Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego , nie rozśmieszaj mnie! Nie ma co , sprzęt masz tak słaby , że najlepiej wymień cały!

Widze , że następny który musi mieć wszystko na maxa i chyba bardziej zależy ci na grafice niż na grach (gameplay , miód , żywotność).

Może się czepiam , ale nie bardzo rozumiem takich jak ty :D

wiesz sprzetu moze nie mam slabego, ale Pc to moje hobby, i prawda jest taka ze wydaje na niego troche kasy, ale to chyba moja sprawa nie.... ktos wali kasiore w samochod ktos inny w ciuchy ktos lubi nurkowac to kupuje sobie wypasiony sprzet, ktos jest zapalonym narciarzem to co sezon ma nowy kombinezon narty i wiazania i tak mogl bym wymieniac i wymieniac, ja laduje kase w kompy i tyle a jak mnie stac to co mam z tym zrobic, kupilem sobie duzy monitor wlasnie zeby grac w najwyzszych rozdzielczosciach a nie 1024, niestety do takiego grania moja karta juz nie wystarcza, zreszta kupilem ja rok temu wiec raz w roku przy oszczedzaniu stac mnie na kupno nowej karty czy procka czy czegos tam, teraz padlo na grafe, zreszta nie wiem czemu sie tlumacze, stac mnie i to lubie to kupuje nie stac to nie kupuje, wszystko na temat

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T800->

Czepiasz się, komentarz conajmniej zbędny - to że staramy się wyciskać max z naszego sprzętu to oprócz satysfakcji chcemy mieć też efekty przekładające się na działanie poszczególnych aplikacji,po co producenci gier tak je robią, że mają coraz większe wymagania i wyglądają coraz lepiej :D Po co mamy zachwycać się grafą jak możemy pograć w FarCry na Radku 9200 bez FSAA i efektów - przyjemność z grania będzie wymierna jak gra na np. 9600 Pro :D

adi_k-> w zasadzie to samo co do T800 :wink:

 

100% racji Jordi23 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolego , nie rozśmieszaj mnie! Nie ma co , sprzęt masz tak słaby , że najlepiej wymień cały!

Widze , że następny który musi mieć wszystko na maxa i chyba bardziej zależy ci na grafice niż na grach (gameplay , miód , żywotność).

Może się czepiam , ale nie bardzo rozumiem takich jak ty :D

wiesz sprzetu moze nie mam slabego, ale Pc to moje hobby, i prawda jest taka ze wydaje na niego troche kasy, ale to chyba moja sprawa nie.... ktos wali kasiore w samochod ktos inny w ciuchy ktos lubi nurkowac to kupuje sobie wypasiony sprzet, ktos jest zapalonym narciarzem to co sezon ma nowy kombinezon narty i wiazania i tak mogl bym wymieniac i wymieniac, ja laduje kase w kompy i tyle a jak mnie stac to co mam z tym zrobic, kupilem sobie duzy monitor wlasnie zeby grac w najwyzszych rozdzielczosciach a nie 1024, niestety do takiego grania moja karta juz nie wystarcza, zreszta kupilem ja rok temu wiec raz w roku przy oszczedzaniu stac mnie na kupno nowej karty czy procka czy czegos tam, teraz padlo na grafe, zreszta nie wiem czemu sie tlumacze, stac mnie i to lubie to kupuje nie stac to nie kupuje, wszystko na temat

pozdrawiam

Mówisz masz.

 

Co do filmików to wiem jedno , to nie może się nie udać! Otwarte przestrzenie rozwalają ,przeciwnicy, klimat i dźwięki również.

