Skocz do zawartości
wampir

Vdata vs Seitec

Rekomendowane odpowiedzi

Z seiteców dobre były ddr333. Moje na 210 przy 2,8V i cl2-2-5-3-2 pracują ( a to 7 ns ). Vipa  pracowały na 225 (tylko on miał 2 kości 256 mb)

nio,prawda :D ,stare dobre czasy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z seiteców dobre były ddr333. Moje na 210 przy 2,8V i cl2-2-5-3-2 pracują ( a to 7 ns ). Vipa  pracowały na 225 (tylko on miał 2 kości 256 mb)

nio,prawda :D ,stare dobre czasy :wink:

to mielismy identyczne kosci moje na 2,9v robiły na tych rimingach 230 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedna taka z tamtej serii - 230MHz 11-2-2-2.5 2.8V...

niestety takich pamieci juz nie ma - obecnie seitec przyjezdzaja badziewne - inny laminat (od razu widac ze kicha) na 200 nie chca na CL2 pracowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, Vdata bym nie tknal 2 metrowym kijem przez szmatke, to pcb na jakim byly zrobione to byla tragedia, oczywiscie moge sie mylic i sie swietnie kreca, ale 100x bardziej wolalbym ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> chocby seiteci albo infineony (tylko delikatnie drozsze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozne sa VDaty - jedne genialne - wypieraja infineon i kingston value w memtescie, inne badziew co druga idzie na serwis bo nawet na default nie chce chodzic

trzeba sprawdzic organoleptycznie - memtestem je obadaj to sie dowiesz - to tak jakbysmy mieli Ci powiedziec czy Twoja dzisiejsza zupa nie bedzie za slona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...