Skocz do zawartości
Popixs

milion spraw w jednym tyglu :)

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wpadam na chwile bo oczywiscie czegos/kogos potrzebuje :wink:

 

ale najpierw sie troche pochwalimy, tak wiec

 

- konczymy ze sprzedaza detaliczna blokow, poprostu nie dajemy rady i kosztuje nas to duzo obelg i nerwow, na polskim rynku naszym przedstawicielem bedzie mcs.pc.pl, mate zajmuje sie sprzedaza, my produkcja, bardzo trafne polaczenie, wszystkie zamowienia do dzisiaj zostana oczywiscie zrealizowane ze standartowym opoznieniem :)

 

-UV dye lite wlasnie do nas dotarl, nad wszystkim czuwa lukas, jestesmy w trakcie rozlewania, kolory green & blue

 

-mamy dzialajacy zasilacz chlodzony woda, jesli przejdzie testy beda seryjnie robione, w planach zasilacze do 500watt ( to ponownie popis mozliwosci pawcia :) )

 

-do konca lutego pokazemy wam nasze nowe dzieciątka nad ktorymi sie zmóżdżaliśmy ostatnimi czasy, ofkors o tym dowiecie sie pierwsi

 

-nasz bloki bardzo podobaja sie na zachodzie, wlasnie wysylamy partie do waterheads.dk , francja i holadnia w trakcie rozmów.

 

-kontroler WC (projekt pawcia i spolki) jest juz praktycznie gotowy od strony technicznej, teraz tylko musimy go jakos oprawic, jesli ktos z was zna sie na takich rzeczach lub ma kontakt z jakas firma ktora by nam go ladnie opakowala ---> mailme

 

-maxijet user friendly project, przerobilismy lekko mj1000, poniewaz wiemy ze duzo klopotu bylo z dopasowaniem wezy do tego cholerstwa ;), teraz pracujemy jeszcze nad przerobieniem jej na 12v, tak wiec JESLI CZYTA TO JAKIS WPRAWNY ELEKTRONIK, czy inny elektryk ;) znajacy sie na falownikach i tym podobnych ustrojstwach o ktorych my mamy dosc blade pojecie, a ci z nas ktorzy maja sa akurat zasypani studiami po pachy, prosze rowniez o kontakt na popz@wp.pl

 

teraz pare zalacznikow do powyzszego tekstu, zdjecia mj'ta oczywiscie maja tylko pokazac ze mozna tam wkrecic cokolwiek (akurat to bylo pod ręką :) ) preferujemy rozwiazanie na 2gim zdjeciu, poniewaz nie za bardzo widzi nam sie ograniczenie wlotu.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna sie dowiedziec od kiedy beda wasze bloki w msc

Bo wlasnie planowalem na dniach kupic u was blok Uriel rev2.0 (na pewno) i nagrzewnice od lady (najprawdopodobniej)

Ale czekam na kase do 20 bedzie (powinna byc, zobaczymy czy uniwerek sie wyrobi)

A o jakich nowych dzieciach mowicie jak ulepszacie Uriel rev2.0 to poczekam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- konczymy ze sprzedaza detaliczna blokow, poprostu nie  

dajemy rady i kosztuje nas to duzo obelg i nerwow, na polskim rynku  

naszym przedstawicielem bedzie mcs.pc.pl, mate zajmuje sie sprzedaza,  

my produkcja, bardzo trafne polaczenie, wszystkie zamowienia do dzisiaj  

zostana oczywiscie zrealizowane ze standartowym opoznieniem :)

Czyli rozumiem, że to ogranicza problemy z zrealizowaniem zamówień, to fajnie ;)

 

-mamy dzialajacy zasilacz chlodzony woda, jesli przejdzie testy beda

seryjnie robione, w planach zasilacze do 500watt ( to ponownie popis  

mozliwosci pawcia :) )

Hm.. mam wrażenie, że ten pomysł niezbyt wypali, tzn. wątpie, żeby

ktoś chciał utracić gwarancję na zasilacz :?

 

Oczywiście, nie zaprzeczam, że pewnie znajdą się maniacy z grubym portfelem i skorzystaja z tego ;)

 

-nasz bloki bardzo podobaja sie na zachodzie, wlasnie wysylamy partie do  

waterheads.dk , francja i holadnia  

w trakcie rozmów.

Wow.. gratulacje

 

-maxijet user friendly project, przerobilismy lekko mj1000, poniewaz  

wiemy ze duzo klopotu bylo z dopasowaniem wezy do tego cholerstwa ;),  

teraz pracujemy jeszcze nad przerobieniem jej na 12v, tak wiec JESLI  

CZYTA TO JAKIS WPRAWNY ELEKTRONIK, czy inny elektryk ;) znajacy sie  

na falownikach i tym podobnych ustrojstwach o ktorych my mamy dosc  

blade pojecie, a ci z nas ktorzy maja sa akurat zasypani studiami po  

pachy, prosze rowniez o kontakt na popz@wp.pl

Nasuwa mi się mój pomysł - podstawka na pompkę pozwalająca

na jej obrót położenia o 90 stopni - niektórzy z pewnością mają

układ, gdzie węże z pompki są skierowane w dół i takie rozwiązanie

mogłoby zaoszczędzić długość węży i opory.

