Skocz do zawartości
Jormungandur

Nukleon N2 wyparował! Jak za komune :( Uriel rev2.0?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakas szansa zeby Uriel 2 i Nukleon jeszcze pojawialy sie w polsce ? Czy to juz ostateczny koniec i t3eba szukac czegos innego? Bo jak tak to chyba kupie orbitala :) albo spidera. Swoja droga czy ktos uzywa spidera albo spidera eXtreme ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konstrukcja tak jak wiadomo od jutra do odbioru, dno będzie polerowane na lustro, ta sama wydajność co uriel za niższą cene.

chyba naprawde przyda Ci sie odpoczynek od forum :? naprawde tak strasznie chcesz tego bana :?: Wiesz do czego sluzy dzial "GIELDA" :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest?.. ..chodzi o to, że wspomniał o cenie?..

..inni mogą, to jemu też wolno.. ..taka faworyzacja jednych, może być krzywdząca

dla drugich..

..no bez skrajności, Panie _Vip_.. ..wycziluj Pan..

..złość piękności szkodzi.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan vip napewno ma uriela, :) fakt jest to dobry blok ! sam mam uriela :) a co :) bardzo dobry blok nigdy nie powiedziałem Że nie, teraz uriel służy do testów porównawczych, w najbliższym czasie wypytam znajomych kto ma nuka to może jeszcze uda sie z nukiem porównać.

 

wiadomo jak jest - dopóki sie nie skonstruuje samemu bloku to sie kupuje to co akurat na rynku jest najlepsze w danej chwili, jak ja sie przesiadałem z chłodzenia typu "puszka" na coś pro to najlepszy był na rynku uriel, teraz mam własny blocZeq i zobaczymy, może okaże sie że jest chwilowym faworytem :) kto wie, testy i opinie pokażą, pierwsze sztuki powinny pójść do ludzi na początku przyszłego tygodnia.

 

Ich użytkownicy ocenią, bo ja nawet jak zrobie wnikliwe testy to i tak to będzie miało wartość tylko dla mnie :) bo wiadomo że swojemu sie dodaje :) tak więc czekajmy na opinie w przyszłym tygoniu od osób postronnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy wiec za slowo :!:... jestes kolejna osoba, ktora zapowiada "test" (raczej loozne porownanie imho) blokoow wodnych  :arrow:  zoba3my 3 cos z tego wyjdzie...

hmmm ciężko to bedzie nazwać testem mam nadzieje że uda mi sie porównać pare bloczków do mojego :) jak narazie mam tylko mojego, uriela rev2 i puszke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezione na forum Mate'a

 

Przy dobrych wiaatrach bloku beda pod koniec nastepnego tygodnia. A co do blokow CFD to nie mam ani szt, bo panowie z Gdynie nie raczą mi przysłać topów.   :evil:

No comments - wnioski do samodzielnego wyciagniecia :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z problemami we współpracy z CFD (brak dostaw, brak współpracy, brak odzewu) zawiesiłem sprzedaż bloków do czasu dostawy.  

 

http://mcs.pc.pl/news.php?id=94

Chyba nie trzeba lepszego komentarza ...

 

Ktoś jeszcze ma ochotę bronić CFD, Witchuntera i Popixsa?

:evil: :twisted:

 

Lukas20, MichalP - gdzie jesteście :?: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.....ja nic nie chce nikomu wywlekac, ale i co teraz ?

CFD i cala ekipa zwineła się ?????

strona nie działa....dostaw do MATE nie ma...koniec ? Podobnie jak na allegro...jakieś oszustwo ??(nie mnie oceniać ich, ale troszke na to wygląda)

I teraz na forum jeszcze nie ma od nich odpowiedzi....dziwna sprawa...jakaś dziwna...:-)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slusznie zauwazyles - nie tobie ich oceniac. poczekajmy - zobaczymy jak pozalatwiaja sprawe zaleglych zamowien. dali troche ciala, ale czy to od razu musi oznaczac instynkt stadny - i znow ze skrajnosci w skrajnosc? najpierw ochy i achy, a teraz zbiorowe kamienowanie nawet przez niezainteresowanych? /ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm.....ja nic nie chce nikomu wywlekac, ale i co teraz ?

