. " news powered by FrazPC.pl

Dobre czego oni jeszcze nie dadzą do tego nv40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"STALKER z NV40

Niedawno słyszeliśmy, że wraz z premierą NV40 gracze w boxie razem z nią znajdą wyczekiwanego Dooma 3. Teraz z obozu NVIDII dochodzą kolejne wieści, lecz tym razem chodzi o inny tytuł. Z kartą dostępna ma być strzelanina fpp S.T.A.L.K.E.R, która dzięki rewelacyjnemu engineowi wyświetlać ma średnio aż 3 milliony polygonów na klatkę. Do tego oczywiście będzie dedykowana GeForce FX i nowej NV40. Tak więc czy dostaniemy z kartą aż dwie gry ? Karty FX zawodzą jeśli chodzi o wydajność DX9, ale NVIDIA dba by gracze dostali jak najlepsze tytuły zoptymalizowane pod swoje karty. Zapewne jednak każdy gracz wolał by, aby walka toczyła się wyłącznie na polu hardware i gry były zawierały specyficzne optymalizacje nie tylko pod układy jednej firmy. " news powered by FrazPC.pl

Dobre czego oni jeszcze nie dadzą do tego nv40

Tylko zeby samej nv40 nie zapomnieli wlozyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - pojawily sie nowe trailery !

http://www.gamershell.com/news_BSTALKERBMovies.shtml

 

ja juz zaciagam !

ten 100MB to wycieczka autobusowa do czarnobyla :lol: :lol: :lol: Ale się uśmiałem, ekstra jest tłumaczka a ten "trailer" ogólnie wymiata :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - pojawily sie nowe trailery !

http://www.gamershell.com/news_BSTALKERBMovies.shtml

 

ja juz zaciagam !

ten 100MB to wycieczka autobusowa do czarnobyla :lol: :lol: :lol: Ale się uśmiałem, ekstra jest tłumaczka a ten "trailer" ogólnie wymiata :D :wink:

buhahhahaha - no fakt - !

wypass ten "trailer"

 

ta tlumaczka ehhh...

...a poza tym to przytulnie tam mają -

 

BIG ROTFL

 

...i plóm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

wkurzaja mnie te zombiaki i ci z gnatami ;) fajny jest ten terenik do okola duzo miejsca na rozrube tylko przydal by sie jakis samochod czy cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja tez zagralem, co do szybkosci to super gralem w 1280x1024 6xFSAA 16 Anizo i najmniej co fidzialem na frapsie do 40 ale to byla chwila calycz asa przedzial miedzy 60 a 100 (mialem wlaczone v-sync wiec pewnie bylo by ponad 100 :) )

 

ale ktos tu cos mowil o fizyce, przeciez tu nie ma zadnej fizyki pizgam z obrotowki w okna, jakies super wytdzymale nic sie nie bije, wale w drewniane szkrzynki tez stoja nieruchome, nie no panowie ....

 

ale zapowiada sie chicior, moze jestem spozniony bo o grze wiedzialem juz dawno ale dopiero teraz dorwalem alphe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mozna w koncu dopasc jakies demko stalkera czy nie? nie pytam o alphe choci chcial bym ale o demko:))? jesli tak to zapodajcie mi linki jakies jesli mozna .. !!

nie ma jeszcze !

a jak bedzie to bedzie głośno - nie boj sie nie przegapisz tego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne...... Ta gra jakoś bardziej mnie pociąga niż te wszystkie kosmiczne doomy i half-life'y. Grafika na lepszą od Far Cry'a nie wygląda, także może i sobie pogram. Nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no giera wymiata, grafika przypomina Halfa2, klimatem tez. kurcze nie wiem na jakim sprzecie bylo to puszczane ale ja tam widze niezla frame :( na tych nowych filmikach co podales Kucyk, ale ta grafika w tych nowych grach wymiata, coraz bardziej zbliza mnie do kupna nowego GPU tylko sie zastanawiam X800Pro VIVO @ XT (dodatkowe potoki+podkrecenie) czy 6800GT, domyslam sie ze tylko na takich kartach bedzie mozna pograc w nowe tytuly Doom3/Half2/Stalker w 1600x1200+4FSAA+8Anizo (albo 1280x1024+6FSAA+16Anizo) i wszystkie detale na maxa.... no ale coz takie czasy, (juz mialem przedsmak w Far Cry'u przeszedlem ta gre w 1024x768 4xFSAA 8xAnizo i moj radek 9700@380/660 czasami dostawal takiej zadyszki ze na frapsie widzialem 15 FPS 8O 8O - czas zmiany nastapil :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie, niechce pisać głupot, ale twórcy zapewniają na stronce że to cudo ruszy nawet na voodoo2 i da sie pograć;]

a rozsądną kartą jest 2mx. więc da sie pograć;]

