Skocz do zawartości
zavader

Najszybsze Athlony -> The Best Of Amd

Rekomendowane odpowiedzi

A o to moj wynik - screen :)

 

Wielkie dzieki KaZi z miejsce na serwerku.

dlaczego zmieniles mnoznik a masz tak niska magistrale?

a przepraszam, nie pomyslalem ze moze epox nie ma dzielnika 1/6 i powyzej 200 sie nie da

dokladnie, brak 1/6 :( ale zaraz biore sie za drut moda zeby mial wyzsze mnozniki i sie zobaczy :)

a nie chce wykraczac z PCI ponad 33Mhz bo sie boje o dyski, mam zle doswiadczenia z wysokim PCI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj rekord w o/c to chyba durak 1400mhz@:

Dołączona grafika

 

to jesli chodzi o duraka bo antek to tak jak podpis franca jest i tyle 2200mhz i ni mhz wiecej

 

UPDATE:

1. tak stabilny ale na vcore 2.05v 

2. nie jest lepszy od athlona *chyba ze po odblokowaniu pamieci L2)

3. seria:  DHD1400DLV1C Z321258261089 MIXB 0333VPMW

JA niestety mam takie same wyniki jak Ty (te ze screena) ale na T-bredzie 2000+, więc relatywnie sporo gorzej. A ten wynik w tle z 3D Marka też identyczny jak mój (+/- 10 pkt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dolacze jesli chodzi o screeny -> zavader@go2.pl mozecie wysylac screeny... Ewentualnie PW, ale nie wiem czy tam mozna dawac zalaczniki.... Pozdrawiam

PS. No mozna by przykleic - Hall Of Fame dla 3d marka jest, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon 1700+ @ 2,5GHz. Chodził tak stabilnie przez parę miechów, na razie przestał - szukam przyczyny.

 

 

wheelerfan, nie cytuj ze zdjęciami :!:

 

 

 

Wyrzuciłem z końcówki parę niepotrzebnych (w tym i mój) wpisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainspirowany tematem zasiadlem do zabawy z moim prockiem ... :D

 

udalo sie z niego wydusic 2300MHz (11.5x200) jednak nie byl w pelni stabilny ... :?

 

zawiodlem sie strasznie na twinmosach - nie krecilem ich wczesniej i biegaly na swoim 333 , z timingami nic nie krecilem bo sie nie dalo - jakakolwiek zmiana timingow i komp nie wstawal nawet przy vmem=2.9V !!!

 

postanowilem ze jak nie taimingi to rozruszam je przez fsb i to znowu zonk :( ... 2.9V tez nie pomaga - wszystko ponad fsb 166 i komp nie wstaje :evil:

 

sprzedaje je czym predzej ;)

 

 

stabilnie smiga (asynchro niestety :() 11x200 (idle 42C / stres 50C X-dream full :P) czyli przyrost mocy o niecale 740MHz ...

 

wynik z 3DM2k1se jak na asynchro mysle ze calkiem calkiem dobry (z ludzi z ta karta i przy tym taktowaniu proca jestem na 15 miejscu - u mnie seryjne chlodzenie na grafie :D) - zobaczymy jeszcze jak zmienie te pamiatki co na synchro pokaze ... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek AXP 2000+ Thorton AXDC2000DUT3C 97780822505 AQXEA0327MPMW.

Max. frequency - 2650 (12,5x212) 1,85V

Max.FSB & frequency - 2552 (11x232) 1,85V

Temperatura max. stress 52 C - Zalman 7000A Cu. Odczyt Diode i Socket MBM ( o dziwo identyczne, pobierane z czujnika, więc tak na prawdę będzie to w granicach 57-59, bo Asus zaniża tempy - sprawdziłem czujnikami z termometru elektrycznego).

Przydałby się chętny do potestowania egzemplarza na wyższym Vcore ( tu jestem ograniczony, choć i tak Zalman by nie wyrobił) i jakimś extra chłodzonku.

Przyrost - 984 MHz :cry:

BTW - Duncan, gdzie ty dokładnie mieszkasz, może byś polatał na moim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra - widze ze sporo sie da wyciagnoc ze zwyklego athlonika... Mam jeszcze jedno pytanie - ile daliscie za swojego procka? Nie zapomne tego uczucia kiedy zaplacilem 250 zl za 1700+ :) Przybieglem do hauza i od razu - sru mialem 2600 - oszczedzilem ponad 1000 zlociszy wtedy... Ale sie ucieszylem :)

 

PISZCIE : zavader@go2.pl - > przyjmuje zdjecia!

 

 

UPDATE :

 

THX moderatorom ze przykleili - niech INTELOWCY wiedza ze nasze procki tez sie kreca :) Dawac jak najwiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tyle co w podpisie a stabilnie tyle co w 3desmarku ,ale i tak dziwny ten model bo więcej niż 1,85Vol. nie toleruje????

