Skocz do zawartości
MeHow

zamiast licznika postów licznik ilu osobom się pomogło

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie system podoba :] jest on zastosowany na forum.php.pl i calkiem ladnie sie spisuje :)

 

ParanoiK: jakbys troche pogrzebal to bys zrobil, ze nie mozna dac + za wypowiedz na oslej czy na testowym :] co to dla Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na razie ucze go wyczynow z Karate Kid :> w nastepnej kolejnosci bedzie robil placki, a potem moze pizze :> tak duza jak Paranoik i jego avatark :> :> :>

 

BTW thx za link :> ja juz taka leniwa bestia jestem, ze mi sie szukac nie chce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teges moze tak by wystawiać pozytywy jak na allegro jak ktoś komus pomoze to dostaje pozytywa za pomoc od tej osoby

Po co to tak wogole ??

Jaki mialby byc sens i zamiar takich "punktow" we wszelakich odmianach ??

Czy "jara" Was az tak poziom jakiegokolwiek licznika ??

Pytam tak z ciekawosci, no offence.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wala mnie te wszystkie liczniki, punkty i co kolwiek zostanie wymyslone. jezeli chcecie pomagac innym tylko po to ,zeby was oceniono to lepiej nie pomagajcie wogole. pomoc na forum powinna byc bezinteresowna. taka punktacja doprowadzi do podzialu na lepszych i gorszych a to doprowadzi do chorych sytuacji. obecnie jest good, bo podzial jest na userow i funkcyjnych i tak powinno zostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za zniesieniem licznikow . Jak widac jestem oznaczony jak "poczatkujacy" a za takiego sie nie uwazam :oops: . Na forum juz jestem od ponad roku ale dopiero od niedawna zaczalem tu cos pisac , bo przez ponad rok zdobywalem wiedze od wielu uzytkownikow . I delikatnie mowiac ma mnie roz(...)ac jak widze ze jakis lol ma ponad 200 postow i zaklada topic w stylu : wlasnie kupilem sobie Radka 9500 i powiedzcie mi w ktorym miejscu na tej karcie mam odblokowac dodatkowe cztery potoki bo nie widze zadnego przelacznika :)) (przyklad wymyslony a moze i prawdziwy) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teges moze tak by wystawiać pozytywy jak na allegro jak ktoś komus pomoze to dostaje pozytywa za pomoc od tej osoby

Po co to tak wogole ??

Jaki mialby byc sens i zamiar takich "punktow" we wszelakich odmianach ??

Czy "jara" Was az tak poziom jakiegokolwiek licznika ??

Pytam tak z ciekawosci, no offence.

Pomysly a'la Marek Pol.......

mowicie ze fajny pomysl i bla bla bla, a poza tym entuzjazmem moze ktos poda jakis konkretny powod co te gwiazdki, czy pozytywy moglby by dobrego wniesc na forum.

jak narazie to przycjodzi mi do glowy to ze moga byc spory typu, " ja mu bardizej pomoglem a nie dostalem gwiazdki" itp itd, albo ktos ma dwa konta na jednym zaklada temat, odpowiedz oczywiscie zna, przelogowuje sie na swoje konto odpowiada na pytanie, znowu zmienia konto przyznaje sobie pozytywa ... :wink:

 

KICHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teorie spiskowe masz w malym palcu RS ??  :wink:

czy ja wiem, kilka razy ktos mnie podsumowal "<span style="color:red;">[ciach!]</span>y spryciarz" :P :wink: moze cos w tym jest :P 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludziom ciezko uzyc szukajki a tu taki pomysl... :roll:

watpie zeby to pomoglo w funkcjonowaniu naszego forum

nie ma licznika postow i bardzo dobrze, niech tak zostanie...

jak dla mnie pomysl jak najbardziej ciekawy :wink: ale niemozliwy do praktycznego (oczywiscie zgodnie z pomyslem - bez walkow) zastosowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wedlug mnie pomysl z plusami calkiem okej, moglby byc podzielony na sprzet i podkrecanie, oprogramowanie, sieci i internet... powstalo by wtedy grono "specjalistow" osob od ktorych mozna sie spodziewac dobrych odpowiedzi w danej dziedzinie

przydalby sie rowniez minusy, kazdy moglby przyznawac punkty dodatnie i ujemne w przypadku zlych, blednych odpowiedzi!

 

jednego dnia, kazdy uzytkownik moglby przyznac jednego plusa i minusa, oczywiscie niewykorzystane nie przechodza na kolejny miesiac ;) w ten sposob nie doszloby do sytuacji ze mielibysmy po 1000 plusow... czy tez minusow z danej "dziedziny"

prawdopodobnie taki system podnioslby rowniez poziom wypowiedzi...

pomysl calkiem ok, pod warunkiem ze dotyczylby rowniez moderatorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...