Skocz do zawartości
ModdingKing

Antec z szybą

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo piękna buda. Ale IMHO do modowania się zbytnio nie nadaje, bo sama z siebie jest już śliczna i nie można jej upiększyć- najwyżej pomalować i oświetlić. Onko ma, dodatkowe wentyle też, nietypowy kształt- no cudo... Ale to wszystko IMO (a nawet IMHO 8) )!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie najbardziej widoczne sa mody "zwyklych" tanich obudow, ale to dlatego ze trudniej jest zmodowac bude np Anteca ktora sama w sobie jest juz bardzo fajna i niewiele jej trzeba do doskonalosci ;)

tak czy inaczej polecam kupno budy, na pewno beda niezle efekty ;)

ps. co mi sie nie podoba w antecach, chieftecach, thermaltakeach to OKNO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jej czasem nie zepsuj :) bo to będzie karygodne ....... była ładna , miała być ładniejsza , a tu buuuu..............jakiś gracik ;) nie no tak serio , ale jak ją zmodujesz to odrazu foty prosimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn widze ze polujesz juz na nowa bude do moda a mnie zastanawia kiedy bedzie efekt koncowy ProjectX Blue Vision?

A ten Antec to sam w sobie jest piekny... no ale jak dodasz do niego duzo UV to moze byc naprawde ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą bude.. Jest piękna ,perfekcyjnie wykonana i ogolnie super! Jak ja zobaczylem to zapozyczylem od strarych 300 zeta i wlazlem na siriusa by dokonac zamowienia ! Polecam jeszcze raz i zastanawiam sie co mozna jeszcze w niej zmodowac? Ehh.. No zobaczymy.. Ja mam ja podswietlnona bialym mocnym swiatlem.. A raczej bardzo mocnym bo zrobionym z halogenowaej lampki :P Ja lubei prostote ,i jak ktos widzial moj desktop to juz o tym wie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radzil najpierw skonczyc poprzedniego moda, a dopiero pozniej brac sie za nowa obudowe.

 

Chyba, ze ten projekt blue cos tam nie wypalil.

Ej stary z takimi radami (7000) to idz na bazar.......... Wydaje mi sie ze Thorn jest normalny umysłowo ,a nie śakiś chory i chyba nie potrzebuje takich rad... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn pewnie i jest.

 

Co do ciebie to mam powazne watpliwosci.

 

Jesli Thorn juz teraz mysli o tym antecu, a poprzedniego moda ukonczyl dopiero w 25% to istnieja dwie mozliwosci (obie rownie prawdopodobne wiec nie piernicz mi tu o "bazarowych" radach. Swoja droga... u was w milanowku to tak sie wlasnie nazywa nietrafione, czyims zdaniem, pomysly? lol):

 

- ma zamiar odstawic moda budy z plexi czemu mowie kategoryczne NIE ;) gdyz praca jest warta kontynuacji

 

- ma zamiar sie rozdrabniac nad dwoma modyfikacjami co nie wplynie pozytywnie na zadna z nich. A temu tez mowie NIE ;)

 

Moze wiec checku sam bys sprawdzil czy nie ma cie na jakims bazarze...?

 

rotfl & eod. Szybko i bezbolesnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radzil najpierw skonczyc poprzedniego moda, a dopiero pozniej brac sie za nowa obudowe.

 

Chyba, ze ten projekt blue cos tam nie wypalil.

Ej stary z takimi radami (7000) to idz na bazar.......... Wydaje mi sie ze Thorn jest normalny umysłowo ,a nie śakiś chory i chyba nie potrzebuje takich rad... :lol:
ej Ty jakis inny jestes czy co :?: on powiedzial swoje i ja takze tak uwazam :evil: a co Thorn zrobi to juz jego sprawa :!: a Ty sie tak od razu hamsko nie przyp**ieprzaj :!: no offence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie "a bym radzil najpierw skonczyc poprzedniego moda, a dopiero pozniej brac sie za nowa obudowe." zabrzmialo negatywnie... Ja tak to odebralem.. Jak zle myslalem to sry.. ps. pisze się EOT a nie EOD ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje zdanie "a bym radzil najpierw skonczyc poprzedniego moda, a dopiero pozniej brac sie za nowa obudowe." zabrzmialo negatywnie... Ja tak to odebralem.. Jak zle myslalem to sry.. ps. pisze się EOT a nie EOD ;p  Ps2. Paprotek nie jestem inny ;p Tzn. Napewno inny niz Ty bo ludzi są inni ;pp

hmmm no tak :| mialo byc w "" :P EOT :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze się EOT

 

hmmm... a to ciekawe :lol: Czy u was na bazarze... eee, ok, koncze sie pastwic.

 

Dla twojej informacji pisze sie i TAK. Jesli masz problemy z rozszyfrowaniem akronimu EOD to przykro mi ale to nie to forum.

 

Naturalnie, no'ffence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za pewien czas zobaczycie o co mi chodzi wiec proszę nie kłućcie sie :P

 

Napewno bedzie dobrze i bedzie całe bractwo modowe zadowolone z nowego nabytku w naszym świecie modowym :D

 

Ci którzy będą na Zjeździe w Gdańsku będą mieli okazję ze mną pogadać na temat mojej noewj koncepcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam takowa , buda super brakuje jej chyba tylko wyjmowanego panelu bocznego na mobo , 2 wentylki w wyposarzeniu , szybkosrubki generatlnie chieftec jezli chodzi o wyglad wewnetrzny , ma tylko super wygladajacy panel z usb i fire wire ( kabelek do fire wire i epox 8rda+ nie pasuja trzeba przerabiac ) , sa problem z uchwytami i swiecacymi wentylami 80 mm ( tak jak w chieftecu ) , jak wlorzysz 2 hdd do kieszeni i masz dlugie karty pci /agp , wyjmowana kieszen na hdd o kant potluc :) , normalnie dziala bez problemu , posiada bardzo przydatny filtr na przednim panelu ( nie wyglada , ale jest bardzo skuteczny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo!

Fajna ta buda - powiedz jeszcze tylko ile $$$ kosZtuje to powiem czy warto :) I gdzie bo sm musze kupic sobie bude :) A wyglada ladnie, jak dasz katodke na dole i od gory, moze ze 4 ledy w wettyl boczny i moze wytniesz "komin" to bedzie fajosko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...