-939 windA

-839 PRACa

z tyg. na tydzień sie rozkręca więc może być nie kiepa

http://republika.pl/zavader/DD3.JPG

zavader pozdroofka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak w podpisie ;-).

Na 2300 niestablnie. Vcore powyzej 1.9 nie toleruje !.

Pamiątki na sensownych timingach lecą w synchro i dualu do 232 FSB.

Płyta - cool :).

 

pozdrófka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też pochwalę się swoim wynikiem.

Mój duronik 1400 mhz teraz przerobiony na xp śmiga na 2400, przy napięciu 1,8. Botuje przy 2500 ale winda wywala. Magistrala ustawiana na 400.. Płyta główna abit nf7s v 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez 3d smakr to test GPU a nie procka wiec w czym problem? Co do OC -> zapraszam na moja stronke :

 

republika.pl/zavader

 

MOj sprzecik i Overclocked parts of My Computer :) Zapraszam :) jak ktos chce sie podpiac do "linkow" to PW albo na maila - zavader@go2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te skromne 200-300 mhz można nazwać overclockingiem to sie kręcą na moje nieszczęście nie miałem innych doświadczeń z prockami więc nic o skokach wydajności nie moge powiedzieć (te skromnie 200-400 3dmarków różnicy nie daje "wiele" w grach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam - to temat z najlepszymi wynikami AMD, a nie z pytaniami czy przy takim i takim kompie wynik w 3DMarku jest ok :evil:

 

WLASNIE ! Post jest przyklejony wiec starac sie :) Aha - mozecie jeszcze podawac chlodzenie i ewentualnie jakiegos linka bo zawsze warto podpatrzec :) Bedzie fajniej...

 

UPDATE -> Nudzilo mi sie i oto moj NOWY Procek :)

1476 @ 2305 MHz

 

Dołączona grafika

 

Moze nie tak extra ale zawsze 100 MHZ wiecej, nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorszy niebede alepszy jak mi Ducan pozyczy chłodzonko

 

Barton 2500+ juz chyba nie moj - asus a7n8x deluxe i hynixy z wc

 

243 X 11 - 2680 mhz :D 2 V :D

 

chce dobic do 2.7 gh - moze sie uda

 

stablo na dzis to 2.65 gh z 1.92 V

 

maly update

 

Dołączona grafika

 

a ja doloze do pieca i chce chlodzenie Ducala

 

Dołączona grafika[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenow nie chce mi sie dawac, ogolnie Barton2500 AQXF 40 tydzień 10,5x223 = 2341Mhz 1,9v stabilnie , pamięci OCZ3200 Premier Series 7-3-3-2,5@2,9v ; plyta Epox8RDA3+; Chiefftec 360W Dual Fan ; Zalmann 7000al-cu~52-59CScreenow nie chce mi sie dawac, ogolnie Barton2500 AQXF 40 tydzień 10,5x223 = 2341Mhz 1,9v stabilnie , pamięci OCZ3200 Premier Series 7-3-3-2,5@2,9v ; plyta Epox8RDA3+; Chiefftec 360W Dual Fan ; Zalmann 7000al-cu~52-59C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego zmieniles mnoznik a masz tak niska magistrale?

a przepraszam, nie pomyslalem ze moze epox nie ma dzielnika 1/6 i powyzej 200 sie nie da

Uwierz mi - da się. Ta płyta podobnie jak i moja często ciągnie 200 lub więcej. Widziałem stabilne bez mdów np. 212 (czy nawet więcej). Na kt333 z tych co pamiętam to na solteku drv5 z modami, jak i kx7 z modami ciągneli ludzie stabilne - 225.

 

Na moim mam stabilne 206 - jednak dysk coś zaczął się buntować, ale rdd regenerator załatwił sprawę :lol: . Póki nie kupięinnego procka wydajniejsze jest 172x6, bo i chipset na fast i pamięci na cl 2-2-5-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek 2600+

Dołączona grafika

 

Na razie na codzien 2,5 ghz przy wysokim vcore, proc jest w trakcie wygrzewania. Bardzo w tym "pomogła" zmiana budy na Chiefa BX gdzie od razu temperatury poleciały o kilka stopni w gore :cry: i niestety trzeba będzie ciąć ją pod wentyle ...

Seria proca z zablokowanym mnożnikiem,Zalman na granicy swoich możliwości (będzie musiał być wspomagany przez wentyl w budzie, nie ma siły) oczywiście proc nie przypadkowo znaleziony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Throton 2200+(1800@2250) = 450 MHz cieniutko.:(

Ale czekam na lepszy qler i jak odblokuje mnoznik to pogadamy an razie jest : 13.5 x 166 screen-a podzuce jak bede w domu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim mam stabilne 206 - jednak dysk coś zaczął się buntować, ale rdd regenerator załatwił sprawę  :lol: . Póki nie kupięinnego procka wydajniejsze jest 172x6, bo i chipset na fast i pamięci na cl 2-2-5-2

Co to takiego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...