CFD i cala ekipa zwineła się ?????

strona nie działa....dostaw do MATE nie ma...koniec ? Podobnie jak na allegro...jakieś oszustwo ??(nie mnie oceniać ich, ale troszke na to wygląda)

I teraz na forum jeszcze nie ma od nich odpowiedzi....dziwna sprawa...jakaś dziwna...:-)

 

Pozdro

 

widocznie mają problemy, ale oszustwo nie, bo produkt mieli jeden z najlepszych na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W związku z problemami we współpracy z CFD (brak dostaw, brak współpracy, brak odzewu) zawiesiłem sprzedaż bloków do czasu dostawy.  

 

http://mcs.pc.pl/news.php?id=94

Chyba nie trzeba lepszego komentarza ...

 

Ktoś jeszcze ma ochotę bronić CFD, Witchuntera i Popixsa?

:evil: :twisted:

 

Lukas20, MichalP - gdzie jesteście :?: :!:

ciekawe co ja takiego strasznego robie 8O

 

najwyrazniej tweak.pl stalo sie nieoficjalnie oficjalnym forum "oszustow" z CFD 8O coz, przynajmniej nie potrzeba zakladac wlasnego :? potrafie jeszcze zrozumiec wrzuty w jednym smieciowym topicu w dziale zupelnie jego nie dotyczacym, ale... rozumiem, choc to juz ciezej jakby mi przychodzi, ze wladzom taka sytuacja jest na reke... czekam tylko, az sie pojawia pierwsze posty o CFD w dziale "O serwisie i forum" :? moze niedlugo powstanie osobny dzial CFD... a w koncu moze i doczekacie sie grupy dzialow pod wspolnym szyldem CFD... 8O

 

PS. na koniec, zaprosze wszystkich szanownych i tych mniej szanownych rowniez forumowiczow do lektury mojego podpisu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie...nie...nie...moze zbyt "ostro" zostało zrozumiane słowo "oszustwo", a tym bardziej być może źle użyte przeze mnie. Jeśli źle użyłem to sorrrrryy.

 

Może inaczej.

 

Jakoś dziwnie, że CFD z niczym się nie wyrabia (i z postów ludziejów wynika, że nigdy lub prawie nigdy nie wyrabiało i w tej chwili już MCS dostaje po pupci), wiec to jeden minus.

Jakoś nie ma linii obrony ze strony CFD (a przynajmniej ja nie widze), a ludzieje chcieliby usłyszeć co się dzieje i czy cokolwiek sie stanie ( strona zrobiła R.I.P, nikt nic nie wie...no to co tu dużo gadać). Wszyscy się bulwersują bo nic nie wiadomo :-((((

Początek "reklama" na forum ze wszystko takie cudowne bylo niezla mieszanka manipulacyjna w glowkach...ale teraz lipa totalna.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co ja takiego strasznego robie 8O 

(...)

Hmmm, może kolejne pytania pomogą ci zrozumieć pewne rzeczy (choć szczerze wątpię)

 

Czy CFD to także twoja inicjatywa? Czy razem z Popixsem prowadzisz tę firmę?

 

Jeśli tak, to także twoim obowiązkiem jest dołożenie wszelkich starań aby zamówienia (opłacone już) były realizowane niezwłocznie. Czy niezwłocznie znaczy 2-3 tygodnie czekania?

 

Czy normalnym jest wziąć pieniądze (zapłata z góry jako jedyna forma płatności) i przez np. 2 tygodnie nie raczyć zasranym mailem poinformować, że będzie opóźnienie i CFD jest z tego powodu przykro?

 

Czy normalnym jest nieodpowiadanie na maile od klientów? (sam tego doświadczyłem, tak jak i 2 tygodniowego czekania na bloczki)

 

Chyba zaufanie jest podstawą transakcji, szczególnie internetowych - gdy jedyna formą kontaktu jest mail. Myślisz, że można wam zaufać po tym wszystkim co się działo i dzieje?

 

Czy normalnym jest decyzja o podjęciu współpracy z Mate'em a później robienie tego samego co z innymi ludźmi czyli brak jakiegokolwiek odzewu i słowa wyjaśnienia skąd kolejne opóźnienie?

 

(..) najwyrazniej tweak.pl stalo sie nieoficjalnie oficjalnym forum "oszustow" z CFD 8O coz, przynajmniej nie potrzeba zakladac wlasnego  :? 

I nie zrobiliście tego, forum na waszych stronach nie ma (jak i samej strony z resztą). Ale czy byłby sens jej zakładania? Jak myślicie, co by na nim było? Chyba dużo roboty z cenzurowaniem i wyrzucaniem postów (pojął aluzję?)

