Skocz do zawartości
Tunio

Wyciszyc CHIEFTECA ??

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko jeszce jedno :D

 

czy dla zasialcza jest obojętna pozycja (tzn czy mogę go postawić do óry nogami nakompie albo bokiem :D?)

i nic sie nie stanie?

Tak nic sie nie stanie. To nie napęd dysków twardych który trzeaba kłaśc zawsze na płask bo inaczej sciekną dane z tależy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat :)

 

Czeka mnie noaw rewizja WC, wiec nadszedl tez czas wyciszenia mojego zasilacza, a jako ze ostatni post z tego tematu ma prawie rok, wiec sporo moglo sie zmienic, zadam pytanie na nowo - jakie dwa wentylatory (80x80x25mm i 15mm) aktualnie dostepne na rynku najlepiej zalozyc do HPC-420-302DF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat :)

 

Czeka mnie noaw rewizja WC, wiec nadszedl tez czas wyciszenia mojego zasilacza, a jako ze ostatni post z tego tematu ma prawie rok, wiec sporo moglo sie zmienic, zadam pytanie na nowo - jakie dwa wentylatory (80x80x25mm i 15mm) aktualnie dostepne na rynku najlepiej zalozyc do HPC-420-302DF?

Z 25mm wentylatorów mogę polecić następujące:

Coolink Blue 802 - wydajny i umiarkowanie cichy

Coolink Green AX8 - umiarkowanie wydajny i cichy

Noctua NF-R8 - wydajny i bardzo cichy

Silverstone FN81 - wydajny i umiarkowanie cichy

 

Z 15mm znam tylko jeden:

Zalman ZM-OP1 - jest umiarkowanie wydajny i cichy tylko przy minimalnych obrotach

 

Pozdrawiam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawienny nie wiem czy HPC-420-302DF bebechami specjalnie różni się od HPC-360-302DF ale ja zamiast 15mm zapodałem wiatrak o grubości 25mm

Oto foty

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

jednak i to rozwiązanie nie specjalnie mnie satysfakcjonowało, ponieważ 2xAC gdy się rozpędzą to wcale nie są ciche i dlatego wypier... oba wiatraki i zapodałem fandera 120 :mrgreen:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no wlasnie to sie chyba nie da ;) co ciekawe probowalem tam wcisnac dokladnie te same wentylatory i nie da rady.. nie miesci sie.. niestety jeden z radiatorow zdecydowanie to utrudnia.. a nie moge wywalic wentylatora na zewnatrz bo za malo miejsca w obudowie mam zeby to zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...