 

ale wiadomo , powłączamy wszystkie bajerki i nawet radzio 9700 sie zdyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Na moim sprzecie ta gra chodzi po 50-100 fps czasami.

I wyglada imponujaco. Wiec nawet jesli beda wodotryski, ktore powala R9800 to sie nie martwie bo wlacze sobie taka grafe jaka dzisiaj ma techdemko i bede sie cieszyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Na moim sprzecie ta gra chodzi po 50-100 fps czasami.

I wyglada imponujaco. Wiec nawet jesli beda wodotryski, ktore powala R9800 to sie nie martwie bo wlacze sobie taka grafe jaka dzisiaj ma techdemko i bede sie cieszyl.

Skąd masz techdemko? Też bym spróbował............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no giera wymiata, grafika przypomina Halfa2, klimatem tez. kurcze nie wiem na jakim sprzecie bylo to puszczane ale ja tam widze niezla frame :( na tych nowych filmikach co podales Kucyk, ale ta grafika w tych nowych grach wymiata, coraz bardziej zbliza mnie do kupna nowego GPU tylko sie zastanawiam X800Pro VIVO @ XT (dodatkowe potoki+podkrecenie) czy 6800GT, domyslam sie ze tylko na takich kartach bedzie mozna pograc w nowe tytuly Doom3/Half2/Stalker w 1600x1200+4FSAA+8Anizo (albo 1280x1024+6FSAA+16Anizo) i wszystkie detale na maxa.... no ale coz takie czasy, (juz mialem przedsmak w Far Cry'u przeszedlem ta gre w 1024x768 4xFSAA 8xAnizo i moj radek 9700@380/660 czasami dostawal takiej zadyszki ze na frapsie widzialem 15 FPS 8O  8O - czas zmiany nastapil   :twisted:

:lol:

 

Kolego , nie rozśmieszaj mnie! Nie ma co , sprzęt masz tak słaby , że najlepiej wymień cały!

Widze , że następny który musi mieć wszystko na maxa i chyba bardziej zależy ci na grafice niż na grach (gameplay , miód , żywotność).

Może się czepiam , ale nie bardzo rozumiem takich jak ty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no giera wymiata, grafika przypomina Halfa2, klimatem tez. kurcze nie wiem na jakim sprzecie bylo to puszczane ale ja tam widze niezla frame :( na tych nowych filmikach co podales Kucyk, ale ta grafika w tych nowych grach wymiata, coraz bardziej zbliza mnie do kupna nowego GPU tylko sie zastanawiam X800Pro VIVO @ XT (dodatkowe potoki+podkrecenie) czy 6800GT, domyslam sie ze tylko na takich kartach bedzie mozna pograc w nowe tytuly Doom3/Half2/Stalker w 1600x1200+4FSAA+8Anizo (albo 1280x1024+6FSAA+16Anizo) i wszystkie detale na maxa.... no ale coz takie czasy, (juz mialem przedsmak w Far Cry'u przeszedlem ta gre w 1024x768 4xFSAA 8xAnizo i moj radek 9700@380/660 czasami dostawal takiej zadyszki ze na frapsie widzialem 15 FPS 8O  8O - czas zmiany nastapil   :twisted:

:lol:

 

Kolego , nie rozśmieszaj mnie! Nie ma co , sprzęt masz tak słaby , że najlepiej wymień cały!

Widze , że następny który musi mieć wszystko na maxa i chyba bardziej zależy ci na grafice niż na grach (gameplay , miód , żywotność).

Może się czepiam , ale nie bardzo rozumiem takich jak ty :D

Własnie!! Też sie nie czepiam ale 1600X1200 4xAA i 16Anizo to już przesadne wymagania macie.. Kiedyś sie grało 640X480 na Voodoo1 w Quake i był super wypas. Grunt żeby gierka była grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...