 

potrafie jeszcze zrozumiec wrzuty w jednym smieciowym topicu w dziale zupelnie jego nie dotyczacym, ale... rozumiem, choc to juz ciezej jakby mi przychodzi, ze wladzom taka sytuacja jest na reke... czekam tylko, az sie pojawia pierwsze posty o CFD w dziale  "O serwisie i forum" :? moze niedlugo powstanie osobny dzial CFD... a w koncu moze i doczekacie sie grupy dzialow pod wspolnym szyldem CFD...  8O

Czy władzom forum jest na rękę? Myślę, że są (co najmniej niektórzy) poirytowani waszymi działaniami. A to forum (bardzo znane) jest dla wielu osób głównym źródłem informacji na temat zagadnień O/C i WC. Stąd takie wątki jako forma ostrzeżenia przed stratą nerwów.

 

Jak dobrze pisali na tym forum - to OK, jak źle - to się czepiają?

 

PS. na koniec, zaprosze wszystkich szanownych i tych mniej szanownych rowniez forumowiczow do lektury mojego podpisu :roll:

Napiszę tak: twoja na pewno jest infinite.

 

Zatrważające, że do tej pory niczego się nie nauczyłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ciekawe co ja takiego strasznego robie 8O 

(...)

Hmmm, może kolejne pytania pomogą ci zrozumieć pewne rzeczy (choć szczerze wątpię)

 

Czy CFD to także twoja inicjatywa?

 

inicjatywa owszem

 

Czy razem z Popixsem prowadzisz tę firmę?

nie, ja zajmuje sie projektowaniem, prowadzenie firmy nie nalyzy w najmniejszym stopniu do moich obowiazkow

 

Jeśli tak, to także twoim obowiązkiem jest dołożenie wszelkich starań aby zamówienia (opłacone już) były realizowane niezwłocznie. Czy niezwłocznie znaczy 2-3 tygodnie czekania?

Nie, wiec pytanie jest bez sensu

 

Czy normalnym jest wziąć pieniądze (zapłata z góry jako jedyna forma płatności) i przez np. 2 tygodnie nie raczyć zasranym mailem poinformować, że będzie opóźnienie i CFD jest z tego powodu przykro?

Nie wiem, nie ja prowadze to firme, niemniej jesli podejmuje sie pewnych dzialan, wowczas i tak moja korepspondencja z osobami postronnymi nie jest w ogole twoja sprawa, ale co mnie ciekawi, to skad wiesz co jest pisane do innych ludzi :roll:

 

Czy normalnym jest nieodpowiadanie na maile od klientów? (sam tego doświadczyłem, tak jak i 2 tygodniowego czekania na bloczki)

Normalne to na pewno nie jest, niemniej nic mi do tego. Ludzie sa odpowiedzialni za pewne rzeczy, za inne nie. Zreszta, o ile pamietam, tobie odpisalem niejednokrotnie....

 

Chyba zaufanie jest podstawą transakcji, szczególnie internetowych - gdy jedyna formą kontaktu jest mail. Myślisz, że można wam zaufać po tym wszystkim co się działo i dzieje?

Oczywiscie ze nie :P

 

Czy normalnym jest decyzja o podjęciu współpracy z Mate'em a później robienie tego samego co z innymi ludźmi czyli brak jakiegokolwiek odzewu i słowa wyjaśnienia skąd kolejne opóźnienie?

Ta sparwa mnie juz w ogole nie dotyczy, wiec radzilbym z pytaniem zwrocic sie do osob odpowiedzialnych.

 

 

 

PS. na koniec, zaprosze wszystkich szanownych i tych mniej szanownych rowniez forumowiczow do lektury mojego podpisu :roll:

Napiszę tak: twoja na pewno jest infinite.

 

Zatrważające, że do tej pory niczego się nie nauczyłeś

coz, niezwyklem tak daleko brnac w odpisywaniu na posty szczeniakow nie potrafiacych nawet zdobyc sie na kulturalna wypowiedz... coz, do wielu rzeczy przyjdzie mi sie jeszcze zmusic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo Andy, mam o tym takie samo zdanie jak ty.

 

a witch....zawiodles mnei tym swoim postem, czy wy naprawde nie widzicie w tym swojej winy....???

nastepny...

 

ok, najprosciej jak sie da

 

Jest juz na tej stronie topic o naszych niecnych sprawkach, nie ma sensu w kazdym nowo powstalym pisanie tego samego, a to wlasnie zaczyna praktywac pan AndyN. Chcialem tylko zwrocic na to uwage.

