Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Masz przecież filmik http://youtube.com/watch?v=792YKOV_DsU

Fury są te same co w grze masz. Tyle tylko, że ładziają i są pospawnowane od razu przed wejściem do przed 1 tradera.

 

mamy:

- traktor

- coś między syreną a "czymś"

- łade niwe

- jeepka kabrio

- to coś ala STAR

- amfibie

 

Zresztą widać je na filmiku.

 

Chyba tyle.

masz spachowana wersje ? bo mi na zwyklej wywala error jak daje new game :( kontynuowac swoich savow tez nie moge;/ Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wpieprzyc z save`ami.

Czy po wgraniu moda na autka beda dzialaly moje savy ?

Prawdopodobnie nie. W ogole ja mam problemy jakies z modami. Bo 'wgraniu' moda z realistycznym tradem i strzałami sejwy mi znikneły w ogole :o. Dobrze ze robie backupy jak w TDU ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pix.playground.ru/download/gallery/...db0451fcc49.jpg

 

co myslicie o broniach tutaj, tych ciezkich karabinach i duzej rakietnicy, wycofali je z gry ? bo w sumie an rzadnych screenach ich nie było...

To chyba bronie z jakiejś wczesnej koncepcji bety, tak mi się wydaje. Mamy tam drewniane wykończenie dla AK, kilka ciężkich karabinów oraz Big Bena.

 

Siema wszystkim fanom S.T.A.L.K.E.R.A czy powie mi ktoś jak zainstalowac Prefetch Tweak Mod v.01

wiem rze trzeba go wrzyci do gry C:\Program Files\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl ale czy trzeb acoś jeszcze zrobi żeby go uruchomi czy wystarczy go wkleic ????

Masz opisane wszystko w Readme moda. Wklejasz, odpalasz i tyle. Zasadniczo nie wiem jaka jest różnica między tym modem a odpaleniem gry z opcją -noprefetch

 

masz spachowana wersje ? bo mi na zwyklej wywala error jak daje new game icon_sad2.gif kontynuowac swoich savow tez nie moge;/

Tak, mam 1.0001 (ponieważ ten patch sporo mi przyspiesza grę)

 

P.S. Taka mała ciekawostka :D

Dołączona grafika

troszkę się zdziwiłem :D

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\gamedata\spawns\all.spawn

Prawdopodobnie wymaga patcha 1.0001.

Zaraz sprawdze z tym patchem.

 

A powiedz mi jeszcze czy pojazdy sa tylko na poczatku gry, czy beda w pozniejszych etapach takze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Taka mała ciekawostka :D

http://img96.imageshack.us/my.php?image=lolhu2.jpg

troszkę się zdziwiłem :D

kiedyś czytałem że miała być jakaś opcja targowania sie i zawierania pokoju z bloodsuckerami :lol2: bez jaj. ale wątpie zeby do tego doszło, pewnie bug, bo rozumiem że ten osobnik nie chodził z toba i nie atakował wojska w zone ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdze z tym patchem.

 

A powiedz mi jeszcze czy pojazdy sa tylko na poczatku gry, czy beda w pozniejszych etapach takze?

Wydaje mi się, że tylko te zespawnowane na początku, no chyba, że da się odpalić wojskowe amfibie stojące gdzieniegdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że tylko te zespawnowane na początku, no chyba, że da się odpalić wojskowe amfibie stojące gdzieniegdzie.

jesli tak jest to kiepsko. Milo by bylo gdyby pojazdy byly rozstawione po calej strefie, a nie tylko na poczatku <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pojazdy to motyw do STALKERa 2, tu są za małe mapy i to się nie sprawdzi. No i motyw powinien być taki, że auto się kupuje u tradera. Zresztą w pierwotnej koncepcji chyba właśnie tak miało być. Tu lokacje da się przebiec w minutę a co dopiero przejechać.

 

Jak na razie najbardziej spodobał mi się mod Reality Enhancement Beta 2

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Taka mała ciekawostka :D

Dołączona grafika

troszkę się zdziwiłem :D

wszystko da sie ustawic w plikach ;) sam juz sie tym bawilem, ustawilem sobie ze wojsko jest do mnie neutralnie nastawione i co za tym idzie nie atakuje. moglem sobie zwiedzic posterunek/baze wojskowa w pierwszej lokacji ;)

 

chcialem tez pogrzebac w plikach i zrobic wieksza roznorodnosc potworkow na terenach, tak zebysmy np po jakims czasie mogli spotkac bloodsuckera w poczatkowych lokacjach. ale nic mi na razie nie wychodzi..

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerslave CYTAT(ranger @ 5 kwi 2007, 12:30) *

 

Vehicle Mod v1.0

http://www.gsc-game.com/index.php?t=commun...6&sec_id=16

a mi sie gra wysypuje jak tego moda zaaplikuje.

Ja mam to samo zapewne Patcha trzeba zainstalować albo skopane jest ale z tego co czytałem na angielskim forum to im śmiga. Kto mi powie do czego służą Bolty żuca się nimi w kogoś czy jak?? Edytowane przez DarkReaver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś odpaliłem, najbardzije pozytywnie zaskoczyłe mnie otymalizacja tej gry, jak to zwykle pierw do opcji idę, daje na maxa żeby jak zwykle zmniejszać do granicy grywalnośći włączam gre i co ? 0 cięcia na oko jest idealnie płynnie :D przy 1024/768. Gra jak narazie mnie miło zaskoczyła wyglądem i płynnością sekundowo przycina jedynie gdy ładuje teren.