Tylko na filmiku to strasznie chaczy , oby nie wymagało kompa potwora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T800->

Czepiasz się, komentarz conajmniej zbędny - to że staramy się wyciskać max z naszego sprzętu to oprócz satysfakcji chcemy mieć też efekty przekładające się na działanie poszczególnych aplikacji,po co producenci gier tak je robią, że mają coraz większe wymagania i wyglądają coraz lepiej :D Po co mamy zachwycać się grafą jak możemy pograć w FarCry na Radku 9200 bez FSAA i efektów - przyjemność z grania będzie wymierna jak gra na np. 9600 Pro  :D 

adi_k-> w zasadzie to samo co do T800  :wink: 

 

100% racji Jordi23 !!!

Tez lubie wydawać kase na nowości i grać na mocnym sprzęcie w wysokich rozdziałach ale bez przesady, niedługo niektórzy wyznacza tutaj standard 1600X1200 4XAA i 16Anizo. Mam R9800Pro, P4 2.4 i 1Gb Ramu to mam zmienic na X800Xt albo Gf6800GT,U bo w farCry jest 80% przyrostu mocy?? I wszyscy strasza ze w Doomie i Halfie moze byc cienko??? Moze i jestem maniakiem ale nie pogielo mnie jeszcze az tak!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

T800->

Czepiasz się, komentarz conajmniej zbędny - to że staramy się wyciskać max z naszego sprzętu to oprócz satysfakcji chcemy mieć też efekty przekładające się na działanie poszczególnych aplikacji,po co producenci gier tak je robią, że mają coraz większe wymagania i wyglądają coraz lepiej :D Po co mamy zachwycać się grafą jak możemy pograć w FarCry na Radku 9200 bez FSAA i efektów - przyjemność z grania będzie wymierna jak gra na np. 9600 Pro  :D 

adi_k-> w zasadzie to samo co do T800  :wink: 

 

100% racji Jordi23 !!!

Tez lubie wydawać kase na nowości i grać na mocnym sprzęcie w wysokich rozdziałach ale bez przesady, niedługo niektórzy wyznacza tutaj standard 1600X1200 4XAA i 16Anizo. Mam R9800Pro, P4 2.4 i 1Gb Ramu to mam zmienic na X800Xt albo Gf6800GT,U bo w farCry jest 80% przyrostu mocy?? I wszyscy strasza ze w Doomie i Halfie moze byc cienko??? Moze i jestem maniakiem ale nie pogielo mnie jeszcze az tak!!!

Aqrat na tym sprzecie nic ci nei przytnie w zadnej grze i nie mow ze ci FC skacze bo nie uwierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T800->

Czepiasz się, komentarz conajmniej zbędny - to że staramy się wyciskać max z naszego sprzętu to oprócz satysfakcji chcemy mieć też efekty przekładające się na działanie poszczególnych aplikacji,po co producenci gier tak je robią, że mają coraz większe wymagania i wyglądają coraz lepiej :D Po co mamy zachwycać się grafą jak możemy pograć w FarCry na Radku 9200 bez FSAA i efektów - przyjemność z grania będzie wymierna jak gra na np. 9600 Pro  :D 

adi_k-> w zasadzie to samo co do T800  :wink: 

 

100% racji Jordi23 !!!

Tez lubie wydawać kase na nowości i grać na mocnym sprzęcie w wysokich rozdziałach ale bez przesady, niedługo niektórzy wyznacza tutaj standard 1600X1200 4XAA i 16Anizo. Mam R9800Pro, P4 2.4 i 1Gb Ramu to mam zmienic na X800Xt albo Gf6800GT,U bo w farCry jest 80% przyrostu mocy?? I wszyscy strasza ze w Doomie i Halfie moze byc cienko??? Moze i jestem maniakiem ale nie pogielo mnie jeszcze az tak!!!

No i wszystko kończy się na wielkości portfela - dla jednych 2k to nie jest dużo, dla innych jest, lecz mają takie kosztowne hobby i są w stanie tyle uzbierać na grafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz dochodzi do tego jeszcze sprawa finansow, jak kogos stac to czemu ma nie kupic, naprawde nie rozumiem dyskusji. Typowe myslenie Polakow, niestety to przykre ale tak jest, jak ktos moze sobie kupic cos nowego to zaraz jest rypany ze debil, bo wydal tyle kasy.

