Skocz do zawartości
nrl

Juiced

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec po paru minutach gry moge podać pierwszą ocene. Grafika nie jest olsniewająca, ale na przyzwoitym poziomie, muzie przydałoby sie troche więcej POWERU, dzwieki silnika raczej nie zachwycają :-/ .Ale za to jest cos czego nie ma w ani jednej grze z serii NFS!!! Poczucie szybkości!!! Jak sie zasuwa nawt 160 km/h to sie to czuje i kazdy ruch "kierownicą" moze się skończyć postojem na bandzie .Nastepnym aspektem , którym JUICED bije o głowe NFSU to prowadzenie. Samochód tylnio napędowy prowadzi sie zupełnie inaczej < dużo trudniej> niz ten z napędem na przednią oś, a w NFS nie było różnicy czy się prowadzi Punto czy Eclipsa, czuć mase samochodu. I jeszcze jedno co jest b.ważne!!! Inaczej prowadzi sie auto które ma 200 KM i te, które ma 600 KM jak jedziesz Suprą, która ma 600 KM i na zakręcie wcisniesz gaz do oporu to nie masz szans wyjść z tego zakretu (w NFSU trzyma sie cały czas gaz do oporu <idiotyzm> i czy miałeś 200KM czy 10000KM to samochód zachowywał się niemal identycznie!!! LOL Niektórzy piszą że model jazdy jest do bani (poprostu jest trudny i w miare realistyczny, czego nie da się powiedzieć o NFSU i NFSU2). Podsumowująć JUICED ma sporo minusów, ale rekompensuje je bardziej realistycznym sterowaniem i przyjemnością z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No wiec po paru minutach gry moge podać pierwszą ocene. Grafika nie jest olsniewająca, ale na przyzwoitym poziomie, muzie przydałoby sie troche więcej POWERU, dzwieki silnika raczej nie zachwycają :-/ .Ale za to jest cos czego nie ma w ani jednej grze z serii NFS!!! Poczucie szybkości!!! Jak sie zasuwa nawt 160 km/h to sie to czuje i kazdy ruch "kierownicą" moze się skończyć postojem na bandzie .Nastepnym aspektem , którym JUICED bije o głowe NFSU to prowadzenie. Samochód tylnio napędowy prowadzi sie zupełnie inaczej < dużo trudniej> niz ten z napędem na przednią oś, a w NFS nie było różnicy czy się prowadzi Punto czy Eclipsa, czuć mase samochodu. I jeszcze jedno co jest b.ważne!!! Inaczej prowadzi sie auto które ma 200 KM i te, które ma 600 KM jak jedziesz Suprą, która ma 600 KM i na zakręcie wcisniesz gaz do oporu to nie masz szans wyjść z tego zakretu (w NFSU trzyma sie cały czas gaz do oporu <idiotyzm> i czy miałeś 200KM czy 10000KM to samochód zachowywał się niemal identycznie!!! LOL Niektórzy piszą że model jazdy jest do bani (poprostu jest trudny i w miare realistyczny, czego nie da się powiedzieć o NFSU i NFSU2). Podsumowująć JUICED ma sporo minusów, ale rekompensuje je bardziej realistycznym sterowaniem i przyjemnością z jazdy.

1494237[/snapback]

No uczucie predkosci jest rzeczywiscie spore,ale czy aby lepsze niz w NFS2 SE z roq 97 ?? Tu bym sie klocil :) Jakbys wzial takiego mcmalera albo FZR'a2000 to bys zobaczyl co to uczucie predkosci w needforach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juiced bardzo mi sie podoba. Model jazdy calkiem fajny. Niespodoba sie fanom NFS U ktorzy trzymaja "strzale wcisnieta".

 

Boxster wlasnie to wychodzenie z zakretow w posligu daja najwieksza frajde:)

 

hydro2 ty kiedys skonczysz z tym nfs2se? Zrozum ze tam samochody lataja a nie jezdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hydro2 ty kiedys skonczysz z tym nfs2se? Zrozum ze tam samochody lataja a nie jezdza.

1494472[/snapback]

Przemciu - juz od dawna mam na dysq filmik prezentujacy nasza gre w nfs2se i bym CI pokazal co to znaczy,ale nikt z Was mi nie chce uzyczyc na pare H serwera zebym mogl pokazac prawdziwe oblicze i walke jaka niesie ta gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz jeszcze jakis sposob ? Ktos by mogl mi udostepnic.To tylko 106 MB :)

1494507[/snapback]

sa takie serwisy jak youshareit.com i yousendit.com albo megaupload.com , gdzie mozesz cos upnac do 1 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

sa takie serwisy jak youshareit.com i yousendit.com albo megaupload.com , gdzie mozesz cos upnac do 1 gb

1494591[/snapback]

