Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przy instalacji wywala taki komunikat:

 

Dołączona grafika

 

co jest???? :-|

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] cycki, nie moge zassac z fileplanet stalkera, prosi mnie o podanie BETA PASSWORDU, wpisuje to co o 16 dostalem na maila i nic, INVALID PASSWORD, wpisuje na 40 mozliwych sposobów i nic...chyba zwineli interes [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] cycki, nie moge zassac z fileplanet stalkera, prosi mnie o podanie BETA PASSWORDU, wpisuje to co o 16 dostalem na maila i nic, INVALID PASSWORD, wpisuje na 40 mozliwych sposobów i nic...chyba zwineli interes [;

chyba nie tylko ty masz ten problem choć ja klucz wygenerowałem za pomocą tej stronki dziś i mi bez absolutnie żadnych problemów udało się pliczek zassać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze bylo nas tylko 3 (pierwsza runde wygralem :D potem dostalem baty)

Dołączona grafika

 

ale bylo ciekawie :) tyle ze mnie zostalo jak sie zagapilem i wszedlem w anomalie:

Dołączona grafika

 

mam nadzieje ze jutro (dzis) pogra wiecej osob, ping 50-60 wiec da sie grac

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem. Na początku Powerslave miał jakieś problemy z serwerem ale jak się już połączyliśmy i było o.k to dopiero dałem ten i.p. na forum. Zastanawialiśmy się dlaczego nikt więcej nie dołączył. Był jeszcze tripsta i dobrą godzinę biegaliśmy razem.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 7600gs

Może ja jutro - mam betke mam key i qpa - w sieci nie da sie pograć a stworzyc serka mi sie nie udało :/ może jutro wrócę wcześniej z fuchy to coś powalczę :]

- daje polącz do serka - łączy i do windy

- daje utwórz i tworzy (ale jak na moj stan za długo) idem spać

Edytowane przez 7600gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w MP łącznie z 2,5 godziny , 5-10 graczy ,jak dla mnie to tryb multiplayer w takim bogatym w detale srodowisku trochę się nie sprawdza , bynajmniej porównując do BF2 to jakoś mnie Stalker MP nie przekonuje , wszystko , cała rozgrywka jest taka jakaś chaotyczna :/

 

Ogólnie jak na Bete wszystko cacy

 

 

b.t.w

 

Ani razu nie zaliczyłem zwiechy ,ani razu mnie nie wyrzuciło do windy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo by wiecej os. gdybyscie podali ip na ktorym gracie. :lol2:

hmmm:

 

IP 83.142.125.199

TS (gdyby ktos mial i chcial) 88.198.106.106:8767

haslo: ppc

ip: 83.142.125.199:5445

 

Hasła brak.

na poczatku byly problemy bo trzeba podac port, ktory dopiero pozniej znalazlem w konsoli i qqrydza go podal, bo mi nie wiem czemu nie dziala alt+tab i nie moge wyjsc do windy, a nie chcialem wylaczac serwera :)

 

 

btw dziala Wam dobrze EAX? bo mi sie wydaje, ze lepiej dzialal w tej becie sprzed kilku dni... tutaj czasami jak ktos biegl to slyszalem go niby dobrze, ale okazalo sie ze byl dalej, innym razem okazalo sie ze byl tuz za mna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Mario2k a na jakim publicu gra jest nie chaotyczna? W BF2 też każdy lata jak chce czasem swoi bombardują swoich itd. Detale są OK przynajmniej nie widać ludzi jak na białym tle w starej becie walczyliśmy na snajpe 1 na 1 i trudno było się zauważyć bez poruszania.

 

Gra chodzi bardzo dobrze na moim kompie wszystko max około 40-50 fps. Graficzka ładna ale do szyb, szkła itp też by mogli użyć efekty SM3.0. Jedyne co wkurza to lagi... ping niby 70 a mam wrażenie jakbym grał na pingu 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm:

na poczatku byly problemy bo trzeba podac port, ktory dopiero pozniej znalazlem w konsoli i qqrydza go podal, bo mi nie wiem czemu nie dziala alt+tab i nie moge wyjsc do windy, a nie chcialem wylaczac serwera :)

btw dziala Wam dobrze EAX? bo mi sie wydaje, ze lepiej dzialal w tej becie sprzed kilku dni... tutaj czasami jak ktos biegl to slyszalem go niby dobrze, ale okazalo sie ze byl dalej, innym razem okazalo sie ze byl tuz za mna...

