Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

FanEk tam jest napisane, że Dynamic Sky moze nie wszystkim się podobać... niby czemu? moze mi ktoś to wytlumaczyć, bo mialem ochote zainstalować ten MOD ;] wygląda na pozytywny... aha i jeszcze pytanko ... Czy po zainstalowaniu tego MODa liczba FPSów spada? dzieki za odp. i pozdro

Oczywiście że spada, ale nie jakoś specjalnie drastycznie. Gra wygląda diametranie inaczej, pojawia sie choćby Global Ilumination, które jest wyłączone normalnie.

 

Na gamespocie pojawił sie wczoraj fixed Soetdjura :

2582794[/snapback]

mógłby ktoś spisać w jeden post, dotychczas opisane zmienne z pliku user.ltx i objaśnienie co one zmieniają ?

http://www.tweakguides.com/STALKER_8.html jest troche tego :P

 

Dziś posiedziałem troche na forum gsc stalkera i wyczytałem tam niesamowite rzeczy :

np. ktoś pisał że z gitarą można usiąść przy ognisku w Yantarze i zaczać na niej grać :D ktoś znalazł drugi rodzaj egzo, bulldoga na inne naboje, miejsce z kontrolerem na powierzchni i jeszcze wiele innych rzeczy, których niepamietam, aż by sie zaczeło grać od początku gdyby czas był :)

 

Spis wszystkich broni i armorów które są dostepne w grze !

http://www.breueronline.de/klaus/stalker/stalkerlists.html

 

Mapka z ciekawszymi pancerzami:

http://www.kbhclan.com/stalker_map.jpg exo w Army Warehouse, ktoś go tam widział ? :)

 

@Damiano69 a Ty gdzie mieszkasz ? :D

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie tak bardzo obciąża to chyba warto bedzie sprobować ;] ... a tak btw. to ja nie widzialem chyba Stalker's suit w Cordonie ;o jakby ktos mi powiedzial dokladniej gdzie on jest bo ja wlasnie zaczalem 2 raz grac od nowa ;] przydalby sie na dobry początek

 

PS: dopiero zobaczylem FanEk, ze mieszkasz calkiem blisko mnie ;]

Edytowane przez Damiano69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1: Chciałem rozwiązać questa w którym trzeba odnależć karabin rodowy , po dotarciu do zaznaczonego miejsca nic nie znalazlem , szukałem dosyc dokładnie i w pewnej odległosci od punktu na mapie. Gdzie znajduje sie ten karabin? (moze nie miałem szczęscia albo to bug)

 

2: Jantar - quest ze snorkami (przyniesc częsci ciała snorka) , zabiłem ich juz z 15 i zaden nic nie ma O_o. Zabijac dalej do skutku czy darowac sobie (kolejny bug)

Stopę snorka znajdziesz w X16 - zabijaj tam snorki, z jednego z nich zostanie stopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Jestem w dolinie mroku i mam zlikwidować przywódcę gangu o ksywie pogrzebacz, ale za cholerę nie moge znaleźć miejsca pobytu gostka. Strzałka wskazuje miejsce ale tam nikogo nie ma. :mur: HELP :mur: gdzie jest ta szumowina

Edytowane przez Oli20053

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam stalkerowską społeczność, mam mały problem :wink: Mianowicie gdy pada deszcz na ekranie pojawia mi sie sieka, bardzo uprzykrzająca gre. Występuje nawet w zamkniętych pomieszczeniach i niezaleznie czy takty karty są na defaulcie czy podniesione. Wersja forceware 93.71

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee... naciskając F? oczywiście jeśli twórcy przewidzieli że można akurat otworzyć

Naprawde? Jaaa nie wiedzialem :lol2:

 

Nie no, chodzi mi o te, przy ktorych pisze "Zamkniete. (Cos-tam-cos-tam)".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Stalkera nawet do kawy w McDonaldzie dodaja za friko.

To %@_uje oszukali mnie, wczoraj byłem w Macu i nie dostałem ;/

 

Btw. Czy komuś udało sie zagrać na gitarze przy jakimś ognisku, próbował ktoś ?

 

Btw2. tak przeglądałem ten wątek bo czegoś szukałem, od wydania bety napisaliśmy 80 stron :D

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynosze nowe nowiny, na forum gsc ktoś znalazł Poltergeist na powierzchni i nie jako kule ognia tylko normalną postać. Miał włożony "artefact hunter" to przyciąga różne mutanty, tak samo ktoś widział z tym artefaktem stado Rodentów w liczbie około 50 w okolicach Army Warehouse, no kurcze :D

 

http://www.stalker-game.com/en/?page=poltergeist

 

http://www.gsc-game.com/index.php?t=commun...6&sec_id=11

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(ZATOICHI @ 21 kwi 2007, 11:23)

 

1: Chciałem rozwiązać questa w którym trzeba odnależć karabin rodowy , po dotarciu do zaznaczonego miejsca nic nie znalazlem , szukałem dosyc dokładnie i w pewnej odległosci od punktu na mapie. Gdzie znajduje sie ten karabin? (moze nie miałem szczęscia albo to bug)

 

 

 

 

 

1. Karabin rodowy znajdzieasz w tunelu (z licznymi wyładowaniami elektrycznymi). Musisz dojść prawie na koniec tego tunelu i tam w kontenerze znajduje się poszukiwana broń.

Edytowane przez Uneek Eth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze się stało, jednak przy testowaniu różnych mod'ów do S.T.A.L.K.E.R.'a zauważyłem w folderze ...gamedata\sounds\material\bullet\collide pliki o nazwie np. glass01hl.ogg, które brzmią dokładnie jak w Half-Life'ie 2. Nie wiem czy hl w nazwie oznacza skrót od Half-Life, ale nie mniej jednak dziwny zbieg okoliczności :wink: No i jeszcze dźwięk kałacha w alfie czy becie (już nie pamiętam) był identyczny jak w C-S'ie. Żeby nie było niedomówień, o nic ich nie oskarżam, tak tylko sobie gdybam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...