Skocz do zawartości
nrl

Juiced

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ściągnę i zagram jeszcze dzisiaj to napisze co i jak. Czekam na ten tytuł. :)

 

pozdro

 

Niestety. Dla mnie to demko jest znacznie gorsze. Chodzi mi o model jazdy. W starym demku było czuć agresywność wozów. Były przyklejone do gleby i czuć było sztywne zawieszenie! W tym niestety wszystko jest jakieś takie inne. Nie podoba mi się. Jeśli tak ma wyglądać gra to nawet nie zagram. Może ta gra nie jest najgorsza ale nastawiłem się na stare demko i właśnie tamto podobało mi się najbardziej. Pozatym z nowości dodany jest tuning i zakłady. To tyle na tą porę dnia! ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co sie czuje po odpaleniu tego dema to zapach nfs:U2. Ogolnie poprawili ten beznadziejny model jazdy, ktory byl w poprzednim demie i w sumie da sie pograc. Lepsze od nfs to to nie jest, grafa na full nie robi zadnego wrazenia.

Ogolnie jest to jakby zupelnie inna gra niz demo#1, wszystko zostalo zmienione lacznie z menu, opcjami i innymi duperelami. Zaden przelom sie nie szykuje, ale jak juz mowilem nie zaszkodzi pograc, bedzie to mile spedzony czas. No wystarczy na dzis ide spac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba, JUICED to kawał niezłego ARCADE, jest przykładem na to jak z jakim pożytkiem można wykorzystać czas. Wreszcie nie odbijam się od krawężników, grafa według mnie jest świetna, wszystko na maks w 1280x1024 chodzi super, według mnie grafice blisko do tej znanej z konsol, idę grać dalej, bo gra mi się miodzio B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliżej, bo to gra z konsol przeniesiona :)

To demko to chyba już 3cie demko - wcześniej były dwa. Pierwsze nie chodziło za dobrze (wieszało się na Ati itp) i wycofali je i zapodali drugie. W pierwszym jazda była niesamowita - gratulacje dla tego, kto Suprą przejechał zakręt bez bączka :) W drugim już jezdźiło się gorzej - imo. Tego "nowego" nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie cos tu nie gra.Dlaczego w pazdziernikowym numerze Clicka jest pelna recenzja gry.Gra dostala 4+/6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie byłeś wtedy, przecież już gra miała trafić do tłoczni, rozesłano wersje do testów do czaspoism i w ostatnim momencie stwierdzono, że gra jest na tyle słaba, że nie ma sensu jej wydawać i przestawili date wydania. To demo jest demem oficjalnym właśnie tej poprawionej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Teraz spojrzalem w ten nr i Juiced jest w dziale - temat numeru a nie beta testy takze to troszq dziwne,aaa i nie dostal 4+/6 tylko 5+/6.Napisali,ze to kawal solidnej arcadowej roboty.Oby wiecej tego typu sciganek na peceta.Bylem wtedy,jak rzekomo przesuneli premiere,tylko dlaczego w czasowpismach nie ma tej gry w dziale beta testy tylko w dziale recenzje,albo temat numeru.Chyba nie mozna recenzowac niedokonczonych gier ? HMMM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem teraz troche i moje uwagi:

 

-grafa w polaczeniu w efektem 'blur' jest niewyrazne, meczy oczy

-hamulec reczny dziala tak samo beznadziejnie jak w poprzednich wersjach, czyli jadac ~2 paki mozemy praktycznie zatrzymac sie w miejscu robiac bączka

-wszystko sciagniete z nfs, w sumie nie da sie zrobic juz nic bardziej zmyslnego

-fani 'tjuningu' beda zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz spojrzalem w ten nr i Juiced jest w dziale - temat numeru a nie beta testy takze to troszq dziwne,aaa i nie dostal 4+/6 tylko 5+/6.Napisali,ze to kawal solidnej arcadowej roboty.Oby wiecej tego typu sciganek na peceta.Bylem wtedy,jak rzekomo przesuneli premiere,tylko dlaczego w czasowpismach nie ma tej gry w dziale beta testy tylko w dziale recenzje,albo temat numeru.Chyba nie mozna recenzowac niedokonczonych gier ? HMMM