Ja piernicze stac mnie to sobie kupie i bede gral w 1600x1200 z wszystkim na maxa i do tego jeszcze FSAA i Anizo i obraz bedzie wygladal jak bajka a ja bede super zadowolony z zakupionej karty i plynnosci grafiki przynajmniej na rok czasu (standartowo co rok wymienam grafe, 9700 wlasnie kupilem latem 2003)

Do tego w przypadku tego zakupu to ta kasa odzwierciedla sie w wydajnosci, za X800Pro dam ok 350-400$ a za 9800Xt prawie tyle samo a karta 2 razy szybsza, a przesiadac sie z 9700 na 9800 to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True, true... :D

 

Jak coś jest czyimś hobby to i spod ziemi wytrzepie kasę na zachciankę. I wielkiej roli nie będzie miało to czy grafa kosztuje 1k czy 2k. Ja należę jednak do tych co lubią pograć ciesząc się WSZYSTKIMI zaletami danej gry. Sorki, ale nikt mi chyba nie powie jak to wspaniale grać w FarCry na GF4MX 8) I sam też zastanawiam sie nad grafą nowej generacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aqrat na tym sprzecie nic ci nei przytnie w zadnej grze i nie mow ze ci FC skacze bo nie uwierze

 

Co sie tak czepiasz z tym przycinaniem w FC??, chodzi ci o mój poprzedni podpis?? I uwierzyłeś w to?? Człowiek sobie jaja robi a tu wszyscy łykają jak młode pelikany :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz dochodzi do tego jeszcze sprawa finansow, jak kogos stac to czemu ma nie kupic, naprawde nie rozumiem dyskusji. Typowe myslenie Polakow, niestety to przykre ale tak jest, jak ktos moze sobie kupic cos nowego to zaraz jest rypany ze debil, bo wydal tyle kasy.

Ja piernicze stac mnie to sobie kupie i bede gral w 1600x1200 z wszystkim na maxa i do tego jeszcze FSAA i Anizo i obraz bedzie wygladal jak bajka a ja bede super zadowolony z zakupionej karty i plynnosci grafiki przynajmniej na rok czasu (standartowo co rok wymienam grafe, 9700 wlasnie kupilem latem 2003)

Do tego w przypadku tego zakupu to ta kasa odzwierciedla sie w wydajnosci, za X800Pro dam ok 350-400$ a za 9800Xt prawie tyle samo a karta 2 razy szybsza, a przesiadac sie z 9700 na 9800 to bez sensu.

Ale jakie myślenie Polaków?? nie bronie ci przeciez żebys sobie kupił grafe za 2K tylko dla mnie granica rozsadku konczy sie wczesniej bo uważam że te zabawki nie są tyle warte i za połowe tej ceny mam wystarczająco mocy do grania a dla ciebie ta granica jest w innym miejscu. Rob sobie co chcesz to wolny kraj ale rozsądek sie przydaje czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz dochodzi do tego jeszcze sprawa finansow, jak kogos stac to czemu ma nie kupic, naprawde nie rozumiem dyskusji. Typowe myslenie Polakow, niestety to przykre ale tak jest, jak ktos moze sobie kupic cos nowego to zaraz jest rypany ze debil, bo wydal tyle kasy.

Ja piernicze stac mnie to sobie kupie i bede gral w 1600x1200 z wszystkim na maxa i do tego jeszcze FSAA i Anizo i obraz bedzie wygladal jak bajka a ja bede super zadowolony z zakupionej karty i plynnosci grafiki przynajmniej na rok czasu (standartowo co rok wymienam grafe, 9700 wlasnie kupilem latem 2003)

Do tego w przypadku tego zakupu to ta kasa odzwierciedla sie w wydajnosci, za X800Pro dam ok 350-400$ a za 9800Xt prawie tyle samo a karta 2 razy szybsza, a przesiadac sie z 9700 na 9800 to bez sensu.