 

Rozumiem, że zmodyfikowana pompka = brak gwarancji = tańsza niż z :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

-UV dye lite wlasnie do nas dotarl, nad wszystkim czuwa lukas, jestesmy w trakcie rozlewania, kolory green & blue

[...]

:arrow: UV dye-lite blue bedzie dostepny w sklepie (teraz mcs.pc.pl), na zamowienie indiwidualne czy rozlewacie tylko dla 'wtajemniczonych'? dajcie znac, prawdopodobnie bede sie na to pisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A o jakich nowych dzieciach mowicie jak ulepszacie Uriel rev2.0 to poczekam:)

Bloczek a'la Cascade vel Baal 8)

nope :P 8)

 

Hm.. mam wrażenie, że ten pomysł niezbyt wypali, tzn. wątpie, żeby  

ktoś chciał utracić gwarancję na zasilacz  

 

Oczywiście, nie zaprzeczam, że pewnie znajdą się maniacy z grubym portfelem i skorzystaja z tego

Nie do konca :twisted: rozmowy wciaz trwaja :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice :)

ale chyba nie macie zamiaru sprzedawac takich "zasilaczy" chlodzonych wc :wink:

mowa o 500W :D ale jakich firm ??

pomysl polączenia z Mate bardzo dobry :)

UPDATE : tez bym sie pisal na UV dye-lite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my bedziemy miec gotowe zasilacze, nie same bloki, co do gwarancji to niestety, za mali jestesmy (cpc daje?), ale napewno nie wypuscimy czegos co bylo by trefne, tymbardziej nie wsadze sobie czegos takiego do kompa. zainteresowanie jest dosc duze sadzac po ilosci maili pytajacych o takie rzeczy.

 

 

co do pompek to nie zastanawialem sie nad gwarancja jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do marki zasilaczy to zalezy, jesli dogadamy sie z prolinem to beda to huntkey, w innym wypadku wybierzemy pewnie 1 tani i jeden wypasiony (ta 500watt kosztuje <200pln u nas w elektronicznym, wiec trzeba by sprawdzic ja napewno)

 

zasilacz na zdjeciu to jakis szit ktory byl pod reka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice :)

ale chyba nie macie zamiaru sprzedawac takich "zasilaczy" chlodzonych wc :wink:

mowa o 500W :D ale jakich firm ??

pomysl polączenia z Mate bardzo dobry :)

UPDATE : tez bym sie pisal na UV dye-lite :)

Teraz przerabiamy Enermaxa 353W, potem moze Huntkey'a 400W. Tyle ze to sa drogie PSU. Widzialem gdzies noname'owe zasilacze 500W. Zobaczymy jak trzymaja napiecia i moze tez je przerobimy. Nie wyobrazam sobie przerabiac seryjnie Atecow albo Enermaxow >500W ze wzgledu na cene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ ... A jak bedzie z cenami? Mate tez bedzie musial zarobic na waszych bloczkach wiec ... ceny pojda w gore ?? :(

Nie wyobrazam sobie przerabiac seryjnie Atecow albo Enermaxow >500W ze wzgledu na cene...

To moze fortrony? ... Bardzo dobre zasilacze... Swietnie trzymaja napiecia... wydajnosc 300-60GTP = Chief 360W DF ( w jakas grupa robila testy... gdzies link na forum jest.. ) ... Moglibyscie z Haszydem z allegro porozmawiac...

 

PS: Taki WB to bedzie dzialal z kazdym zasilaczem? Interesuje mnie to, jak on bedzie zakladany...

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ ... A jak bedzie z cenami? Mate tez bedzie musial zarobic na waszych bloczkach wiec ... ceny pojda w gore ?? :(

Nie wyobrazam sobie przerabiac seryjnie Atecow albo Enermaxow >500W ze wzgledu na cene...

To moze fortrony? ... Bardzo dobre zasilacze... Swietnie trzymaja napiecia... wydajnosc 300-60GTP = Chief 360W DF ( w jakas grupa robila testy... gdzies link na forum jest.. ) ... Moglibyscie z Haszydem z allegro porozmawiac...

 

PS: Taki WB to bedzie dzialal z kazdym zasilaczem? Interesuje mnie to, jak on bedzie zakladany...

 

Pozdro

wydaje mi sie ze mate i popixs sie tak dogadaja ze ceny nie pojda do gory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popixs a możesz zdradzić chociaż jakie ceny mają być tego "nowego dziecka" oczywiscie nie musi być dokładnie.