A no to sprawdzalem kilka razy to ip i wlasnie byla lipa, to sobie dalem spokoj. :]

Jak bedziecie grac nastepnym razem (o ile) to dajcie znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ta beta jest lipna , mam artefakty w czasie deszczu(kwadraty latają) i do tego jak się poruszam to coś dziwnie obraz skacze jakby klatki gubiło. Na starej becie takie rzeczy się nie działy.

 

Edit:

 

Wyłączyłem akceleracje dżwięku i artefakty znikneły , jaja jak berety , ale co ma dżwięk do obrazu :lol: . Zauważyłem też gra nie bierze całego ramu , dość dużo zostaje(350mb wolnego ramu) i większość leci na swap , mam nadzieje , że full gra inaczej będzie zarządzać ramem.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Postacie się tak lipnie poruszają i fizyka źle wygląda bo są lagi ;] strzelasz w kolesia po 2 sekundach dostaje i po 2 nagle leci. Przed chwilą wpakowałem w kogoś cały magazynek z kałacha a on po 2 sekundach nagle odleciał na 2 metry. Za mało miejsc z artefaktami a miejsca powinny być głównie po środku map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EAX mi działa dobrze na tym audio co mam w sigu, wydaje sie że lepiej niż w starej becie.

Co do dzisiejszej gry, wbijajcie najlepiej na hamachi i stamtąd można ustalić ile jest osób i kto może stawiać gre. Ja po 25min dziś zwątpiłem, ale przynajmniej wiadomo że bez portu nie łaczy, można sprubować jutro.

 

hamachi do kontaktu:

 

LOG: purepc_stalker

Pass: purepc_stalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak odpalic gre pod dx 8.1? Kumpel ma radka 9200 i chcialby pograc ale ma po zaladowaniu sie gry szary ekran i qpa :/ A co do ustawiania sie to lepszym pomyslem jest xfire :P Jak ktos posiada to moze mnie dodac do znajomych http://www.xfire.com/profile/pablik/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ściągnałem stalkera, zainstalowałem działa.

Moje przemyślenia.

Na włączonych wszystkich [ciach!]łach 2 fpsy [; czyli niegrywalnie i nawet zmiana rozdzielczosci na 800x600 nie pomaga. Darowałem sobie.

Na statycznym oswietleniu (static light - chyba gra się wtedy przełącza w tryb dx8.1) gra zasuwa 1280x1024 aax2 afx16 i wszystkie paski z advanced na maksa. Wszystko pięknie, tylko że graficznie jest na poziomie half life 2 (no, może gorzej bo w half life na takich ustawieniach gram z bump mappingiem - ale to już jest szczegół efektów). Podobają mi się textury w stalkerze, przypominają mi się czasy unreal 1 kiedy to texturka się odpowiednio skalowała jak się podchodziło do sciany, aczkolwiek w stalkerze to jeszcze nie to (swoją drogą ciekawe dlaczego zrezygnowali z tej technologii, była naprawdę zaskakująca), ale nie jest źle.

Na podstawie MP mogę tylko ocenić stronę wizualną stalkera i bez tych wszystkich efektów na najnowsze karty graficzne, przedstawia się normalnie, bez zbędnych achów i ochów. Na pochwałę zasługują zmienne warunki atmosferyczne, bardzo fajne oswietlenie terenu podczas błyskawic i płynność działania w trybie dx8.1. Na wielki minus zasługuje dźwięk kobiety zapowiadającej start mapy...o_O to tak psuje klimat tego zniszczonego skażeniem terenu że porażka. Ten głos to może by pasował do gry TRON 2.0 ale nie do postnuklearnego stalkera, nawet jezeli jest to tylko multiplayer.

Czekam na pełną wersję, mam nadzieję, że fabułą będzie nadrabiać braki (braki wersji dx8.1 ;) ), no chyba, że uda mi się skołowac radka x1950pro...wtedy może coś z tego będzie. Do zobaczenia na serwerach.

Jeśli chodzi o artefakty (kwadraty w czasie deszczu u sidebana) też tak miałem kiedy w trakcie grania bawiłem się opcjami graficznymi, wyłączenie i włączenie ponownie gry pomogło.

Na jakim serwerze najczęściej was można dziatki spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 7600gs

Odpaliłem sobie betke - wszystko na domyślnych ustawieniach - wygląda obiecująco.

Łazi w sumie przyzwoicie - co chwile się pałzuje nie wiedzieć czemu - jak nacisne pause leci dalej :blink:

Sposób chodzenia bohatera :damage_wall: on mógłby tak chodzić ale w jakimś mocnym pancerzu ograniczającym ruchy a nie na defoult :?

Nie byłem w stanie stwierdzić czy to dx8 czy 9 - może mnie ktoś oświecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...