Ale jakie myślenie Polaków?? nie bronie ci przeciez żebys sobie kupił grafe za 2K tylko dla mnie granica rozsadku konczy sie wczesniej bo uważam że te zabawki nie są tyle warte i za połowe tej ceny mam wystarczająco mocy do grania a dla ciebie ta granica jest w innym miejscu. Rob sobie co chcesz to wolny kraj ale rozsądek sie przydaje czasem.

Nie bronisz ale masz obiekcje - po co Ci porshe 911 jak możesz mieć Lanosa i będzie się jeździć w zakorkowanym mieście tak samo :?

Jak ktoś ma kasę i pasję to wyda każde pieniądze, ktoś przecież musi kupować te najdroższe (albo prawie najdroższe) grafy, procesory etc. Sam w podpisie miałeś Athlona 64, czy jeżeli miałbyś "wolną" kasę na niego to byś sobie nie kupił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luzik frstjob, kazdy ma swoje zdanie i bardzo sie z tego ciesze, kolega adi ma inne. Jak juz pisalem komp to moje hobby i laduje w niego kase, jak by bylo inaczej kupil bym sobie konsole PS2 czy XBOX'a za nie wiem ile to kosztuje chyba ok 1000zl i gral bym bez problemu. Zreszta chyba wiekszosc ludzi na tym forum to pasjonaci komputerow PC, i kazdy chce miec jak najlepszy sprzet na tyle na ile pozwalaja mu finanse.Domyslam sie ze gdyby kolega adi mial duzy nadmiar gotowki to pewnie tez by takowa karte kupil, i wiekszosc tu na forum, i nie zgodze sie ze te pieniadze nie sa proporcjonalne do zakupionego towaru, bo jak okreslisz cene Radeona 9800XT albo GF FX5950ultre tyle samo co X800pro/6800GT to jest dopiero bezsensowny wydatek, gdybym taka kupowal mogl bys mnie, "zjechac".

pozdrawiam

 

P.S. To porowanie z samochodami dokladnie to potwierdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz dochodzi do tego jeszcze sprawa finansow, jak kogos stac to czemu ma nie kupic, naprawde nie rozumiem dyskusji. Typowe myslenie Polakow, niestety to przykre ale tak jest, jak ktos moze sobie kupic cos nowego to zaraz jest rypany ze debil, bo wydal tyle kasy.

Ja piernicze stac mnie to sobie kupie i bede gral w 1600x1200 z wszystkim na maxa i do tego jeszcze FSAA i Anizo i obraz bedzie wygladal jak bajka a ja bede super zadowolony z zakupionej karty i plynnosci grafiki przynajmniej na rok czasu (standartowo co rok wymienam grafe, 9700 wlasnie kupilem latem 2003)

Do tego w przypadku tego zakupu to ta kasa odzwierciedla sie w wydajnosci, za X800Pro dam ok 350-400$ a za 9800Xt prawie tyle samo a karta 2 razy szybsza, a przesiadac sie z 9700 na 9800 to bez sensu.

Ale jakie myślenie Polaków?? nie bronie ci przeciez żebys sobie kupił grafe za 2K tylko dla mnie granica rozsadku konczy sie wczesniej bo uważam że te zabawki nie są tyle warte i za połowe tej ceny mam wystarczająco mocy do grania a dla ciebie ta granica jest w innym miejscu. Rob sobie co chcesz to wolny kraj ale rozsądek sie przydaje czasem.

Nie bronisz ale masz obiekcje - po co Ci porshe 911 jak możesz mieć Lanosa i będzie się jeździć w zakorkowanym mieście tak samo :?

Jak ktoś ma kasę i pasję to wyda każde pieniądze, ktoś przecież musi kupować te najdroższe (albo prawie najdroższe) grafy, procesory etc. Sam w podpisie miałeś Athlona 64, czy jeżeli miałbyś "wolną" kasę na niego to byś sobie nie kupił?

