Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Albo ja mam jakies inne opcje grafiki ustawione (wszystko na max z gry) albo cos przeklamali te wyniki .

 

Dzisiaj jak czas pozwoli to wrzuce tutaj jakies demko z frapsa bo moje wyniki sa zdecydowanie lepsze w 1280 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco chyba pierwszy raz Cie tu widze, w dziale o Stalkerze, fajnie że zajrzałeś :wub:

Co do tych testów, to są przekłamane, nie doczytałeś pewnie, ja na swoim 7900gs i swoim cfg mam wiekszy fps :lol:

Zapodaj jakieś screeny ze swojego 8800gtx jeśli masz ta bete ;)

 

EDIT: źle napisałem , na 1280 mam wiekszy.

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych testów, to są przekłamane, nie doczytałeś pewnie, ja na swoim 7900gs i swoim cfg mam wiekszy fps :lol:

wrzucilem za jednym gosciem z forum nvnews, ktory dal jescze update do najnowszej bety

 

Beta new version - have grass shadows and sun shadows - in my 1900 xtx

720 p all maximun AF 16Q

2007-02-21 13:48:06 - xr_3da

Time: 20000ms - Avg: 29.000 - Min: 24 .

------------------------------------------------------------------------

old version .

Time: 20000ms - Avg: 34.000 - Min: 28

Zapodaj jakieś screeny ze swojego 8800gtx jeśli masz ta bete ;)

wczoraj odpalilem "stara" bete jescze bez tych cieni dodatkowych, na vista :rolleyes:

wieczorem zapodam jakies screeny z nowszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak są też łuny popromienne, te które były widoczne nocami tuż po wybuchu w Czarnobylu. Obserwowali je mieszkańcy Prypeci siedząc na dachach budynków... podobno wyglądało to bardzo pięknie :)

 

http://img1.imagefuse.com/my.php?image=11720880982.jpg :)

by maniexs

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzialalo, bardzo ladnie :) sugerujesz, ze nowsza beta juz nie bedzie tak ladnie dzialac?

Będzie ładnie na static light a na full dynamic będzie full szaro :?

 

 

Działa przyczynom było wymuszone w sterownikach aa i af

Dodam ze pod vistą lepiej fika niż pod xp w 1280 i max ustawienia z gry niżej 80 fps nie widziałem

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zwisy już zaczynają mnie irytować. Zawsze jak już dojdę do tych lepszych broni a tu "kuku" i trzeba reseta. Nieładnie oj nieładnie.

 

A tak w ogóle to ta gra na multa coś mi nie podchodzi. Te mapy są rajem dla camperów. Strach przebiec kawałek na sprincie, bo zaraz trafi cię czający się gdzieś jeden z 5 snajperów ;] Nikt oczywiście nie zbiera artefaktów bo po co. Gromada leci do bazy przeciwnika i się leją nawzajem. A najlepsi są snajperzy stojący w rejonie spawn protecta lejący ludzi po drugiej stronie mapy... Troszkę to irytuje.

 

P.S. Co za rozbudowany i krasomówczy dialog powyżej :D

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to ta gra na multa coś mi nie podchodzi. Te mapy są rajem dla camperów. Strach przebiec kawałek na sprincie, bo zaraz trafi cię czający się gdzieś jeden z 5 snajperów ;]

no w sumie tak wygladaja realia w terenie zabudowanym ;)

 

P.S. Co za rozbudowany i krasomówczy dialog powyżej :D

:lol2: faktycznie zaszaleli, zapewne teraz analizuja swoje pytania-odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apo5

 

Ja posiadam Sapphire ATI Radeon X1950 na AGP OC 642/1538

mobo Epox 8KD3J A64 2800 MHz 1GB Ramu

W ustawieniach na Maxa ( tylko wylonczone cienie trawy ) chodzi od 30 do 60 fps

czasami to nawet 80 fps można zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalker mi chodzi, swoj serwer moge założyc, ale juz dołączyc się nigdzie nie moge ;/ wyskakuje mi Invalid CD Key ;/ klucz wpisalem duzymi literami i nic nie pomoglo ;/ jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciskalem Enter po wpisaniu klucza ... wyskakuje Invalid CD Key

 

PS: edit .... sorki wielkie ;] zle klucz wpisalem :] wstyd się przyznac, ale to z pośpiechu :P pisze Z i 2 podobnie i jedno z drugim pomylilem ... w tym tkwił problem ;]

 

Bedziecie Panowie dzisiaj gierzyc? ;]

Edytowane przez Damiano69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL Damian [;, ja napewno bym chciał z Wami popykać, ale dopiero kolo godziny 20 bede w domu. Mario dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba odłozyc na shafirka radeona pieniążki [=.

Z F1izZem bym się do jutra nie dogadał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpisuje cd key, nic mi nie pokazuje, czyli chyba wszystko ok.

Wybieram serwer (internet) przez chwile ładuje,

potem wywala mnie do głównej strony.

I tak cały czas

 

Nie wiecie co mam zrobić ?

Nie wiemy...bo mamy tak samo. W konsoli bełkocze mi cos o tym zebym sprawdzil polaczenie ale to raczej nei tego wina. Firewalla tez nie mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w Stalkerminatorze jest tak, że gdy się za pierwszym razem wpisuje keya i się go dobrze wpisze to i tak za każdym razem w jakiś dziwny sposób pierwsze znaki się zmieniają i gdy wcizkamy enter to wywala, że invalida... już mnóstwo osób tak miało... ciekawe o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...pewnie edziecie chcieli mnie powiesić ;) (mam 39*C goraczki, badzcie wyrozumiali ;))

Ale jestem głupi i nie mogę odebrać CD-K z FP. Jak to działa?

Jestem zalogowany, strona główna otwarta. Wklejam w oknie link do strony z autoryzacją (ten wielka czcionką z poprzednich stron), przepisuje kod z obrazka klikam submit i przenosi mnie na kolejną stronę gdzie prosi o hasło. Skąd ma je wziąć?! W profilu na FP oczywiście niczego na temat stalkera nie mam :(

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...