Skocz do zawartości
nrl

Juiced

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było jakby zrobili ją mniej konsolową (absolutnie nic nie mam do konsol) pod względem konfiguracji w menu wewnątrz gry, nawet sterowania nie ma - mam nadzieję, że kiedyś będzie. Where is nitro? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodze do wniosku, ze nie ma n2o w demie (a raczej klawisza do jego aktywacji- co za patent lol).

 

Sama gra to bardzo porzadna grafika (przy wszystkich opcjach na full) i znosny model fizyczny, o wiele lepszy niz w NFS:U.

 

Czekam na pelna wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi smiga gra bez zadnych problemów na 1024x768 + max detale a ile jest wypowiedzi na forum jakie to Radeony 8500/9100 sa to d**y... ;P

a klawisza do nitrous tesh nie mogem znalesc :( chyba taki wał tylko dali... tak samo jak przekręt z opcja "QUIT"...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no swietnie sciagalem se demo, sciagnelem do polowy i postanowilem, ze dam odpoczac dla kompa bo od dwoch dni nie byl wylaczany, wracam teraz do domu, wlaczam resume, i co? nic, nie ma juz dema na serwie, bozeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, magia, teraz odpalilo, wszystko na full, AA w konfiguracji na 1 stopniu, 1024x768 i wymiata, wszystko plynnie. Graficzka bardzo przyjemna, model jazdy - no coz, realistyczny to on nie jest, ale poki co, nie oceniam, bo na klawie to porazka - trzeba poczekac na mozliwosc przestawienia na analogi - Supra to sie nie da smigac teraz :(

 

 

Zapowiada sie fajniutko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka wypaśna.

model jazdy zmiata 8)

tylko grafika... wygląda biednie na mojej karcie , szkoda bo nfsu był całkiem całkiem[na mojej karcie of korz]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi gierka w full screen nie chodzi w 32bitach(wszystko jedno jaka rozdzialka -nie mam tekstur i krzaczki)...gralem w 16bitach....sorry ale nie ma sie czym podniecac..NFSU jest o niebo lepszym INHO...grafa porownywalna z MC2 czyli kiepsko...model jazdy??hm..moim zdaniem kiepski..ja tam nadal czekam na NFSU2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w NFS:U model jazdy byl dobry? Wez czlowieku, nie mowiac o takich rzeczych ze jak komp podjedzie do cibie i puknie w tylny zderzak to przelatujesz nad nim a on jedzie dalej. Ale i tak NFS mi sie podoba ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w NFS:U jest słaby model jazdy to w juiced jest tragiczny. Weź spróbuj przy prędkości ok.50 km/h skręcić (najlepiej tak średnio ok.50 st.) nie dodając gazu to zobaczysz jakie pirueciki zrobisz. Jedyne co mi się podoba w tej grze to jak się koła kręcą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowił ranger opcja Quit jest zablokowana ciekawe czemu ?? Model jazdy jest taki troche dziwny grafika taka srednia jak dla mnie i dziwek tesh srednio takie są moje odczucia po demku...ktos moze sie ze mna nie zgadzac ale to moja ocena...w sumie 7/10...

Bo demo jest zwalone. Wkrótce wyjdzie poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qurcze teraz to jest WAŁ :!: Klikam sobie na ikonke "Juiced.exe" na pulpicie a tu wyskakuje mi okienko "Juiced Config" takie samo jakie pojawia sie po kliknięciu "JuicedConfig.exe"....Nie wiem co zrobić ni moge ruchomić gry.... Wiem ze jest to BETA no ale...Wczoraj sobie lajtowo grałem a dzis [gluteus maximus].... :( :( No trudno chyba se nie pogram jush w to demko.....

 

 

UPDATE

Przeinstalowałem demko i chodzi...nie chcialo inaczej ruszyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli idzie o fizyke to napewno lepsze od NFS:U ( ale i tak dalekie od ideału ). Co do grafiki to nieco lepsza niż w NFS. W demko zagrałem tylko raz, bo nie chciałem psuć wrażen przed pełną, wkońcu to było beta-demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś z Was problem z odpaleniem tej gierki na winie 2000 ? bo wywala mi błąd " Program Juiced wykonał nieprawidłową operacje, tworzony jest dziennik błędów" czy jakos tak, macie jakies porady czy poprostu zmienic sysa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...