Czlowieku, nie ma co z tobą rozmawiac bo ty masz chyba z 15lat!! I nie rozumiesz co pisze po polsku!! a tego Athlona nigdy nie mialem i nie bede miał, jakbys sprawdził ceny to ten Athlon ktorego niby mam kosztuje ok.6000K w tej chwili także obudź sie!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luzik frstjob, kazdy ma swoje zdanie i bardzo sie z tego ciesze, kolega adi ma inne. Jak juz pisalem komp to moje hobby i laduje w niego kase, jak by bylo inaczej kupil bym sobie konsole PS2 czy XBOX'a za nie wiem ile to kosztuje chyba ok 1000zl  i gral bym bez problemu. Zreszta chyba wiekszosc ludzi na tym forum to pasjonaci komputerow PC, i kazdy chce miec jak najlepszy sprzet na tyle na ile pozwalaja mu finanse.Domyslam sie ze gdyby kolega adi mial duzy nadmiar gotowki to pewnie tez by takowa karte kupil, i wiekszosc tu na forum, i nie zgodze sie ze te pieniadze nie sa proporcjonalne do zakupionego towaru, bo jak okreslisz cene Radeona 9800XT albo GF FX5950ultre tyle samo co X800pro/6800GT to jest dopiero bezsensowny wydatek, gdybym taka kupowal mogl bys mnie, "zjechac".

pozdrawiam

 

P.S. To porowanie z samochodami dokladnie to potwierdza

Ostatni raz pisze po polsku (czyli po ludzku): też jestem maniakiem komputerowym i uwielbiam miec supermaszyne ale mam tez mózg i nawet jabym miał w tej chwili 2500K na drobne wydatki to bym nie kupił X800 czy GF6800GT(U), no chyba,że jesteś bardzo bogaty i masz na koncie co najmniej kilkadziesiąt tysiączków lub kilkaset i nie masz ich na co wydać no to tylko pozazdrościć..jeżeli tak jest to kup i mnie sztuke, nie zbiedniejesz.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, to jest topic o stalkerze, grze która zmiażdży doomy i haele.i wyjdzie nawet w terminie :D

więc jak macie zamiar sie kłócić kto na czym gra za ile i czy warto, to WON NA PRIVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, to jest topic o stalkerze, grze która zmiażdży doomy i haele.i wyjdzie nawet w terminie :D  

więc jak macie zamiar sie kłócić kto na czym gra za ile i czy warto, to WON NA PRIVA

MASZ RACJE !!

Ta gra zmiazdzy nawet sama siebie !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, to jest topic o stalkerze, grze która zmiażdży doomy i haele.i wyjdzie nawet w terminie :D  

więc jak macie zamiar sie kłócić kto na czym gra za ile i czy warto, to WON NA PRIVA

dokładnie STALKER a nie głupoty kto ma co kupić i kto jest debilem i jest lub nie jest rozsądny , mam nadzieje że na moim sprzęcie w miare da się pograć w 1024/768, swoją drogą JORDI23 za ile opchniesz swoją grafe i czy czasem jak byś dostał kase nie przywiózł byś jakiejś grafy ze USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, nie ma co z tobą rozmawiac bo ty masz chyba z 15lat!! I nie rozumiesz co pisze po polsku!! a tego Athlona nigdy nie mialem i nie bede miał, jakbys sprawdził ceny to ten Athlon ktorego niby mam kosztuje ok.6000K w tej chwili także obudź sie!! :evil:

Wiem że go nie miałeś, a chodziło mi tylko o to, że jeżeli miałbyś $(duuużo) to byś sobie kupił. :evil: Zrozum jak ktoś pisze "po ludzku" :lol:

