Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

tez mam drobne problemy ze sciagnieciem tej bety... a to dlatego ze mam obgryzionego windowsa nlite`m i srednio mam mozliwosc explorem dzialac, macie jakies mirrory ? bo key`a na poczte dostalem...

 

 

dobra znalazlem lekko rosyjskie mirrory i ciagne flashgetem :)

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Heat

Powerslave mial cos kombinowac z serwerem, ale go nie ma. :]

Jak ktos ma up ~>512 to moze spokojnie postawic, mysle, ze do 6 os. sie pogra, ale to szybciej, bo o 20.25 mecz. :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem postawić ale nie widać mojego serwa na liście, co jest do cholery?

 

Jeśli macie problem z kluczem to wyłączcie proxy i firewalle, może pomoże.

Aha do tego potwierdzajcie wpisany kod aż 2 razy aż wyskoczy strona z keyem.

 

Tu dla potrzebujących, mi nie potrzeba:

76PK-8W3T-AFMP-V4JN

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia co do nowej bety są raczej pozytywne, zwłaszcza jeżeli chodzi o optymalizację. Wreszcie mogę włączyć static lighting w trybie dx9.0. Gra chodzi wtedy naprawdę płynnie na high detail i fps jest bardzo stabilny.

 

Z anomaliami jest niezła jazda, w trybie TDM jedna pojawiła się zaraz przy mnie i nie chciała mnie puścić (działała trochę jak magnes) :D. Nawalczyłem się dobre kilkanaście sekund, a zaraz po mnie wpadł w nią inny gracz ;).

 

Grałem krótko, ale narazie jedynymi mankamentami są słaba animacja postaci i niestabilność. Nie wiem czemu ale po 5-10 minutach grania zaliczam zwis systemu.

 

Aha no i oczywiście kod sieciowy jest IMO na maxa skopany. Na serwerach UK laguje strasznie (pierwszy raz widzę by oddawane strzały były opóźnione po stronie clienta!! Naciskam spust i czekam ułamek sekundy zanim broń wypali.)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizardus -> A tutaj wogole jest bron na mapie? Myslalem, ze sie kupuje jak w CSie...

 

Aran -> Musisz wpisac numer wielkimi literami i nastepnie wcisnac enter (tak aby zamienily sie na xxxx-xxxx-xxxx-xxxx).

 

Jestem mile zaskoczony. Jakos tak z reguly nie sprawdzam dem, czy wersji beta, ale dzisiaj cos mnie wzielo i sciagnalem stalkera. Klimat na tych mapach jest przepiekny. Odczuwa sie jakis taki smutek polaczony z odrobina strachu. Gra chodzi niezle, mniej wiecej jak HL2.

Gralem co prawda tylko godzinke, ale najlepiej mi sie gralo 1 na 1 - niezle emocje. ;)

 

Teraz juz oficjalnie czekam na pelna wersje (wiem, wiem - zmienilem zdanie diamteralnie ;) ).

Edytowane przez qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem krótko, ale narazie jedynymi mankamentami są słaba animacja postaci i niestabilność. Nie wiem czemu ale po 5-10 minutach grania zaliczam zwis systemu.

No właśnie, ja też zwisy mam dość często na tej nowej becie. Czasem po prostu się wysypie, ale znacznie częściej zwiesza całego kompa i trzeba reseta dać.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z invalid code wyglada tak ze "cos" was blokuje. Moze to byc: firewall, antywirus, niepoprawnie skonfigurowana przegladarka i.. uwaga - proxy. Na moje nieszczescie jestem za transparent proxy i nic z tym sie nie da zrobic. Pozostalo mi wiec pojsc do kogos z innej sieci gdzie takowego proxy nie ma i bez problemow pobralem plik (razem z CDkeyem - moim drugim juz zreszta :P)

 

EDIT: u mnie tez takie dziwne zwisy sie robia.. Juz 3 mialem. Ale po "chwili" gra wychodzila do menu z informacja o utracie polaczenia.

Edytowane przez Trawienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie dwa razy przy zmienianiu mapy gra wywalila, taki error w okienku na cala strone wyskoczyl, ale nigdy zwis itp. :]

Dobra teraz meczyk, skombinujcie cos potem do pogrania. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona i jest tak jak u wszystkich :). Chodzi bardzo ładnie na moim sprzęcie 1024x768 medium. Niestety nie sprawdzałem czy chodzi na wyższych detalach bo zaliczam zwiechy i odechciało mi się :(. Ale na medium też ładnie wygląda i jeśli poprawią stabilność, to chętnie wezmę się za fulla :). Pozdrawiam.

Edytowane przez Cebix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może wbijcie na sieć na hamachi:

 

LOG: purepc_stalker

PASS: purepc_stalker

 

I tak bedziemy komunikować sie online co do gry i ustawek, co wy na to ;)

 

Wbijać ;)

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu gracie po hamaku?

Nie gramy po hamachi, to tylko do komunikacji i ustawek ! .

 

Ktoś wie jak zrobić chat na hamachi ? tak by można było pisać ze wszsytkimi na 1 okienku. ?

 

Cebix, prubowałem tak, pojawia sie okienko, ale nie moge wysyłać wiadomości, AlCatraz m pisze że może trzeba mieć PREMIUM na hamachi by to robić.

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenie z gry ,są jak najbardziej pozytywne

wbiłem się na server z najmniejszym pingiem

Dołączona grafika

 

o dziwo 35 minut grania tylko drobne lagi i czasami znikający przeciwnicy

narazie nie kumam paru rzeczy :/

Zabijam goscia ,podchodze do niego i pokazuje mi sie niby taki calculator ?? co trzeba zrobić ??

 

Jak dałem wszystko na maxa bez AA framerate czasami spadał do 20 fps

wyłączyłem cienie trawy i spoko teraz nie spada poniżej 30 fps.

Dodać należy że przy duzej ilości Detali oko się cieszy ale trudno o dobrą grę w Multi :[

trzeba będzie coś obniżyć w detalach bo ciężko przeciwnika czasami na czas przykukać

 

 

 

Jeśli macie podkręcone grafy i CPU , To Uwaga STALKER wyciska na maxa i pokazuje niestabilnosc dotychczas niby stabilnego OC ,

mój radek 1950Pro AGP OC 650/1550 zaczoł w Stalkerze pokazywać błędy ! ! !

Dotychczas nawet w Oblivionie nie było problemów , a tu Zonk :/ trzeba jechać w dół z taktowaniem .

Więc jak macie dziwne zwisy ,to pierwsze co zróbcie obniżcie OC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wysypuje się tylko jak wchodzę na serwery, jak stworzę sobie serwa w lanie to moge latać po mapie godzinami, jak chcę grać po necie to czasem nawet mapy nie załaduje tylko odrazu wywali fatal error i kiszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i gdzie Ci wszyscy chetni? narazie od 5 minut na ts jestem tylko ja i Pablik :( nie chce mi sie czekac godzine na wszystkich, czekam do 22:45 i ide pograc w cod2...

 

nie wiem po co te nerwy:

IP 83.142.125.199

TS (gdyby ktos mial i chcial) 88.198.106.106:8767

haslo: ppc

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na ten przykład nie mam ts. Nie możesz normalnego ip podać? Zanim go ściągnę i zainstaluję to już będzie pewnie musztarda po obiedzie.

 

Coś nie idzie na ten ip... invalid host.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...