Skocz do zawartości
marcinsz0

THORTON 2000XP 0323 RPMW i SPMW od krostry

Rekomendowane odpowiedzi

próbowałem przy 2075Mhz 12,5x166 i 1,7V i kupa zawieszka ,winda sie nie załaduje do konca ,wiec chciałbym sie dowiedzieć jak sie innym kręcą i przy jakich napieciach

ja narazie powyzej 1,7v nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem ten procesor na alegro i chciałem sie zapytać wszystkich którzy tez go kupili o wyniki w OC ,bo narazie u mnie cosik kiepsko idzie :)

Co to znaczy kiepsko ? chodzi o MHz

 

i którą wersję kupiłeś ? bo krostry sprzedawał 2 rózne serie 0323RPMW

 

jedną która działała na 2500 MHz - a druga która działała na 2200 Mhz, obie przy 1,85V i na Abicie NF7.

 

Więc może za mało papu mu dałeś (za mało V) ? albo płytę masz nie taką jak potrzeba ?

 

Jaką masz płytę ? jaką FSB i jak ogólnie to działa ?

 

krostry zawsze był sprawdzony - jak pisał że działa, to działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi o Mhz ,mam abita NF7-S ,zasiłka Huntkey 400W ,wentyl titan /WC w drodze :) /

wiem ze pisała na alegro o dwóch wersjach ale obie miały minimum lecieć na 2500Mhz przy 1,8v i FSB 200 a u mnie wyniki takie jak pisałem wczesniej

 

krostry zawsze był sprawdzony - jak pisał że działa, to działało

tylko nie myślcie przypadkiem ze załozylem ten temat aby kogoś oskarzać o oszustwo !!!!!!!!! po prostu interesuja mnie wasze wyniki na tym procu i podajcie serię,moze u mnie mam cosik nie tak i dlatego jest małe OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko jest ok z twojej strony - to reklamuj go !!

 

spróbuj może jeszcze zmienić mnożnik na np 8 - i dać FSB 200 ? może po prostu płyta nie wyrabia (wiem że NF miały taką przypadłość, że radiator na NB był źle nasmarowany i nie chciały działać przy FSB 200 - w takim wypadku trzeba nasmarować to pastą - na SB też by się przydał radiator)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Marcina jak masz spmw i nie idzie przy 1.8 na 2300mhz, nie katuj, odeslij, kilka jest do [gluteus maximus] (mam zwroty i od reki wymieniam)... dostaniesz proc na 2.5ghz :) ...słowo.

 

A z takimi rzeczami pisze sie do mnie :)

 

Oczyścić wydmuchać nie kombinowac stan jak wyslalem i expresem dostaniesz juz sprzet marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Marcina jak masz spmw i nie idzie przy 1.8 na 2300mhz, nie katuj, odeslij, kilka jest do [gluteus maximus] (mam zwroty i od reki wymieniam)... dostaniesz proc na 2.5ghz :) ...słowo.

 

A z takimi rzeczami pisze sie do mnie :)

 

Oczyścić wydmuchać nie kombinowac stan jak wyslalem i expresem dostaniesz juz sprzet marzeń.

No i to mi sie podoba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPMW nie idzie?!?!?!

hm.. no tu juz mnie zastrzeliles.. wyznsze napiecia abit bardzo zaniza ustawienia biosu, wygrzej go ciutke na 2v pozniej 1.93v (real 1.856-1.872) powinien isc spokojnie z palcem w 4 lterach.. te 1.8v to przesadzony opis to przyznam szczerze ale to wszystko wina cholernego codeshita (swietej pamieci padl w niedziele lacznie z abitem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Marcina jak masz spmw i nie idzie przy 1.8 na 2300mhz, nie katuj, odeslij, kilka jest do [gluteus maximus] (mam zwroty i od reki wymieniam)... dostaniesz proc na 2.5ghz  ...słowo.

no wlasnie mam ten model :( ,fajnie ze wymienisz wysle maila i uzgodnimy szczegóły

 

A z takimi rzeczami pisze sie do mnie

sorki ale tak jak pisałem wczesniej nie mialem absolutnie zadnego zamiaru posądzać kogoś o oszustwo ani inne rzeczy, post załozony wyłacznie w celu uzyskania informacji jak proce lecą u innych uzytkowników :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlczego mam nie wymieniac?

walcz o swoje a nie odpuszczasz jak cos jest nie tak, jak ja bym dostal taki proc sam bym pojechal i wydlubal kolesiowi oczy a na dodatek wsadzil mu klawiature w D...... :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... nie mam pojecia na niskich napieciach roznie ida powinien ok 2200 przy fsb400, najnizej 2200 stabilnie mialem 1.584 (odblokowane 512c) a najwyzej chyba 1.68... no nie liczac wybrykow natury, na ktore dopiero teraz natrafilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj AXDC2000DUT3C 9889886280260

AQXDA 0323RMW

bardzo kiepsko, mialo byc 2.5ghz, a nie ma nawet 2.4ghz, na 2370 (tyle sie krecil moj stary proc) i 1.85V (wyzsze napiecie nie podobalo sie prockowi) bledy w prmie po minucie...no zawiodlem sie, ale dobrze ze Krostry to powazny facet i odda mi kase jak mu odesle :) szkoda troche bo myslalem ze sobie poszaleje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem na wymianę proca od krostrego i teraz jest super ,narazie 2150 przy 1,55 V /real/ , ale jest w tym procu ogromny potencjał ukryty :) seria to RPMW

 

czekam tylko na bloczek do WC i bedzie jazda na maksa

 

tak wiec mozna spokojnie zaufać krostremu a wpadki kazdemu sie moga zdarzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam proca od krostrego :D Pierwszy jaki dostałem to był wypadek przy pracy i 2,4GHz da tego proca to było tylko marzenie ale po wymianie dostałem taką siekierę ze aż mnie z nóg powaliło znaczy się 11x233MHz przy 1,85v REAL (w biosie 1,875v) po prostu masakra :D Więcej FSB nie polecę bo mój ram mówi ni chu….. ale i tak jest BARDZO zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

tez to kupilem mam nadzieje ze ladnie bedzie chodzil:) bo jak nie to mam niedaleko i bedzie zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty masz za chlodzenie? Ja nadal nie rozuemim czemu u mnie takie temperatury... :cry: :cry: :cry: Zebym w stresie mial 60 stopni przy 12x200 przy 1,75v??? Na zalmanie 7000a-cu i arctic 5? A jest taka mozliwosc ze moja plyta zle czyta temperature? Ale to bylo by dziwne ,bo na niepodkreconym mialem po 40c i 45 w stresie :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie wodne ofkoz (średnio udana podróbka bloku morphlinga, MJ1000, łada).

Z góry odpowiadam- stabilności nie sprawdzałem- tylko SuperPi. Proc raz włożony do kompa- dla sprawdzenia. Teraz czeka na swoją kolej- "męczę" duronia 1400 (również od ULUBIONEGO sprzedawcy 8) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...