Czy ma to być klon Uriela ?

Jakiego rozmiaru ma być blok upodstawie, myśle tu o tym czy będzie pasował na socet 754 (Athlona 64bit) ?

Pytam bo chcę zmontować moje pierwsze WC i nie wiem czy czekać na to cacko czy kupić URIELA.

Acha ........... no i kiedy na www.mcs.pc.pl będzie URIEL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zmodyfikowana pompka = brak gwarancji = tańsza niż z :?:

:lol: :lol: :lol:

Jasne. Ktos Ci kupi pompke, przerobi ja i wstawi szybkozlaczki i jeszcze sprzeda po nizszej cenie od nowki :wink:

 

Co do UV to beda to opakowania 5ml (20l wody), ale za to w normalnej cenie ~ 15-20 PLN (to akurat nie tylko ode mnie zalezy, bo nasze Panstwo okazalo sie nadzwyczaj pazerne).

Jak na razie kolory zielony i niebieski.

P.S. towar nie tylko dla "wtajemniczonych".

Razem z tym powinny sie ukazac tez inhibitory w opakowaniach o pojemnosci znosnej dla WC (tzn. na 10-20l wody).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zmodyfikowana pompka = brak gwarancji = tańsza niż z :?:

:lol: :lol: :lol:

Jasne. Ktos Ci kupi pompke, przerobi ja i wstawi szybkozlaczki i jeszcze sprzeda po nizszej cenie od nowki :wink:

 

Co do UV to beda to opakowania 5ml (20l wody), ale za to w normalnej cenie ~ 15-20 PLN (to akurat nie tylko ode mnie zalezy, bo nasze Panstwo okazalo sie nadzwyczaj pazerne).

Jak na razie kolory zielony i niebieski.

P.S. towar nie tylko dla "wtajemniczonych".

Razem z tym powinny sie ukazac tez inhibitory w opakowaniach o pojemnosci znosnej dla WC (tzn. na 10-20l wody).

to dobra informacja z UV :D

bo nie cieszy mnie wydanie 49zł na plyn do wc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z blokiem na HDD??

Mam nadzieję, że projekt nie wylądował w koszu.

 

Akurat zaczyna mi doskwierać wydajność jednej barki z 2 MB kaszki i przy najbliższym przypływie gotówki chciałbym zaRAIDować, ale to wymaga dodatkowo nowego bloku na 2 HDD (a przerobienie obecnego nie bardzo wchodzi w grę - nie nadaje się na 2 dyski).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do polaczenia - ceny sie nawet moga obnizyc, wieksze ilosci = mniejsze koszta, my z mate'em dogadalismy sie bardzo fajnie, wszystko o czym mowimy bedzie dostepne w mcs oczywiscie.

 

blok hdd - zaraz po omowionych blokach wchodzi do produkcji.

 

zasilacze - pawciu&witch sa bardziej zorientowani, duzo bardziej.

 

pompki - no na to ze cena z przerobka bedzie nizsza to bym nie liczyl, nie znajde kogos kto by do tego doplacil.

 

 

 

uriel - doszlismy z mate'm do wniosku ze jeszcze zostanie w sprzedazy (w polsce pod logiem mcs), po nim na nasz rynek wyjdzie nuk3

 

kompatybilnosc - no o ile sie nie myle amd64 beda wymagaly tylko innego topu = no problemo

 

wysylka - pierwsze bloki sa juz u mate'a, do oferty wprowadzi je niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i witch, i ja, mamy gf4ti wiec ciezko aby nie bylo na niego bloku ;p

 

a ze samolubni nie jestesmy, to sie podzielimy, we wtorek mam odbierac to oczywiscie zaraz wyslemy do mate'a (to znaczy ze macie jego o nie pytac, nie mnie :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uriel - doszlismy z mate'm do wniosku ze jeszcze zostanie w sprzedazy (w polsce pod logiem mcs), po nim na nasz rynek wyjdzie nuk3

Zabiliscie mi klina :roll:

Jak szybko planujecie wprowadzic tego nuke3.

Bo juz sam nie wiem czy mam czekac czy nie.

A wogle jak wczoraj zlozylem uwas zamowienie(sobota) bedzie jeszcze zrealizowane?

Czy w mcs bede wasze odnawiane chlodnice od lady?

Jakby sie okazalo ze warto czekac.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz (nie ma jak kupic produkt z High end za nie mala kase zeby sie dowiedziec ze za 3 dni wprowadziliscie lepszy 8O )

 

P.S. Jak nie chcesz publicznie sie wypowiadac mozesz wyslac mi priva czy maila i wtedy daje slowo ze nikt sie nie dowie tego co pisales.

Oczywiscie mozesz wtedy tez umiescic jakas odpowiedz na forum zeby nic nie bylo wiadomo totalnie (taki maly makiawelizm :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...