Skocz do zawartości
..::SNAP::..

SETI - Pierwsze Kroki czyli od czego zaczac

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, ale teraz mam inne pytanie, jak sprawdzić na jakim % WU jest klient ? i czy w ten sam sposób mogę uruchomić np. setidrivera :?: czy tylko klienta można :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czego (po za procesorem)zależy szybkość liczenia tych WU czy jakoś tam?Bo się przypatruję i widzę,że jednym szybciej,a innym się liczy wolniej te całe WU-więc jakbym miał liczyć to normalna kolej rzeczy,że jak najszybciej tzn. więcej!!!

Ale wpierw chciałbym się dowiedzieć w czym szum?

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darexu: jak już byś się zdecydował i nie masz ochoty liczyć samemu, to zapraszam do nas. jestem właściwie po sesji, musze jeszcze tylko jedną sprawę wyprostować i będzie stronka naszego teamu, dyskusja nad zmianą nazwy i czas na werbowanie nowych GHz'ow.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge ściągnąć klienta  :!:  mógłby mi ktoś podać innego linka

www.suczka.pl/aq/seti/seti.exe => rozpakowac i liczyc. wszystko juz jest poustawiane ;]

 

wiecej szczegolow na www.olsztynamdteam.friko.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na stronę www.rzzniaathome.prv.pl a szczególnie dział O SET

 

Znajdziecie tutaj:

- jak przyłączyć się do projektu ,

- jak i czym buforować próbki,

- jak ukryć klienta i to nie koniecznie paprać się z usługami,

- jak przyśpieszyć licznie i zapoznać się z testami szybkości,

oraz wiele innych informacji na temat programu SETI@home.

 

Pozdrawiam

Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Strona o podanym adresie nie istnieje

 

Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy (uwaga na małe duże znaki). Zapraszamy do odwiedzenia głównej strony serwisu PRV.PL"

 

i tyle widac na stronce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja Set Processor Affinity służy do przypisania jednego procesu do jednego procesora. Czyli opcja ta działa/istnieje na platformach dwuprocesorowych (np. P4 z HT).

 

Wszystkich niezdecydowanych zapraszam do naszego teamu UFO - www.ufoteam.neostrada.pl

 

(kontaktować się przez e-mail i priv)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowalatseti: eee... wiesz co... nie dosyc ze nie umiesz kozystac z przycisku edit, to jeszcze rekalmujesz tu konkurencyjny team... nieladnie, bardzo nieladnie...

 

W gwoli ścisłości, nie reklamuję tutaj żadnego teamu tylko polecam stronkę na której można znaleźć większość odpowiedzi na pytania tutaj zadane, dysponującą bogatym działem download.

 

Druga sprawa że każdemu zdarzają się literówki.

 

Nie rozumiem też co jest nieładnego w podawaniu źródła informacji. Po tytule forum widzę że dotyczy ono SETI@home i przetwarzania rozproszonego a na polecanej przez mnie stronce można znaleźć informacje z tych dziedzin.

 

Pozdrawiam

Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm. To chyba odpowiedznie miejsce. Jak zwiększyć ilośc miejsca na SETi, bo nie moge ladowac wiecej niz dwa projekty bo mi mowi ze mam za malo miejsca i nieraz musze ldugoczekacz, az policzy i sciagnie nastepmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...