 

W kwestii winy natomiast, to w zadnym miejscu nie napisalem, ze jej nie ponosimy. Oczywiscie, ponosimy, to my sie podjelismy zamowienia, to my doprowadzilismy do sytuacji jaka jest, wreszcie to my jestesmy ci zli. Zadnej ukrytej ironi czy czegokolwiek. Co do tego nie ma zadnej watpliwosci, nie zamierzam umywac lapek od odpowiedzialnosci. Probuje rozwiklac sytuacje najszybciej jak sie da, z srednim skutkiem, bo to nie moja dzialka i musze godzic sporo rzeczy miedzy soba.

 

Niemniej naprawde nie widze sensu w pisaniu w kazdym poscie jakim to jestem zlodziejem i glupcem, albo jaki to popixs jest (@*#. Mowie w chwili obecnej jako normalny uzytkownik z dosc sporym stazem, takie rzeczy swiadcza o paru rzeczach, z czego zadna z nich nie jest na korzysc wizerunku tegoz forum ani tymbardziej osob wypowiadajacych sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spox, wyjasniles jaka jest w tym wsyztskim twoja rola, wiec cofam po czesni to co napisalem.

 

W sumei to dziwi mnie jak mozna az tak zjebac cala sprawe....realizacja zamowien, zadne inne firmy(sklepy) nie mialy chyba podobncyh historii....no ale moze ilosci zamowien byly naprawde przytlaczajce ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spox, wyjasniles jaka jest w tym wsyztskim twoja rola, wiec cofam po czesni to co napisalem.

 

W sumei to dziwi mnie jak mozna az tak zjebac cala sprawe....realizacja zamowien, zadne inne firmy(sklepy) nie mialy chyba podobncyh historii....no ale moze ilosci zamowien byly naprawde przytlaczajce ;P

Mogli nie robic tak dobrej konstrukcji, tak ladnie dopieszczonej i w nawet konkurencyjnej cenie - wtedy nie byloby tyle zamowien i pewnie nie byloby tych wszystkich nieporozumien i problemow :wink:

Szkoda tylko (finalu :?: ) sprawy, bo znow mamy niemal monopol na WC made in Poland :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukas20, MichalP - gdzie jesteście :?:  :!:

Rozumiem AndyN, ze prowadzisz wlasna dzialanosc gospodarcza i w sumie wiesz jak to jest skoro sie wypowiadasz na dany temat (czyt. stale krytykujesz).

 

Ne mowie, ze nie masz racji, ale sprobuj posawic sie w innej sytuacji. Czy myslisz ze CFD nic nie robia, zeby bloki byly jak najszybciej? Jestem pewny, ze jesli tylko sa jakies bloki to sa one natychmiast wysylane.

 

Nikt nie spodziewal sie takiej reakcji ze strony konsumentow. Bylo duzo zamowien, a pamietaj, ze kazdy blok trzeba polerowac, skladac i testowac. Dodatkowo przyszly tez zamowienia zagraniczne. Pierwsza partia szybko sie wyczerpala, a utrzymwanie zapasow w przypadku, gdy sam mozesz zamawiac tylko duze partie do towaru jest bardzo trudne (na pewno jestes tutaj w stanie podac mi jakis prosty algorytm do rozwiazania tego problemu). Na pewno Popixs wszystko wydal na wodke, a przeciez sam wiesz jakie sa szanse na kredyt i po jakiej stopie.

 

Jeśli tak, to także twoim obowiązkiem jest dołożenie wszelkich starań aby zamówienia (opłacone już) były realizowane niezwłocznie. Czy niezwłocznie znaczy 2-3 tygodnie czekania?

A skad mozesz wiedziec, ze wszelkie starania nie zostaly dolozone? Jak tylko byly czesci to chlopaki po nocach siedzieli i skladali bloki, zeby wszystko wyslac jak najszybciej.

 

Czy normalnym jest wziąć pieniądze (zapłata z góry jako jedyna forma płatności) i przez np. 2 tygodnie nie raczyć zasranym mailem poinformować, że będzie opóźnienie i CFD jest z tego powodu przykro?

Jesli chodzi o mnie to jesli ktos napisal jakiegokolwiek maila do mnie w tej sprawie to staralem sie odpowiadac jak najszybciej i zawsze zgodnie z moja wiedza.

 

I nie zrobiliście tego, forum na waszych stronach nie ma (jak i samej strony z resztą). Ale czy byłby sens jej zakładania? Jak myślicie, co by na nim było? Chyba dużo roboty z cenzurowaniem i wyrzucaniem postów (pojął aluzję?)

Pozwol, ze zgodze sie z Witchem i nie bede sie znizal do szczeniackiego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...