15 lat... :lol:

n/c

Leborg-> bez żadnych "won" :D

Kończę z OT, jakby co to priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

panowie, to jest topic o stalkerze, grze która zmiażdży doomy i haele.i wyjdzie nawet w terminie :D  

więc jak macie zamiar sie kłócić kto na czym gra za ile i czy warto, to WON NA PRIVA

Czyli kiedy dokladnie ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianiacy PC ? No witam witam :) Ja przez kompa chodze w jednej bluzie, jednej koszulce, spodniach z Biedronki za 16,99 i TESCOwych butach za 20 :) Dla maksymalnego zmniejsenia kosztów na codzienne potrzeby życiowe (odliczając komputer, który w tym przypadku stanowi 99%) wydaje śmieszne pieniadze - od czasu do czasu ryż i takie tam głupoty (a tak w sumie ryż jest zdrowy, pozywny, smaczny i tani!) Myslicie, ze sobie teraz żartuje ? Akurat mówię poważnie. Poświecam swoje nerwy, zdrowie, kupe czasu, szkołę, spotkania ze znajomymi, wszelkiego rodzaju imprezy (nawet raz nie byłem!!), nałogi (ponownie odliczając kompa - to nałóg no1), własny wygląd (nie mam kasy na ubrania i rózne pachnidła^^), rodzinę (ojj stałem sie nerwowy!)... chyba nawet Kosciół (mówię chyba, bo jeszcze pozostały mi resztki po tym jak kiedyś narkotycznie przyciagał mnei Kościół w roli ministranta :))).

 

No... a S.T.A.L.K.E.R. full wypas giera. Czekam na FINAL VERSION.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz pisze po polsku (czyli po ludzku): też jestem maniakiem komputerowym i uwielbiam miec supermaszyne ale mam tez mózg i nawet jabym miał w tej chwili 2500K na drobne wydatki to bym nie kupił X800 czy GF6800GT(U), no chyba,że jesteś bardzo bogaty i masz na koncie co najmniej kilkadziesiąt tysiączków lub kilkaset i nie masz ich na co wydać no to tylko pozazdrościć..jeżeli tak jest to kup i mnie sztuke, nie zbiedniejesz.. :D

]

 

powiem tak ze obraziles (a ja Ciebie ani razu) mnie stwierdzajac ze nie mam mozgu, no coz jaka wypowiedz taki czlowiek, w tym momencie rowniez obraziles spora grupe ludzi z tego forum (i nie tylko) ktorzy wlasnie zamierzaja kupic taka grafe (wejdz sobie na forum kart graf. i poczytaj ile takich jest), No jestem bardzo bogaty i mam setki tysiecy na koncie 8O 8O 8O 8O bo tak trzeba byc zeby kupic soie karte za 2K, jak juz to wydam 350$ (bo kupuje w stanach - juz o tym pisalem) a to jest duzo mniej niz 2K ..... a zreszta no comment, Jordi out

 

Tak czy siak, mimo roznych pogladow i obrazenia mnie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianiacy PC ? No witam witam :) Ja przez kompa chodze w jednej bluzie, jednej koszulce, spodniach z Biedronki za 16,99 i TESCOwych butach za 20 :) Dla maksymalnego zmniejsenia kosztów na codzienne potrzeby życiowe (odliczając komputer, który w tym przypadku stanowi 99%) wydaje śmieszne pieniadze - od czasu do czasu ryż i takie tam głupoty (a tak w sumie ryż jest zdrowy, pozywny, smaczny i tani!) Myslicie, ze sobie teraz żartuje ? Akurat mówię poważnie. Poświecam swoje nerwy, zdrowie, kupe czasu, szkołę, spotkania ze znajomymi, wszelkiego rodzaju imprezy (nawet raz nie byłem!!), nałogi (ponownie odliczając kompa - to nałóg no1), własny wygląd (nie mam kasy na ubrania i rózne pachnidła^^), rodzinę (ojj stałem sie nerwowy!)... chyba nawet Kosciół (mówię chyba, bo jeszcze pozostały mi resztki po tym jak kiedyś narkotycznie przyciagał mnei Kościół w roli ministranta :))).