Juz do takiego podal mi linka Nadmundo.W efekcie w czasie przenoszenia filmu,w ktoryms momoencie upload mi sie urywal :( wiec jedyna nadzieja jest wlasnie serwer.106 mb to chyba nie tak duzo,pozatym mam upload 512 to mysle,ze bedzie w miare szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie (z wyjatkiem samodobro) mam pytanie troszq lolkowate,ale : jak tu zmienic bieg na wsteczny bo cos naciskam guzik odpowiedzialny za to i nic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Dodam,ze na manualnej wszystko dziala dobrze,a na automatycznej nie moge jechac do tylu.Wiec moze ktos bylby laskawy by powiedziec jak mam sie cofnac na autromatycznej skrzyni ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powie mi ktos moze czy ten wspanialy dzwiek silnika to tylko u mnie taki ? czy autorzy postanowili ze np mitsubishi bedzie brzmialo jak mixer napędzany na wodór ?

 

 

ps: jak sciagne pozniej stery nowe do realtek`a to zdam relacje czy to w tym sęk,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

krotko i na temat: 0/5 :)

1497373[/snapback]

to ja moze nieco ten temat rozwine ;)

szajs zapakowany w blyszczacy papierek z duza iloscia lukru w postaci pochlebnych recenzji w magazynach o grach traktujacych.

swoja droga - jestem ciekaw skad tyle szumu wokol tej gry? ktos musial niezle posypac kasa... mi gierka kojarzy sie z wyscigami gigantycznych resorakow. jak ktos lubi PEDZIC a nie jezdzic - bedzie zachwycony. jak kogos interesuje jednak jazda i sciganie sie samochodami a nie resorakami - podziekuje najpozniej po kilku wyscigach. ani lepsze ani gorsze niz NFS:U2. ta sama dolna polka jak dla mnie.

a dla maniakow scigalek: Midnight Club 3: Dub Edition. to gra, na ktora powinniscie ostrzyc sobie zeby. po niej NFS:U2, Juiced i inne tego typu - beda smieciami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, stery pomogly

 

i szczerze ?? nfs:u2 jest duzo gorsze imo -

nudne i denne - ta gra jest jednak kapkę "świezsza"

moim zdaniem ze zdecydowanie lepszym modelem jazdy

itd - trzeba brac tez pod uwage ze gra wyszla na xbox`a jakis

czas temu i nie spodziewajcie sie tutaj hl2 :P

Edytowane przez mar_cin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak ... Gierka na poczatku mi sie spodobala. Posiada calkiem przyjemna graficzke i chodzi mi ladnie w 1280 :) Fajne furki, ale troche malo visual tuningu.... Fajnie sie jezdzilo CRX-em itp. ale jak zakupilem fure z tylnim napedem to odechcialo mi sie grac :/ Gra sie fajnie do czasu ... Po przejsciu kawalka gry trzeba miec furke z tylnim napedem i paroma "bhp" a tym sie niestety nie da jezdzic ..... A tak przy okazji jak komus sie uda wygrac "Pink Slips" jakis circuit TO RESSSPECT... bo mnie sie jeszcze nie udalo; wg. mnie nie do przejscia pozdro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem gram w 1024x768 bez AA i AF i srednia predkosc gry to okolo 20fps :( bawilem sie roznymi sterami ale to nie pomaga :(

zeby bylo jasne to mam zainstalowany directx 9c i forceware 71.89 system mam swiezy

czy moze mi ktos pomoc ? z gory dzieki chopoki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Podajcie wymagania minimalne oraz zalecane

1494940[/snapback]

MINIMUM

933Mhz CPU

Directx 9.0c or better

3D accelerated DirectX9c compatible video card

NVIDIA GeForce2 or better

ATI 8500 32 MB or better

Intel 915G integrated graphics or better

Matrox Parhelia

256 Megabytes of RAM

2.6 GB free hard drive space

(additional space required for Windows swap-file and

DirectX 9.0c installation)

8x CD-ROM drive

Directx 9.0c Compatible Sound Card

MS compatible mouse

Keyboard

 

RECOMMENDED

 

2.8 Ghz CPU

Directx 9.0c or better

3D accelerated GeForceFX 6800, ATI Radeon 9800 or better DirectX9 compatible video card

512 Megabytes of RAM

2.6 GB free hard drive space

(additional space required for Windows swap-file and

DirectX 9.0c installation)

16x CD-ROM drive

Directx 9.0c Compatible Sound Card

MS compatible mouse

Keyboard

 

Not Supported:

Windows 95, Windows 98 (non SE)

Directx9.0b and previous versions. Juiced requires DirectX 9c.

Older graphics cards such as ATI 7200/7500 and SiS Xabre 400.

 

Widac po tych wymaganiach ,ze znow NV zaplacila,ehh.Przecierz R7500 jest lepsze od GF2MX a nawet lepsze od GF2GTS wiec troszq to nie sprawiedliwe.

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...