Skocz do zawartości
cocacola

Jaka karta zamiast MX440 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra skoro już wiem że mój GeForce MX440 to kupa :lol: a nie mam kasy na wypasioną kartę to co byście poradzili do ~400 zł ? Patrzyłem na Radeony 9200, 9000 itd ale chodzi mi o wybór jakiejś konkretnej karty. Czy są jakieś różnice mdzy np His'ami, Excalibur'ami a Herculesami itp na takich samych układach (nie chodzi mi o taktowania, pamięć czy szynę a raczej o ich wydajność przy podobnych parametrach pracy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche bezsensu.Zamieniac MX440 na R9200 czy 9000. To taka sama kupa przeciez.Sprzedaj mxa doloz stowke i wez jakies GF3Ti200.300pln co ci zostalo wloz do skarbonki .Pozniej zmien na cos wypasionego jak bedzies zmial wiecej $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche bezsensu.Zamieniac MX440 na R9200 czy 9000. To taka sama kupa przeciez.Sprzedaj mxa doloz stowke i wez jakies GF3Ti200.300pln co ci zostalo wloz do skarbonki .Pozniej zmien na cos wypasionego jak bedzies zmial wiecej $.

a gf3ti200 to nie jest kupa? raedeon 8500/9100 jest od niego lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze Ti4200, najlepiej którąś na kostkach 3,6ns (np MSI)

spokojnie zrobisz z tego 4400 :) czyli 250/513@300/600,

jedyna wada ze nie obsluguje dxa 9.0 :). Kosztuje kolo 400zł.

Gf3Ti tez je szybki, 100 zl tanszy, ale ma parę wad,

nie potrafi sklonować tvouta na drugi plupit i trzeba przełączac

recznie urzadzenia przy ogladaniu filmow na TV :), tragedia.

Grac sie na nim spoko da, jednak czegos mu brakuje w grach

wykorzystujących dx9.0, np midnight club 2 wyglada jak kupa, rozlazle

i niepełne cienie itp, no nieladnie to w kazdym razie wyglada,

na gf4ti poprawa jest znaczna,

 

Następny w miare sensowny sprzet o dobrym stosunku ceny do jakosci to dopiero Radeon9600XT, tyle ze juz za okolo 700 zeta :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogi opas-->

 

taktowania gf 4

gf 4 ti 4200 128mb 250na444mhz

gf 4 ti 4400 275na550 (niiezaleznie ile mb)

gf 4 ti 4600 300na650 (jw.) z tym ze sa rozne fajntazje producentów :) ale 300na600 jak napisałes to sporo wiecej jak 440 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam tego mx-a myślałem o kupnie karty do 500pln-ów i natknołem się na to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21366432 co o tym myślicie ?czy to też kupa złomu z pięknymi parametrami a może ktoś ma tą kartę i wypowie się co jest ona warta?

 

 

pozdrówka all

juz lepiej lykaj tego winfast'a - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21877835

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam tego mx-a myślałem o kupnie karty do 500pln-ów i natknołem się na to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21366432 co o tym myślicie ?czy to też kupa złomu z pięknymi parametrami a może ktoś ma tą kartę i wypowie się co jest ona warta?

 

 

pozdrówka all

Gf 5200 nie jest tak strasznie wydajniejszy jak się wydaje od twojego MX'a. Jest w takiej samej półce wydajnościowej co niegdyś moja karta, a teraz twoja i Radek 9000/9200 więc się tak naprawde za tą cene nieopłąca kupowac tej karty. Nadal uważam że Gf4TI 4200 jest tu najlepszy.

 

P.S. poczekajcie z zakupem karty do wydania nowych dzieci przez Ati i Nvidie, bo ceny uwczesnych kart napewno spadną, a i gry w końcu jak na wasz sprzęt nie są aż tak wymagające :wink: . JA tak robie i to chyba jest najlepsze rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłącze i też szukam czegoś do 400 zeta bo po vmodzie mi gf2mx400 padł :( Chętnie bym zakupił radka 9100 ale ich już prawie nie ma na tweak'u są ale "supergrace" 384zł sam nie wiem a herc to mażenie ale ja mam max 400 i ni zetki więcej, zapodajcie linki do jakiś sklepów (allegro nie wchodzi w grę). No chyba że coś innego proponujecie ale za tą cene to myśle że radzio najlepszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówki?? Mówisz o R9100?? Myślałem że już ciężko dostać cokolwiek z tych kart ,jakiś miesiąc tamu były chyba na sirusie, brawkompie a teraz... nówki znalazłem tylko na tweak i czy one spadną z ceną czy może znikną w ogóle bo to przecież leciwe kart??? A gdzie jeszcze znajdę takowe karty (nowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoro już wiem że mój GeForce MX440 to  kupa :lol: a nie mam kasy na wypasioną kartę to co byście poradzili do ~400 zł ? Patrzyłem na Radeony 9200, 9000 itd ale chodzi mi o wybór jakiejś konkretnej karty. Czy są jakieś różnice mdzy np His'ami, Excalibur'ami a Herculesami itp na takich samych układach (nie chodzi mi o taktowania, pamięć czy szynę a raczej o ich wydajność przy podobnych parametrach pracy).

Ten sam problem nurtował mnie tydzień temu,,,,,,,,, mój mx 440 mi zbrzydł i miałem rozterki co kupić .........i kupiłem Radeona 9000 PRO vivo 128 mb/128bit ..... i jestem bardzo zadowolony....... jakość wyświetlanego obrazu o niebo lepsza.... szczegóły ostre jak brzytwa..... wydajność w grach bardzo dobra....... cena między 300 a 350 pln ale już cięzko ja dostać...... ja wyrwałem ja po dwudniowych poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem i radka 9000pro supergrace i gf3 titanium gainwarda . z tych 2 gf3 jest wydajniejszy w grach . wiem bo testowalem na identycznym sprzecie .tak wiec nie wiem czy ci sie oplacalo 300-350 wydac na tego radka , za 300 zl to ja mialem oryginalnego gainwarda nowke , i do tego sprzedalem chrome i grafa wychodzi w sumie 270 . trzeba bylo dolozyc 50 zl i mialbys gf4 titanium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...