1346543[/snapback]

a gdzie ja napisałem, że czasopisma dostały wersje beta? była to końcowa wersja, czasopisma zawsze wcześniej otrzymują gry do recki i na tym się skończyło, gazetki zdąrzyły się wydrukować z reckami, a ludzie gry nie dostali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

chyba nie będę ssał tego demka :| jeśli jest to to samo co poprzednio a nawet gorzej to thx...

pierwsze demko było cacyyy... supra :rolleyes:

Edytowane przez kamilwrc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prograłem trochę i moja ocena jest mierna... Przyzwyczaiłem się do sterowania w nfsu2, a tutaj jest całkowicie inaczej... Grafika taka sobie - podobna do nfsu, ale imo gorsza :/ Nic ciekawego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ściągnołem to demko i....

 

1 Początek - przegrywam bo sterowanie wymaga przyzwyczajenia

2 Nauczyłem sie wygrywać nadal sie zachwycam dość pożądną graficzką

3 nudzą mnie wyścigi to sie bawie tuningiem - malowanie jest cacy :lol: silnik i te sprawy jeszcze lepsze niż w NFS bo widać konkretną róznice między producentami ( pomijając fakt że sie nie jedzie ) - zderzaczki są spoko bo firmowe itp. (pomijając szpetny veilside) neon dość kitowy, są trąbeczki :D, radyjko tez gra :), jest kontrolowanie wysokości wozu bez "dopłaty" :D

4 Po tym całym tuningu i różnych fajnych kombinacjach stwierdzam że już wszystko widziałem to przestałem grać

 

Słowem warto poczekać na Juiced byle by fabuła miała sporo gadania i tłumaczenia bo wszyscy padniemy z nudów :blink: Graficzka mnie nie razi bo nie ma tylu efektów które zasłaniają jedynie niedoróbki, samochody sie dość pożądnie błyszczą a nie świecą, dźwięki też ani nie są denerwujące ani fascynujące, muzyczka jakaś taka SRS-owa :)

 

Jak ktoś narzeka na grafe to niech zerknie na Enthusia PRO Racing czy GT 4 to zobaczy że wiele różnic nie ma po prostu za dużo NFS jest w naszym życiu. Już każdy producent zmierza do jakości Colina 4. troche ciężko to opisać ale jak będą nowe screeny z NFS Most Wanted to porównajcie je sobie z CMR 4 Juiced i powiedzmy tą Enthusią to zrozumiecie oco mi chodzi

 

Peace people :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 1 było lepsze bo nie trzeba było się męczyć żeby se troche potuningować i nie było tej pseudo kariery.

 

Opóźnione sterowanie to kwestia przystosowania gry do PC-towców żeby mieć chociaż cień wrażenia prawdziwej jazdy i kręcenia ciężką kierownicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Chcialbym poinformowac wszystkich,ze dloogo oczekiwana gra juz jest.ten kto gral w fulla (nie te dema co 3 wyszly) to niech sie wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pisać :/ narazie sie użerają z giercą i nie chcą jej wydać :( podejżewam że hajs im sie skończył i jak tylko dostają troszeczke kaski to wydają część na licencje od użycia samochodu w grze a drugą część na ekipe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Nie ma co pisać :/ narazie sie użerają z giercą i nie chcą jej wydać :( podejżewam że hajs im sie skończył i jak tylko dostają troszeczke kaski to wydają część na licencje od użycia samochodu w grze a drugą część na ekipe

1493522[/snapback]

Jak nie ma jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc tak, zagrałem i muszę powiedzieć, że ogólnie fajny arcade gra prezentuje, tylko do sterowania się trzeba przyzwyczaić B)

w pełnej wersji pojawiło się kilkanaście aut na licencji, nie będę ich wypisywał bo zaraz zamieszcze filmik z menu to sami zobaczycie B)

na początku dość ubogi wybór do trybua arcade, ale na pewno z czasem wszystko ładnie się odkryje B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...