 

Bardzo podoba mi się tez styl gry taki strzelanko-RPG :P

 

Za to gorzej z dźwiękiem da się w tej grze ustawić 5.1 ???

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziś odpaliłem, najbardzije pozytywnie zaskoczyłe mnie otymalizacja tej gry, jak to zwykle pierw do opcji idę, daje na maxa żeby jak zwykle zmniejszać do granicy grywalnośći włączam gre i co ? 0 cięcia na oko jest idealnie płynnie :D przy 1024/768. Gra jak narazie mnie miło zaskoczyła wyglądem i płynnością sekundowo przycina jedynie gdy ładuje teren.

 

Bardzo podoba mi się tez styl gry taki strzelanko-RPG :P

 

Za to gorzej z dźwiękiem da się w tej grze ustawić 5.1 ???

to wlacz dynamic light to sie zdziwisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed zainstalowaniem pacza i mi sie ciela strasznie ale teraz po spaczowaniu dziala git na full.

tylko zeby poprawili te jego poruszanie sie .... jak nawalony rolnik w gumowcach 0 finezji w ruchu .

Ale fabula wkreca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież pisałem że włączyłem wszytsko na maxa...

Prove it bo mi to wyglada na bajkopisanie no chyba ze pacz takie cuda robi :lol:

 

DarkReaver

W anomalie tym mozna rzucic ale ja to uzyłęm tylko raz. Imo nieprzydatne ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prove it bo mi to wyglada na bajkopisanie no chyba ze pacz takie cuda robi :lol:

 

DarkReaver

W anomalie tym mozna rzucic ale ja to uzyłęm tylko raz. Imo nieprzydatne ;p.

No dobra na oko było płynne sprawdziłem frapsem 20 FPS +

Przy okacji zrobiłem mały teścik ALL max + Vsync (bez frq 60hz bo to nie do mojego minitora) w 1024/768. Zacznijmy od tego gra z Vsync ma więcej FPS o dziwo, i płynniej chodzi u mnie przynajmniej (no ale takie założenie tej opcji<płynnośc). Aha gra w wersji 1.0, oryginalna kopia kopii zapasowej - bez cracka :)

 

Brak dynamicznych świateł ~35-40fps+

Dołączona grafika

 

Częściowe dynamiczne światła ~25-30 fps

Dołączona grafika

 

Pełne dynamiczne oświetlenie ~20+ fps

Dołączona grafika

 

Podsumowanie: Bez dynamic różnica jest duża co widać :) natomaist jakoś nie odczułem róznicy pomiędzy full a częściowym ? czym to się różni ?

 

Aha i czy udało się komuś włączyć 5.1

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vsync

 

to wlacz dynamic light to sie zdziwisz:)

gdzie wy to włączacie?? bo w opcjach niema w sterach od karty graf?? dlaczego nie mogę zmienić opcji w grze Render (Static lighting) ta opcje jest w Options tam gdzie rozdziałka

 

r2_gi on - kolosalna zmiana icon_smile3.gif

r2_gi_refl - wedlug uznania

r2_gloss_factor 10 - 1.5 bardzo wplywa na obraz icon_smile3.gif

r2_ssa_lod_a 96. - 64

r2_ssa_lod_b 64. - 48

r2_sun_lumscale 3. - 1 odrazu widac roznice

r2_tf_mipbias 3. - 0 jak wyzej icon_smile3.gif

r2_tonemap on - off

r2_ls_bloom_fast on - off jak Oblivion gdy damy on

r2_ls_bloom_threshold 0.6 - 1.000 standardowo ale jak dla mnie za duzo icon_smile3.gif

snd_cache_size 32 - default 16 ja mam sb live opcja zmniejsza przyciecia w dzwieku przy ladowaniu

snd_targets 32 - default 24

 

vid_restart , snd_restart potrzebne do pierwszego zatwierdzenia zmian wpisujac w konsoli oczywiscie icon_smile3.gif

a te komendy wpisywałem i nic sie nie zmienia, tą komende vid_restart , snd trzeba wpisać przed zmianą tych powyżej funkcji czy po wpisaniu ich ??

Jeśli mam Starego Cracka to czy może mi ktoś przesłać na e-meila nowego zurek2103@wp.pl

Edytowane przez DarkReaver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie wy to włączacie?? bo w opcjach niema w sterach od karty graf?? dlaczego nie mogę zmienić opcji w grze Render (Static lighting) ta opcje jest w Options tam gdzie rozdziałka

a te komendy wpisywałem i nic sie nie zmienia, tą komende vid_restart , snd trzeba wpisać przed zmianą tych powyżej funkcji czy po wpisaniu ich ??

Być może masz jakąś starą versje- dynamicznych nie było ponoć w tej z 02/03/ starego niedopracowanego cracka :)

 

A swoją drogą to zainstalowałem patcha i 5.1 jak nie było tak nie ma... o.0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...