 

No... a S.T.A.L.K.E.R. full wypas giera. Czekam na FINAL VERSION.

Rozumiem, nie popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatni raz pisze po polsku (czyli po ludzku): też jestem maniakiem komputerowym i uwielbiam miec supermaszyne ale mam tez mózg i nawet jabym miał w tej chwili 2500K na drobne wydatki to bym nie kupił X800 czy GF6800GT(U), no chyba,że jesteś bardzo bogaty i masz na koncie co najmniej kilkadziesiąt tysiączków lub kilkaset i nie masz ich na co wydać no to tylko pozazdrościć..jeżeli tak jest to kup i mnie sztuke, nie zbiedniejesz.. :D

]

 

powiem tak ze obraziles (a ja Ciebie ani razu) mnie stwierdzajac ze nie mam mozgu, no coz jaka wypowiedz taki czlowiek, w tym momencie rowniez obraziles spora grupe ludzi z tego forum (i nie tylko) ktorzy wlasnie zamierzaja kupic taka grafe (wejdz sobie na forum kart graf. i poczytaj ile takich jest), No jestem bardzo bogaty i mam setki tysiecy na koncie 8O 8O 8O 8O bo tak trzeba byc zeby kupic soie karte za 2K, jak juz to wydam 350$ (bo kupuje w stanach - juz o tym pisalem) a to jest duzo mniej niz 2K ..... a zreszta no comment, Jordi out

 

Tak czy siak, mimo roznych pogladow i obrazenia mnie

pozdrawiam

Za bardzo dosłownie to odbierasz, dobra moze żle to napisałem ale nie chodziło mi oto że ty nie masz mózgu. Nieważne, dajmy spokój głupim gadkom. Ja tez mam mozliwość ściągnięcia sobie grafy ze Stanów hehe..S.T.A.L.K.E.R Rulezz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianiacy PC ? No witam witam :) Ja przez kompa chodze w jednej bluzie, jednej koszulce, spodniach z Biedronki za 16,99 i TESCOwych butach za 20 :) Dla maksymalnego zmniejsenia kosztów na codzienne potrzeby życiowe (odliczając komputer, który w tym przypadku stanowi 99%) wydaje śmieszne pieniadze - od czasu do czasu ryż i takie tam głupoty (a tak w sumie ryż jest zdrowy, pozywny, smaczny i tani!) Myslicie, ze sobie teraz żartuje ? Akurat mówię poważnie. Poświecam swoje nerwy, zdrowie, kupe czasu, szkołę, spotkania ze znajomymi, wszelkiego rodzaju imprezy (nawet raz nie byłem!!), nałogi (ponownie odliczając kompa - to nałóg no1), własny wygląd (nie mam kasy na ubrania i rózne pachnidła^^), rodzinę (ojj stałem sie nerwowy!)... chyba nawet Kosciół (mówię chyba, bo jeszcze pozostały mi resztki po tym jak kiedyś narkotycznie przyciagał mnei Kościół w roli ministranta :))).

 

No... a S.T.A.L.K.E.R. full wypas giera. Czekam na FINAL VERSION.

Od maniactwa bardzo blisko do nieuleczalnej choroby, ja kiedyś sobie zdałem z tego sprawe i uważam i tobie też to radze. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

POraz 1 mialem okazje obejrzenia jakiegos filmiku z tej gry i powiem Wam ze gra miazdzy Dooma na glowe.Natomiast jesli chodzi o HL2 to tutaj sytuacja wyglada na tym samym poziomie i trudno mi sie zdecydowac co jest lepsze a poniewaz jak narazie nie przelozyli premiery stalkera wiec z tych 3 tytulow stalker wysuwa sie na prowadzenie ale to wszystko moze sie zmienic bo premiera Dooma 3 juz za pasem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...